3 KASIM 2016 – İZMİR ALTILISI

PERŞEMBE günü İZMİR ikinci yarış programında 7 koşu bulunmaktadır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

3 Kasım Perşembe günü İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşulu yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışları; 5. Koşu'da "YEŞİLGÖNEN KOŞUSU" ve 6. Koşu'da "İNCİRALTI KOŞUSU" olacaktır. 3 KASIM 2016 Cuma (03.11.2016) günü İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesi ile İZMİR'de YEDİLİ GANYAN başlayacaktır. 2000 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz yarışta; Formunu koruyan 4 – ESRAR DEDE öncelikli olarak tuttuğum isimdir. Rakip olarak; 1 – BAYKETENCİ'yi önerebilirim.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 1900 mt.'lik çim pistte yapılacak olan koşuda; 1 – CANŞEN , 9 – MİTO , 5 – RIVER CAT ve 10 – VIVA LA VIDA birlikte şans verilmesini düşündüğüm safkanlardır. Sürpriz için; 3 – ÇARINOĞLU ve 8 – UNCHAIN MY HEART önerebilirim.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 yarışı ise 1300 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. Aynı zamanda BEŞLİ GANYAN'ın başlangıç koşusu olan bu yarışta; 5 – SPEEDYBOY alternatif banko olarak tuttuğum safkandır. Rakipleri ise; 1 – ÇEŞME FIRTINASI , 6 – TEZCANLI ve 2 – GÖZALAN olarak gözükmektedir.

4. KOŞU: 2000 mt.'lik uzun mesafeli çim pistte 4 ve Yukarı İngilizlerin katılımı ile gerçekleştirilecek olan ŞARTLI-4 mücadelede; 7 – WILLISTON hele bir kuponlara yazalım derim. Sağı solu belli olmayan bu safkanın çıkıp gelmesi küçük kupon yapanları yatırır. O yüzden sonda yazmıyorum ki dikkat çeksin diye en başa aldım. Normal şartlarda kazanması gereken WILLISTON nedense bir türlü şeytanın bacağını kıramadı. Bakalım bu defa umduğumuz gibi bir yarış çıkarabilecek mi, ümitliyim gerçekten ama zorlu rakiplerinin de olduğunu unutmamak gerekir. Rakipleri ise; 1 – ÇARÇIRA ve 2 – DEMİRTÜTÜN kuponlara eklenebilir.

5. KOŞU: YEŞİLGÖNEN KOŞUSU ​ile 4 Yukarı Arapların KV-7 mücadelesi ekranlara gelecektir. 2 – ZABALAM burada çalışmalarım doğrultusunda önplana çıkardığım bir isim oldu. Bu safkanın bu tarz mesafelerde etkili yarışları olduğu için riske girerek günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum. 

6. KOŞUİNCİRALTI KOŞUSU ise günün bir diğer önemli yarışı olacaktır. 3 Yaşlı İngilizlerin katılımı ile gerçekleştirilecek KV-8 mücadelede; ​1 – MY ROYAL SUN öncelikli olarak kazanmasını beklediğim safkandır. Rakip olarak; 5 – LEMNOS, 2 – THE LAST LEGEND ve 4 – KANATORYA geniş kuponlarda yer almalıdır.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile İZMİR'de günün son startı ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak olan yarışta; 7 – EFE BABA koruduğu formu ile potaya rahatlik şekilde uzanmasını beklediğim isimdir.

3 KASIM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 9 – 5 – 10 // 3 – 8
  2. AYAK: 5 – SPEEDYBOY // 1 – 6 – 2
  3. AYAK: 7 – WILLISTON // 1 – 2
  4. AYAK: 2 – ZABALAM (BANKO)
  5. AYAK: 1 – MY ROYAL SUN // 5 – 2 – 4
  6. AYAK: 7 – EFE BABA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.