3 HAZİRAN 2017 – ANKARA ALTILISI

3 Haziran 2017 Cumartesi günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Plase 2. Koşu ile saat 15:00’da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

3 Haziran 2017 Cumartesi günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli mücadeleleri; 3. Koşu’da; “KUĞULU PARK KOŞUSU” , 6. Koşu’da; “MEHMET AKİF ERSOY KOŞUSU” ve 7. Koşu’da; ” JANDARMA KOŞUSU” olacaktır. 3 Haziran 2017 (03.06.2017) Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 1200 mt.’lik çim pistte günün ilk startı; 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi için verilecektir. Mesafenin biraz daha uzamış olması lehine bir yarış çıkarmasına imkan vereceğini düşündüğüm 6 – SORGUNASLANI‘nı kazanmaya yakın görüyorum. Rakip arayanlar; 1 – ASTRAKHAN , 5 – SER EMİR ve 10 – PRENSES ASLI‘ya geniş kuponlarda yer verebilirler.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanların 1500 mt.’lik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 mücadele ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – DOMANİÇ , 1 – KOZAN DAĞI ve 3 – BURUKMERT (5 ile eküri) sıralaması benim çalışmalarımda çıkan isimler oldu.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): KUĞULU PARK KOŞUSU” KISA VADE-8 mücadele ile ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 2200 mt.’lik uzun mesafeli çim pistte yapılacak bu koşuya; 3 Yaşlı 9 İngiliz atı katılacaktır. 5 – IŞILAY ve 2 – ALL I NEED arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum. Sürpriz için ise geniş kuponlarda; 8 – MACADAMIA , 6 – KUTLUKIZ ve 7 – LILYANTUS değerlendirilebilir.

4. KOŞU: BEŞLİ GANYAN ayağı ise yine MAIDEN bir mücadele ile ekranlara gelecektir. 2 – ALTINKAFES , 5 – EYMENAT , 6 – KIZILKALE ve 10 – KIZIM ÖZÇELİK burada yeterli olacağını düşündüğüm isimlerdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların 1900 mt.’lik çim pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-5 koşuda; 5 – ARIM günün ilk bankosu olarak tuttuğum isimdir.

6. KOŞU: MEHMET AKİF ERSOY KOŞUSU” GRUP-2 bir mücadele olacaktır. Günün bir diğer önemli yarışı ile 3 Yaşlı İngilizlerin 2200 mt.’lik çim pist performansları ekranlara gelecektir. 7 – RUNNER BULL hem koşuları hem de galopları bakımından bana cazip ve ganyanlı bir şekilde gelebileceği hissi uyandırdı… Lakin gruptaki diğer güçlü rakiplerini kuponu geniş tutacak arkadaşların eklemesini tavsiye edebilirim. 6 – PIANO SONATA , 2 – GAZIBORA KHAN , 4 – GÜRSOYHAN ve son koşusunda bu mesafede birincilik elde etmiş olan 8 – ZÜMRÜTHAN gözardı edilmemesi gerektiğini düşündüğüm safkanlardır. Ya tek atarız, ya da kalabalık geçeriz. Maddiyat elverdiği müddetçe tabiki.

7. KOŞU: JANDARMA KOŞUSU” KISA VADE-8 yarışta; 4 ve Yukarı 8 Arap atı start alacaktır. 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz koşuda, hem kilo avantajı hem de binicisi yönünden etkili bir mücadele çıkarmasını beklediğim 5 – FİRİKYA günün bir diğer bankosu olarak önerimdir. GÜMBÜRGÜMBÜR’ü neden yazmadım? Burada mesafenin uzun olması ve kilosunun bir hayli ağır oluşu eminim baya bir sorun teşkil edecektir. Daha önce bu mesafede FİRİKYA’nın kendisini geçmesi ise göz önünde bulundurduğum bir etkendir. Tabiki gelmez diyemem, kaliteli safkan ve ağır kiloyu kaldıran GÜMBÜRGÜMBÜR’ü herkes yazacaktır ama ben kendi kuponumda FİRİKYA’ya şans vermek istiyorum. Kimseyi zan altında bırakmayalım. Herkesin çalışma kriteri farklıdır. 

8. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı günün son startında ise; 1900 mt.’lik çim pist üzerinde izleyeceğimiz HANDİKAP-14 koşu ekranlara gelecektir. 1 – TESLA ve 4 – GRAND SPRING öncelikli olarak küçük kuponların ayrımsız yazmasını önerirken… Geniş kurgu yapan yarışseverlerin; 5 – JAMES BOND , 3 – HARD STONE , 10 – MOONGLOW , 2 – SOYBAŞ ve 7 – CANT TOUCH THIS ihmal etmemeleri hususunda uyarmış olayım.

3 HAZİRAN 2017 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 2 // 8 – 6 – 7
  2. AYAK: 2 – 5 – 6 – 10
  3. AYAK: 5 – ARIM (BANKO)
  4. AYAK: 7 – RUNNER BULL // 6 – 2 – 4 – 8
  5. AYAK: 5 – FİRİKYA (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 4 // 5 – 3 – 10 – 2 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.