3 HAZİRAN 2018 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İstanbul yarış programında dört önemli mücadele bulunmaktadır… Bunlar; 5. Koşu’da “KISRAK KOŞUSU” AÇIK GR-1/Dişi , 6. Koşu’da “A. CEMAL KURA KOŞUSU” AÇIK GR-3/Dişi, 7. Koşu’da “JANDARMA (İSTANBUL) KOŞUSU” KISA VADE-7/DHÖW ve 8. Koşu’da “SAİT AKSON KOŞUSU” AÇIK GR-2 yarışlardır.

Tahminlerimize geçmeden kısaca günün önemli yarışlarını ve katılacak safkanları özetleyelim…

Kısrak Koşusu (Açık – G1 / D) Saat 16.00

2100 metrelik çim pistte 63’üncü kez start alacak olan KISRAK KOŞUSU‘nda, birincilik ikramiyesi 770.000 TL olarak belirlenmiştir… GAZİ KOŞUSU öncesi, dişi safkanların önemli sınavı olarak ekranlara gelecek AÇIK GR-1 yarışta safkanlar ve jokeyler şu şekildedir;

At İsmiJokey
COSMIC DANCERAKIN SÖZEN
DAKOTAERHAN YAVUZ
FUNNY FAMILLIARGÖKHAN GÖKÇE
GRAYAMAZONÖZCAN YILDIRIM
HAFOMÜSLÜM ÇELİK
KEMANCI KIZTOLGA YILDIZ
LET HER GOHALİS KARATAŞ
MASSANDRASADETTİN BOYRAZ
MISS PLANETAYHAN KURŞUN
MOLTO BENEMUSTAFA ÇİÇEK
PANTA RHEIMURAT GÜNDÜZELİ
PERİ LİNASELİM KAYA
PERSISTANCEUĞUR POLAT
RUN FOR DERYAGÖKHAN KOCAKAYA
SPREAD THE JOYMÜCAHİT BAYIR
ŞEKER HANIMFURKAN YÜKSEL
VALENCIAAHMET ÇELİK

Sait Akson Koşusu (Açık – G2 / E) Saat 17.30

3 Haziran Pazar yarış programının bir diğer önemli mücadelesi olan Sait Akson Koşusu, 2200 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecektir. Türkiye Jokey Kulübü’nün kurucu üyelerinden ve aynı zamanda yarış ve yetiştiriciliğimizin bugünkü düzeye gelmesinde büyük rol oynayan Sait Akson adına düzenlenen koşunun birincilik ikramiyesi ise 225.000 TL olarak belirlendi. Start alacak taylar ve jokeyleri şöyle;

At İsmiJokey
BURAKŞAHDENİZ YILDIZ
EL NINOAKIN SÖZEN
EMPEROR SIONMURAT GÜNDÜZELİ
GANANDO SOLOMUSTAFA ÇİÇEK
HALİLŞAHKADİR TOKAÇOĞLU
HEP BERABERAYHAN KURŞUN
HIGH PRESSUREFURKAN YÜKSEL
İSHAKBABAERHAN YAVUZ
KOBRAGÖKHAN KOCAKAYA
LAST SHADOWSADETTİN BOYRAZ
MISTER GÖRKEMUĞUR POLAT
RHYTHM DIVINEHALİS KARATAŞ
RUN AND WINSELİM KAYA
SUPERSTARAHMET ÇELİK

A. Cemal Kura Koşusu (Açık – G3 / D)Saat 16.30

3 Haziran Pazar İstanbul yarış programının bir diğer önemli mücadelesinde olan, A. Cemal Kura adına düzenlenen koşu ise 2200 metrelik çim pistte ekranlara gelecektir. Birincilik ikramiyesinin 145.000 TL olan koşuda katılacak 9 safkan ve jokeyleri şöyledir;

At İsmiJokey
IMPASSABLE GIRLONUR ÖZTÜRK
MADEMOISELLESADETTİN BOYRAZ
MISAESELİM KAYA
TATVAN İNCİSİGÖKHAN KOCAKAYA
GINA MONTANAAKIN SÖZEN
GLENERHAN YAVUZ
MISS HELİNÖZCAN YILDIRIM
TARSUS BEYAZIHALİS KARATAŞ
YİĞİTALPMÜSLÜM ÇELİK

Jandarma (İstanbul) Koşusu (KV – 7 / DHÖW) Saat 17.00

Yine programın son önemli yarışı İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşecek olan kupalı mücadele ise Jandarma Teşkilatı adına düzenlenen JARDARMA (İSTANBUL) KOŞUSU olacaktır. 1400 metrelik çim pistte ki koşuda; Birincilik ikramiyesi 64.000 TL olup katılacak safkanlar ve binicileri şu şekildedir;

At İsmiJokey
GÜMBÜRGÜMBÜRHALİS KARATAŞ
RODOSTOSELİM KAYA
DÖVERUĞUR POLAT
MAVİ DALGATOLGA YILDIZ
SAHİPBEYGÖKHAN KOCAKAYA
CANKURTBEYAHMET ÇELİK
BAKİBEYSADETTİN BOYRAZ
TRAKYA ATEŞİFURKAN YÜKSEL
UÇARERMUSTAFA ÇİÇEK

3 Haziran 2018 PAZAR günü İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda 9 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 14:00’de ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

3 HAZİRAN 2018 PAZAR İSTANBUL 24. Yarış gününde 9 koşu ekranlara gelecektir. 3 HAZİRAN 2018 (03.06.2018) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3/DHÖW yarışı ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda 1. ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 4 safkanın katılacağı mücadelede 2 isim çim pistte mücadele vermiş olup, hemen hemen aynı dereceler ile yarışı birincilikle tamamlamışlardır… Diğer 2 safkanlarda çim orjinli olup ilk defa çim pistte mücadele vereceklerdir… Bu durumda hiç riske girmeden HEPSİ diyerek rahat rahat ilk ayağı geçelim. Ya bu 4 atı yazarsınız ya da sığınıp birine tek atarsınız. Başka mantıklı bir oyun çıkmaz ilk koşudan.

 2. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ise, 16 safkanın katılımı ile 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte ekranlara gelecektir. 4 – CARUSO ve 12 – RIVERS SON galoplarında dikkatimi çeken isimler oldular…

 3. KOŞU GÜNÜN GANYANI 4 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi yarışıyla birlikte 7’Lİ PLASE oyunu başlayacaktır… 1200 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz yarışta; Ara ara Fuat ÇAKAR’ın idaresinde start alan 4 – ATALANTE için bu defa hazırlık evresinin daha geçtiği sinyallerini veren safkanın etkili binicisiyle kazanmasını bekliyoruz. 

 4. KOŞU  – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 metrelik çim pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 yarış ile 2. ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 4 – ACCELERATION ve 6 – NAÇAL ikilisi burada birinciliğin güçlü adaylarıdır… 2 – JETTAY , 3 – KARAHEVES , 7 – VICTORY FLIGHT ve 8 – IRISH COUNTRY geniş kuponlara rakip olarak eklenebilir.

 5. KOŞU : GÜNÜN GANYANI Geldik günün ilk ama en önemli yarışına… KISRAK KOŞUSU AÇIK GR-1/Dişi mücadelesi, 2100 metrelik uzun mesafeli çim pist üzerinde yapılacaktır… 3 Yaşlı 17 İngiliz atının katılacağı, GAZİ KOŞUSU öncesi en önemli sınavı olan KISRAK KOŞUSU’nda; Risk alıp 10 – MOLTO BENE‘yi alternatif tek olarak uzun elemeler sonucu önermek istiyorum… Rakipleri ise; 2 – DAKOTA , 3 – FUNNY FAMILLIAR (9 ile eküri) ve 17 – VALENCIA olacağını düşünüyorum.

 6. KOŞU A. CEMAL KURA KOŞUSU AÇIK GR-3/Dişi yarışıyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı İngiliz atların, 2200 metrelik çim pistte ekranlara gelecek günün bir diğer önemli mücadelesinde; Selim KAYA, TARSUS BEYAZI yerine aradan sonra iki yarış üst üste birinciliğe uzandığı 3 – TATVAN İNCİSİ‘ni tekrar tercihlemiş demek ki bir bildiği var… Bizlere de TATVAN İNCİSİ’ni banko yazmak düşer. Ama 

 7. KOŞU JANDARMA (İSTANBUL) KOŞUSU KISA VADE-7/DHÖW mücadelesi, 4 ve Yukarı 9 Arap atının katılımı ile gerçekleştirilecektir. 1400 metrelik çim pistte yapılacak yarış ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu da başlamış olacaktır. Halis KARATAŞ’a çerez bir yarış sunmuşlar… Al da git der gibi !!! 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR ağır kilosuna rağmen uygun grupta binici hatasına maruz kalmadığı sürece kazanacağını ümit ettiğim bir diğer BANKOM’dur.

 8. KOŞU GÜNÜN GANYANI SAİT AKSON KOŞUSU AÇIK GR-2 yarış ise programın son önemli mücadelesi olup, tabela ayağında ekranlara gelecektir. Zorlu geçeceğini düşündüğüm koşuda; 2200 metrelik çim pistte, 3 Yaşlı 14 İngiliz safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğiz… 4 – GANANDO SOLO , 8 – İSHAKBABA (14 ile eküri) , 9 – KOBRA , 11 – MISTER GÖRKEM , 6 – HEP BERABER ve 12 – RHYTHM DIVINE çalışmalarımda öne çıkan safkanlar oldular. 10 – LAST SHADOW ve 13 – RUN AND WIN sürpriz arayanların değerlendirmesini önereceğim safkanlardır.

 9. KOŞU Programın bir diğer MAIDEN yarışı, 3 Yaşlı 15 İngiliz atının start alacağı İSTANBUL programının son ayağını oluşturacaktır. 1200 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek mücadelede; Daha ilk yarışında bu mesafede 1.11.19’luk derece ile pistten ikinci ayrılıp, sonraki koşusunda 1600 metrelik çim pistte 1.38.20’lik derecesiyle DEMİRKAPI’nın baş farkıyla ardında kalarak müthiş bir performans sergilemeyi başaran 5 – LONGSTAR, Uğur POLAT idaresinde üçüncü  startında MAIDEN’a veda edeceğini düşündüğüm safkandır.

3 HAZİRAN 2018 – İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

 1. AYAK: HEPSİ
 2. AYAK: 4 – 12
 3. AYAK: 4 – ATALANTE (BANKO)
 4. AYAK: 4 – 6 // 2 – 3 – 7 – 8 
 5. AYAK: 10 – MOLTO BENE // 2 – 3 – 17
 6. AYAK: 3 – TATVAN İNCİSİ (BANKO)

3 HAZİRAN 2018 – İSTANBUL İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – 6 // 2 – 3 – 7 – 8 
 2. AYAK: 10 – MOLTO BENE // 2 – 3 – 17
 3. AYAK: 3 – TATVAN İNCİSİ (BANKO)
 4. AYAK: 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR (BANKO)
 5. AYAK: 4 – 8 – 9 – 11 – 6 – 12 // 10 – 13
 6. AYAK: 5 – LONGSTAR (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.