3 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 3 HAZİRAN CUMA günü AT YARIŞI Programında 9 koşu vardır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 14:00’de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. koşu ile saat: 15:00’da ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

3 HAZİRAN 2016 Cuma günü İzmir’de İKİ ALTILI programı bulunmaktadır. Günün önemli koşuları; 7. Koşu’da “AYVALIK KOŞUSU” ve 9. Koşu’da “ULUSLARARASI KADIN KONSEYİ KOŞUSU” olmak üzere iki tanedir. Bu önemli yarışlara İZMİR ŞİRİNYER hipodromu ev sahipliği yapacaktır. 3 HAZİRAN İzmir at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile İZMİR’de birinci altılı ganyan oyunu başlayacaktır. Bu koşuda ön planda tuttuğum isim 3 – GÖZALAN ilk önereceğim safkandır. Küçük kuponlar da tek bırakılabilir. Rakipleri ise; Eküri olarak yarışa katılan 14 – VEGOOL (10 ile eküri) , 2 – DİKOĞLU ve 12 – NİŞANLI KIZ olacaktır. MAIDEN mücadele olması sebebiyle sürpriz yapmasını beklediğim isim 4 – GÜRSOY geniş kuponlar da yer verilebilir.

2. KOŞU: 1 – BİTİRİMKARINCA bu uzun mesafeli koşuda hiç güven vermeyen bir jokey ile piste çıkacak olsa da mecburen ilk at çıkmasından dolayı öncelikli olarak önermek zorunda kalıyorum. Lakin başta da söylediğim gibi güven vermeyen jokeylerden yarışsever hep üzülüyor. Bu yüzden rakiplerini değerlendirmenizi öneririm. 2 – BÜREBEY , 3 – KOŞANGÜZEL ve 9 – TANAÇAN kuponlarda bulunması gereken grubun şanslı isimleridir.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ekranlara gelecektir. Bu koşu ile İZMİR’de yedili ganyan ayağına start verilecektir. Bu pist ve mesafeleri severek başarılı yarışlar çıkaran 3 – BOZDAĞ EFESİ ilk önereceğim isimdir. En ciddi rakibi; Ağır kilosuna rağmen 1 – DESTİÇAĞ olacaktır. Bu iki safkanın eksik koşması halinde ise; 2 – MERTADAM yarışı lehine çevirebilir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Günün ikinci altılı programı 3 Yaşlı Arap safkanlarının MAIDEN mücadelesi ile ekranlara gelecektir. 11 – GÜNALIMTAY yarışı kazanmaya yakın gördüğüm bir isim. Lakin MAIDEN olmasından dolayı rakipleri; 10 – CANCAHİDEM (7 ile eküri) , 8 – USCAN ve 1 – BABATAY geniş kuponlar da yer verilebilir.

5. KOŞU: Günün ilk bankosu olarak 1 – SELNUR diyorum. İZMİR’de 1900 mt.’lik çim pist yarışından başarılı bir şekilde ayrılacağını düşünüyorum. Dileyen rakip yazabilir, tuttuğu atlardan…

6. KOŞU: 2 – SELÇUKOĞLU günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir. 

7. KOŞU: Günün ilk önemli yarışı olan “AYVALIK KOŞUSU” 3 Yaşlı İngilizlerin AÇIK A-3 mücadelesi ile ekranlara gelecektir. 2000 mt.’lik çim pistte gerçekleşecek bu yarışta; İzmir’de son iki koşusunu kazanan 4 – KING OF BROTHERS ve kum yarışlarındaki başarısını ilk kez çime çıkarak gösteren 9 – VICTORY RHYTHM birlikte şans tanınması gereken safkanlardır. Rakip arayanlar; 2 – FAIR MONT ve 8 – UTKUNHAN değerlendirebilirler.

8. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadele altılının tabela ayağında bulunuyor. 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; İzmir’de ilk çim pistteki derecesini ve ikinciliğini beğendiğim 6 – EMİR EFESİ ilk tuttuğum safkandır. En ciddi rakibi 8 – KOVBOY olacaktır diye düşünüyorum. Daha sonraki şanslı gördüğüm isimler ise; 14 – ŞİMŞEK YILDIZI ve 12 – GÖNÜL AVCISI yapabilir. Sürpriz için; 9 – ÇAYIRÇİMEN yazılabilir.

9. KOŞU: Günün ikinci önemli yarışı altılının son ayağında yer almaktadır. Bu koşuda; 7 – POUR TOI banko olarak önereceğim isimdir.

3 HAZİRAN 2016 – İZMİR BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 3 – GÖZALAN // 14 – 2 – 12 // 4
 2. AYAK: 1 – 2 – 3 – 9
 3. AYAK: 3 – BOZDAĞ EFESİ // 1 – 2
 4. AYAK: 11 – GÜNALIMTAY // 10 – 8 – 1
 5. AYAK: 1 – SELNUR (BANKO)
 6. AYAK: 2 – SELÇUKOĞLU (BANKO)

3 HAZİRAN 2016 – İZMİR İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 11 – GÜNALIMTAY // 10 – 8 – 1
 2. AYAK: 1 – SELNUR (BANKO)
 3. AYAK: 2 – SELÇUKOĞLU (BANKO)
 4. AYAK: 4 – 9 // 2 – 8
 5. AYAK: 6 – EMİR EFESİ // 8 // 14 – 12 // 9
 6. AYAK: 7 – POUR TOI (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.