3 KASIM 2016 – ANKARA ALTILISI

PERŞEMBE günü ANKARA'da 9 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir. Ankara 75. Yıl Hipodromunda Birinci ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat: 13:30'da başlayacaktır. Yedili Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 14:30'da ve İKİNCİ 6'Lı Ganyan oyunu 4. Koşu saat: 15:00'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

3 KASIM Perşembe gündüz BAŞKENT ANKARA'da yapılacak olan 9 yarış ile İKİ ALTILI programına oyun oynanabilecektir. Günün en önemli yarışı 7. Koşu'da; "KIZILAY KOŞUSU" olacaktır. Yaptığımız tahminleri bir gün öncesinden sizlere sunduğumuzu tekrar hatırlatmak isterim. Bazen yorumlarda diyorsunuz; "Yağmur yağıyor bu gelemez, çamur oldu bu atı çıkarırlar, kar yağdı bu atlar etkilenir…" Bunlar lütfen kendi kurgunuzda kuponlarınıza uygun hale getirin. Zira bizler o an ki duruma göre yapılan tahminleri ve şablonları değiştirme imkanımız yok. Düzeltmeler veya sıfırdan tekrar tahmin yazma gibi bir durumumuz yok. Sadece sizlerden tek isteğimiz duruma bağlı olarak yarış başlamadan tahminlerinizi sitemize bırakmanızdır. Sitemize en geç yarışların başlamasına 2 saat veya 3 saat kala bırakırsanız yorumlarınızı onaylayabiliriz. Yarış başlamasına 30 dk kala gelen kuponlar var. Unutmayın yazdığınız yorumları onayladıktan 1 saate yakın bir süreçten sonra sitemizde aktif olarak çıkıyor. Çünkü; Yoğunluğun bulunduğu websitemizde CACHE sistemi kullanılmaktadır. Yazılar her yazı, yapılan her yorum 1 saatlik süreç diliminden sonra sizlerin görüşüne açılmaktadır. Sakın yanlış düşüncelere kapılmayın. Elbetteki her yoruma yer vermek istiyoruz. Ama dediğim gibi Yarış başlangıç saati 13:30, siz gelip 13:00 de yorum bıraktığınızda 14:00'de sitede gözükür. Bunun ne bize ne size ne de diğer yarışseverlerimize faydası olmaz. 11:00'de göndermiş olsanız 12'ye doğru siteye düşer ve giren, takip eden yarışseverlerimiz faydalanmış olur. Lütfen buna itina gösterirsek sevinirim. Bu maksimum gönderme süresidir. Dilerseniz 1 gün öncesi geceden çalıştığınızı da yollayabilirsiniz. Dilerseniz sabah erken saatlerde de gönderebilirsiniz. Unutmayın herkesin yorumunu takip edenler var. Değer verenler var. Burası Altilim.Net ailesi olarak bütün yarışseverlere açık platformdur. 3 KASIM 2016 (03.11.2016) Ankara at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile 75. YIL Hipodromunda 1. ALTILI GANYAN için ilk start verilecektir. 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan yarışta; 1 – BEYZAM ve 7 – PRENSES NEHİR ikilisi kazanmaya en yakın safkanlardır. Rakip yazmak isterseniz; 8 – WIN RIVER GIRL ve 6 – OCEAN GODDESS geniş kuponlara yazılabilir.

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu ise 1300 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. 1 – BENAZİR KIZ ağır kilosuna rağmen bu pist ve mesafede 1.27.45'lik dereceye sahip olmasından ilk tuttuğum safkan olarak önerimdir. En ciddi rakibinin 1.27.54'lük dereceye sahip olan 2 – AKANHAN olacağının da altını çizmek isterim. Bu ikili beklenilen yarışı gerçekleştiremez ise; 5 – İMKANSIZIM , 4 – BURCUTAY ve 3 – ARTUNYILDIZI hata affetmeyecek isimler olarak görüyorum.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-5 yarışı ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE için start verilecektir. 1900 mt.'lik çim pistte yapılacak olan koşuda; 5 – KARAESER günün ilk bankosu olarak sizlere önerimdir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı ŞARTLI-5 mücadele ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek olan koşuda; 6 – STAR OF MELİH ve 3 – I SAW THE SUN ikilisi öncelikli olarak kuponlara yazılması gerekir. Geniş kupon yapan yarışseverler ise; 8 – LADY KRAKOW , 1 – MAGFELLOW ve 4 – TÜRÜTCAN'ı ihmal etmemelidirler.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN ayağının ilk startı verilecektir. 2200 mt.'lik uzun mesafeli çim pistte yapılacak yarışta; 3 – MARK HOLMES , 2 – ZEUS , 6 – BRAVE APTE ve 5 – KUPA ASI birlikte şans verilmesi gereken safkanlar olup ayrımsız şekilde kuponlara yazılması gerekir. Son koşusunu ANKARA'da 2400 mt.'lik mesafede kazanarak pistten ayrılan 10 – MONAVENTO rakiplerinin hatasını kollayabilir mi, kollar ise sürpriz yapabilir mi izleyip görelim derim. Geniş kuponlar takibe alınması gereken bir safkan olduğunu unutmayın.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların SATIŞ-2 koşusunda; 6 – SAWYER günün bir diğer bankosu olarak sunmak istiyorum. Etkili pilotu ile bu defa birinciliğin en güçlü adayı olarak gözüküyor.

7. KOŞU: KIZILAY KOŞUSU günün en önemli yarışı olarak BAŞKENT ANKARA'da İKİNCİ ALTILI'nın dördüncü ayağını aynı zamanda 2. ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 3 Yaşlı İngiliz atların katılımı ile gerçekleştirilecek olan KV-6 mücadele 1400 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. 5 – TOUCH THE WOLF öncelikli olarak kazanmasını beklediğim isimdir. İki çim yarışınıda kazanan TOUCH THE WOLF birinciliğin en güçlü adayı olarak gözüküyor. En yakın takipçisinin 3 – HELGALEIN olacağını düşünüyorum. 6 – KIZILŞAHİN ve 9 – RUMBA sonraki şanslı safkanlar olarak geniş kuponlara yazılabilir.

8. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile TABELA ayağını izleyeceğiz. 600'ü 38'e 25 Çok Rahat ve 1000'i 1.04 Rahat galobu eğer doğruysa (yanlış yazılma veya galopta oynama yok ise) 4 – GENÇ CEYDA uzak ara yarışı kazanması gereken bir safkandır. İki çim yarışında bir 4.'lük ve bir 9.'luk yapan GENÇ CEYDA bakalım ilk kum yarışında neler sergileyecek… Elbetteki rakiplerini yazmadan burayı riske atmak doğru olmaz. 2 – DESPEDIDA , 6 – SELLY , 1 – ASLA VAZGEÇEMEM , 8 – UZAKARA ve 7 – THINKING OF YOU sıralamasını kendinize göre küçültmenizi öneririm…

9. KOŞU: 2400 mt.'lik çim pistte yapılacak olan günün son ayağında; 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-17 mücadelesini izleyeceğiz. 3 – ÖZREİS uyumlu jokeyi ile mesafe uzamış olsa da kilosundaki hafiflik ile potoya uzanmasını bekliyorum…

3 KASIM 2016 – ANKARA 1. ALTILI ŞABLONU (at yarışı tahminleri):

 1. AYAK: 1 – 7 // 8 – 6
 2. AYAK: 1 – BENAZİR KIZ // 2 // 5 – 4 – 3
 3. AYAK: 5 – KARAESER (BANKO)
 4. AYAK: 6 – 3 // 8 – 1 – 4
 5. AYAK: 3 – 2 // 6 – 5 // 10
 6. AYAK: 6 – SAWYER (BANKO)

3 KASIM 2016 – ANKARA 2. ALTILI ŞABLONU (yarış tahminleri):

 1. AYAK: 6 – 3 // 8 – 1 – 4
 2. AYAK: 3 – 2 // 6 – 5 // 10
 3. AYAK: 6 – SAWYER (BANKO)
 4. AYAK: 5 – TOUCH THE WOLF // 3 // 6 – 9
 5. AYAK: 4 – GENÇ CEYDA // 2 – 6 – 1 – 8 – 7
 6. AYAK: 3 – ÖZREİS (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.