3 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 3 HAZİRAN 2016 CUMA günü 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 17:15’de, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 18:30’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

3 HAZİRAN Cuma günü yapılacak olan İSTANBUL yarışları 9 koşu programıyla ÇİFT Altılı oyunu olarak ekranlara gelecektir. Günün ikinci (gece) yarış programı olan İSTANBUL cuma günü dört önemli koşuya ev sahipliği yapacaktır. Bunlar; “Y. CAHİT AYBEK KOŞUSU” , “JANDARMA KOŞUSU” , “İSMET İNÖNÜ KOŞUSU” ve “AVRAM BAROKAS KOŞUSU” ile heyecanlı yarışları seyredeceğiz. 3 HAZİRAN 2016 İstanbul at yarışı tahminlerimiz ise şu şekildedir;

1. KOŞU: – (1.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap safkanlarının ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL’da günün ilk altılısı başlayacaktır. Koşunun favori ismi 2 – EMMİ nasıl favori oluyor anlamadım. Çim yarışı olmayan bir safkanı bültenler favori konumunda gösteriyor. İzlemeden bu atın çimde başarılı olacağını söylemek çok zor. Gelelim koşunun ikinci atı olan 1 – AÇIK DENİZ henüz son koşusunda MAIDEN’a veda eden bu safkan yarışa adaptasyonda sıkıntı yaşayabilir. Ama insanları yönlendiren bültenler yüzünden bu iki safkan yarın AGF’de ilk iki ata olacaklardır. Gelmez demiyorum, bu ne GÜVEN diyorum… İllaki yazılacak isimler, usta jokeyler ile start alan safkanlar ama birdenbire favori olarak nasıl gösteriliyor, neye göre gösteriliyor çözemedim. 3 – ÜNALAMCA daha önceki koşularını Mehmet KAYA ve Adem ŞEN ile kazandı. Şimdi Selim KAYA gibi ustanın elinde… Heralde iki defa üst üste kazandığı yarışlara bir yenisini eklemeyi hedefliyor. Bu üç safkanın dışına çıkarsa zaten biz altılıyı bulamayız…

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile İSTANBUL’da ilk 3’lü ganyan oyunu başlayacaktır. 6 – YARALI KURT ve 1 – KRALINADAMI öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmelerini beklediğim safkanlardır. Rakip yazmak isteyenler; 8 – KÖSTEBEK ve 2 – OĞLUMŞERZAN değerlendirebilirler.

3. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – AK DIAMOND ile 4 – SIERRA MAESTRA bu koşu için yeterlidir. 

4. KOŞU: – (2.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İkinci altılı programına önemli bir koşu ile başlıyoruz. “Y. CAHİT AYBEK” koşusunda; 2 – BİNDOKUZYÜZYEDİ usta jokeyi ile potoya uzanmasını bekliyorum. 

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-16 mücadelesinde; 5 – KARA TURBO , 8 – GEZEGEN ve 2 – HÜNKAROĞLU bu koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. 

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KV-7 mücadelesi ile “JANDARMA KOŞUSU” ekranlara gelecektir. Yine KARATAŞ’ın günü gibi geliyor bana… Maşallah bütün iyi atlara üst üste biniyor. Bakalım hangisinde ofsayta düşecek izleyip göreceğiz. Bu koşuda; 5 – ULUER grubun üzerinde ve ilk önereceğim isimdir. Küçük kuponların alternatif bankosu olabilir. Rakipleri ise; 4 – GİRESUN ve 6 – AZMİ REİS olabilir düşüncesindeyim.

7. KOŞU: “İSMET İNÖNÜ KOŞUSU” ile 9 İngiliz safkanı birincilik için mücadele edecektir. 2000 mt.’lik uzun mesafeli çim pist yarışında; 1 – BLAZE TO WIN ve 2 – ENYALIOS ön plana çıkan ikili oluyor. Rakipleri ise; 7 – GÜNGÖR BABA olarak değerlendirilebilir.

8. KOŞU: Altılı ganyanın tabela ayağına geldiğimizde ise; “AVRAM BAROKAS KOŞUSU” ile 3 Yaşlı İngilizlerin KV-8 mücadelesi ekranlara gelecektir. Bu koşuda; 2 – DAYIM BENİM günün ikinci bankosu olarak önereceğim isimdir. 

9. KOŞU: İstanbul’da günün son yarışında 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile günü sonlandırmış olacağız. 1 – ALTIN KRAL ve 9 – TETİNA bu koşu için yeterli olacaktır. Rakip arayanlar; 2 – ALTINBUL ve 3 – BACAKSIZ‘ı kuponlarına ekleyebilirler.

3 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL 1.ALTILI ŞABLONU: 

1.AYAK: 2 – 1 – 3

2.AYAK: 6 – 1 // 8 – 2

3.AYAK: 1 – 4

4.AYAK: 2 – BİNDOKUZYÜZYEDİ (BANKO)

5.AYAK: 5 – 8 – 2

6.AYAK: 5 – ULUER // 4 – 6

3 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL 2.ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – BİNDOKUZYÜZYEDİ (BANKO)

2.AYAK: 5 – 8 – 2

3.AYAK: 5 – ULUER // 4 – 6

4.AYAK: 1 – 2 // 7

5.AYAK: 2 – DAYIM BENİM (BANKO)

6.AYAK: 1 – 9 // 2 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.