3 EKİM 2016 – ADANA ALTILISI

PAZARTESİ gününün ikinci at yarışı programı olan ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşu bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

3 Ekim 2016 Pazartesi günü Adana'da 8 koşu ekranlara gelecektir. 7'li Ganyan ve Altılı Ganyan içi oyun yapılabilecek programda şansınızın her daim yanınız da olmasını temenni ederiz… 3 EKİM 2016 (03.10.2016) Adana at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların start aldıkları 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan MAIDEN koşuda; 6 – MISS WINER , 4 – CHISINAILI ve 2 – ASİ KURT kazanmaya yakın isimlerdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): ADANA'da üst üste MAIDEN mücadeleleri izleyeceğiz. Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi bu koşuda yani YEDİLİ GANYAN'ın ve YEDİLİ PLEASE'nin başlayacağı ayakta bulunmaktadır. 7 – UNTOUCHABLE GIRL , 5 – NUSYA ve 2 – BEDİİ önplanda tuttuğum safkanlar olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı ile ALTILI GANYAN oyunu için 1900 mt.'lik çim pistte verilecek startta; 2 – DIVINE POWER ve 4 – AKDENİZLİ koşunun önde gelen isimleri olup ayrımsız olarak kuponlara yazılması gerekir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile ADANA'da BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – FOTERLİ , 3 – DİRANŞAN , 2 – HAYATI CEDİD ve 1 – GÜLEN EFE yazılarak geçilebilecek bir yarış olduğunu düşünüyorum. Yine de gözünüze takılan veya aklınızı kurcalayan safkanlar var ise eklemenizi tavsiye ederim…

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların start aldığı 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 mücadelede; 7 – RED ANGEL kazanmasını beklediğim safkandır. Lakin rakiplerinin de geniş kuponlar da bulunması gerektiğini düşünüyorum. Kimler rakip olabilir derseniz; 2 – ICE FOUNTAIN , 4 – KÜLÜNK AĞA ve 8 – COMFORT ZONE diyebilirim. Sürprizi ise; 6 – AKJOLTOI değerlendirmeye alınabilir.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların KV-7 koşusu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. Biraz risk alarak 5 – DOCTOR POL günün ilk bankosu olarak seçtim. Neden derseniz diğer favori ve pleasenin ADANA'da ilk defa koşacağını düşündüğümden pek yazma taraftarı olmadım. Bu demek olmuyor ki onlar gelemez. Gelebilir elbette ama bence ADANA'da iyi yarışlara imza atan DOCTOR POL rakiplerini geride bırakarak potoya uzanacaktır. Karar ve kupon sizlerin… Bizler sadece öneride bulunuyoruz. Kafanıza yatıyorsa sizlerde banko bırakabilirsiniz. Yatmıyorsa üç, dört safkan daha ekleyerek geniş kupon yapabilirsiniz.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin 2100 mt.'lik çim pistte alacakları start ile ŞARTLI-5 mücadele gerçekleştirilecektir. Rakiplerinin içerisinde sadece bu pist ve mesafede start alarak 2.11.43'lük derecesi ile dördüncü olarak koşudan ayrılan 5 – WHITE CREST bir adım daha önde olduğunu belirtmek isterim. Hatta bununla da yetinmeyip günün ikinci bankosu olarak önermeyi de unutmayalım… Rakipleri zaten belli bültene de bakınca sizler göreceksiniz… Ama biz burada ufak kupon ile ALTILI TUTTURMA peşindeyiz. Sizlere her daim küçük şablonlar vererek, kendi tuttuğunuz isimleri de ekleme olanağı tanımak zorundayız. Altılı oyunu böyledir. Yoksa GARANTİ bir şekilde sizlere birşeyler veremeyiz. Buraya ne yazıyorsak aynısını kendimizin yatırdığından şüpheniz olmasın. Zaten bizleri uzun süredir takip eden dostlarımız bunun farkındadır… Kısmette var ise 2 lira ile de tutturulur, kısmette yoksa bir, iki koşuda agf'nin en sonuncu atı gelir. O zamanda zaten DEVREDİYOR 🙂 Hiç kimse bulamıyor. Ya da 1 – 2 kişi…

8. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile ADANA'da günün son koşusu için start verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli çim pistte izleyeceğimiz son ayakta; 6 – KÜÇÜK DEMİRKIRIM ve 5 – ERKURUŞ ufak kuponlarda yeterli olacaktır. Geniş kuponlar da rakip eklemek isteyen yarışseverler ise; 1 – MİRZALAĞA ve, 2 – HÜSNÜUSTA'yı yazabilirler.

3 EKİM 2016 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 4
  2. AYAK: 5 – 3 – 2 – 1
  3. AYAK: 7 – RED ANGEL // 2 – 4 – 8 // 6
  4. AYAK: 5 – DOCTOR POL (BANKO)
  5. AYAK: 5 – WHITE CREST (BANKO)
  6. AYAK: 6 – 5 // 1 – 2