3 HAZİRAN 2018 – ADANA ALTILISI

Pazar günü akşamında ekranlara gelecek olan ADANA yarışları hayli karışık gözüküyor… Önceki programlara nazaran biraz daha az safkanlı olan koşularda itinalı bir şekilde yarışsevere sürpriz için göz kırpan isimler mevcut… 

3 Haziran 2018 Pazar günü ADANA 8. Yarış gününde 8 koşu bulunmaktadır. ALTILI GANYAN Oyunu ise 2. Koşu ile saat 19:00‘da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

3 HAZİRAN 2018 (03.06.2018)  PAZAR akşamı ADANA Yeşiloba Hipodromu’nda 8 koşulu program ekranlara gelecektir. Adana at yarışı tahminimiz;

 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 3 Yaşlı İngilizlerin start alacağı HANDİKAP-16 mücadele, 1300 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir… ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; Son iki yarışında etkili binicisi ile tabelanın ikinci basamağını oluşturan 6 – PRENS HERO bu defa daha hazır gireceği mücadeleden birincilikle ayrılmasını beklediğim günün ilk bankosudur.

 4. KOŞU – (BEŞLİ GANYAN) GÜNÜN GANYANI 4 ve Yukarı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14/DHÖW yarışında; 15 safkan birincilik mücadelesi verecektir. 2 – BABA METİN öncelikli olarak tuttuğum safkan olup, küçük kuponlara alternatif tek önerimdir… Rakipleri ise; 8 – KIRÇELEBİ ve 7 – KÜÇÜKDEMİRKIRIM geniş oyunlarda değerlendirilmesi gerekir…

 5. KOŞU – (DÖRTLÜ GANYAN) 2 Yaşlı 8 İngiliz atının katılacağı 1100 metrelik kum pistte ki MAIDEN koşuda; 4 – YOUNG BOY , 2 – ILICA BEY ve 5 – CAN MERCAN ayrımsız olarak burada şans vermenizi önereceğim safkanlardır.

 6. KOŞU – (ÜÇLÜ GANYAN) : 4 ve Yukarı İngilizlerin KISA VADE-7 yarışı 1900 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelecektir. 10 safkanın start alacağı koşuda; Sevdiği pistte 5 – YENİ KARTAL günün bir diğer bankosu olarak düşündüğüm isimdir.

 7. KOŞU ADANA Yeşiloba Hipodromu’nda tabela ayağını oluşturan 7. Koşu’da; 3 Yaşlı Arap atların 1200 metrelik çim pistte ki ŞARTLI-3/DHÖW mücadelesini izleyeceğiz. 1 – SİVEREKBEYİ ve 2 – HAÇIMBABA kapışması fotoya kadar sürecektir… ŞARTLI-1 yarışını ADANA’da kazanan HAÇIMBABA, SİVEREKBEYİ’ni de geçerek birinciliğe uzanmıştı. Lakin daha sonraki iki koşusu’nda ANKARA’da pek başarılı bir performans sergileyememiş olması safkanın sorunu olup olmadığına işaret olabilir. Bu defa ADANA’da tekrar bir şans verilip SİVEREKBEYİ’ne rakip olarak yazılabilir derim. Bu koşu sonrası zaten kendisini belli edecektir. Eğer safkanda bir arıza var ise yine yarışta en geri gelmeye devam edecektir.

 8. KOŞU 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 yarışı ise, programın son ayağı olup 1900 metrelik çim pistte yapılacaktır. 1 – COMPANERO , 4 – APA AZA , 9 – NO CHANGE , 6 – SPARTAN EMİR , 11 – IVANKA ve 7 – ADANA ATEŞİ birinciliğe yakın duran safkanlardır.

3 HAZİRAN 2018 – ADANA ALTILI ŞABLONU: banko altılı tahmini

  1. AYAK: 6 – PRENS HERO (BANKO)
  2. AYAK: 2 – BABA METİN // 8 – 7
  3. AYAK: 4 – 2 – 5
  4. AYAK: 5 – YENİ KARTAL (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 2
  6. AYAK: 1 – 4 – 9 – 6 – 11 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.