3 EYLÜL 2019 – ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNİ

3 Eylül 2019 SALI günü ELAZIĞ Hipodromu’nda 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

ELAZIĞ 30. Yarış gününde (03.09.2019) 8 koşu ile ekranlara gelecektir. ELAZIĞ at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı 9 İngiliz atının katılacağı 1500 metrelik kum pistte ki MAIDEN mücadele ile ELAZIĞ’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 3 – FIGHT FIGHTER , 2 – DENİZHANBEY , 9 – TÜRKMEN KIZI ve 7 – CHAMPION LADY birinciliğe en yakın isimlerdir. 

4. KOŞU: 3 ve Yukarı 11 İngiliz safkanın start alacağı 1900 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14 yarışıyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 – SUERTO , 11 – COM LIDER , 8 – YEL ESER (5 ile eküri) ve 10 – AMIGDALA‘yı ayrımsız bir şekilde kuponlara yazmanızı öneriyoruz.

5. KOŞU: ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU AÇIK A-3 yarışında; 3 ve Yukarı 18 İngiliz atının 1900 metrelik kum pist çekişmesi ekranlara gelecektir. Günün ilk önemli mücadelesi olan bu koşu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu da başlamış olacaktır. Geçen sene bu yarışın ikincisi olarak pistten ayrılan 6 – MAKTAYMAN bu defa fotoyu önde geçebilecek ilk isimdir… En ciddi rakibi ise; Bu pistte iyi yarışlara imza atan 7 – OSMANİYE ÇOCUĞU olarak gözükmektedir. 17 – TULPARHAN ise geniş oyunlarda sürpriz olarak değerlendirilebilir.

6. KOŞU: PROF. DR. MUSTAFA TEMİZER KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW mücadelesiyle birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 Yaşlı Arapların bir araya geleceği 1600 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesinde; Kazandığı yarış sonrası koruduğu formuyla 3 – BİRBEY küçük kuponların sığınabilecekleri bir diğer limandır… Lakin burada 6 – MELİKHAN sürekli tabela içlerinde gezinip duruyor aman dikkat bir yerde kendisini fotoya atması an meselesidir… 

7. KOŞU: Tabela ayağında ki ŞARTLI-4 koşuda; 3 ve Yukarı 8 İngiliz safkanın 1600 metrelik kum pist mücadelesi ekranlara gelecektir. Son yarışını ölçü almadığımız 1 – NEW ALAÇAT‘ın burada uygun grubu bulmasından ötürü kazanacağını ümit ediyoruz… 

8. KOŞU: Elazığ altılı ganyan programının kapanış ayağına geldiğimizde ise; 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-14/DHÖW yarışını izleyeceğiz.. 4 ve Yukarı 12 Arap atının katılacağı bu mücadelede; Bu ayağın iyi incelenmesi gerektiğini belirtelim… Bizlerin çalışması doğrultusunda 12 – DUNDAS günün bir diğer bankosu olarak karşımıza çıkıyor… Tabi yarış içerisinde herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmazsa… Şablonlarda ki safkanların yanına at ekleyerek kendi kurgunuzu oluşturunuz… Sadece şablonu alıp, bayide kupon yaparak yatırmak marifet değildir… Bizler, kendi çalışmalarımızı sizlere yansıtıyoruz. Gözümüze takılan, takip ettiğimiz isimlerin altını çiziyor ama tam terside olabiliyor gözümüzden kaçan isimleri siz yakalıyorsunuz. Fikir alışverişi güzeldir, sizlerde bu şablonun altından “TAHMİN GÖNDEREREK” katkı sağlayınız.

3 EYLÜL 2019 – ELAZIĞ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Elazığ banko altılı

  1. AYAK: 3 – 2 – 9 – 7
  2. AYAK: 4 – 11 – 8 – 10
  3. AYAK: 6 – MAKTAYMAN // 7 // 17
  4. AYAK: 3 – BİRBEY // 6
  5. AYAK: 1 – NEW ALAÇAT (BANKO)
  6. AYAK: 12 – DUNDAS (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.