3 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

CUMARTESİ günü İSTANBUL'da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:30'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Söylemeyim, söylemeyim diyorum ama demeden de geçemeyeceğim arkadaşım AT YARIŞI = YARIŞSEVER'dir… Sen bu eşitliği bozarsan AT YARIŞI bir tarafta, YARIŞSEVER'ler bir tarafta kalır.

3 ARALIK CUMARTESİ günü ikinci altılı (gece) programı olan İSTANBUL yarışları 7 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. 3 ARALIK 2016 (03.12.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için VELİEFENDİ Hipodromunda ilk start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 7 – ÖNDEREFE (6 ile eküri) ve 3 – FIRTINA DERESİ koşuyu kazanmaya en yakın safkanlardır. 9 – CANIM ÇİÇEK , 4 – FİNCANCI ve 5 – HABERŞAH sürpriz için değerlendirmek isteyenlere önerimdir.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusu ALTILI GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 2100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 4 – ALLSHANTI , 6 – VICTORY SUN ve 3 – PAIX birinciliğin en güçlü adayları olarak gördüğüm isimlerdir. Sürprizi ise; 8 – CASH IN ve 2 – BE MY SHADOW uygun yol bulmaları halinde affetmeyeceklerini düşünüyorum.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Son yarışını yine uyumlu jokeyi O. YILDIZ ile kazanan 2 – HABİLDEN çok rahat potoya uzak fark atarak girmişti. Yine aynı jokey aynı mesafe ve aynı pistte gerçekleştireceği bu koşuda günün ilk banko safkanı olarak seçtiğim isimdir.

4. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadele bu koşu ile ekranlara gelecektir. 2 – ALİNAZİK , 10 – TETİNA , 7 – YALÇIN ve 4 – KARAZİNDAN birlikte yazıp, zorlu yarıştan kimin birinci ayrılacağını seyredebiliriz.

5. KOŞU: GÜNÜN GANYANI olan bu yarışta aman dikkat… Bu aralar farkındaysanız günün ganyanı olan ayaklarda değişik değişik safkanların geldiğini görüyoruz. O yüzden bundan sonra sizlere hangi koşunun günün ganyanı olduğunu belirteceğim. 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile gerçekleştirilecek bu koşu 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Burada riske gireceğim hem günün ganyanı hemde günün ikinci bankosu olarak 3 – DAILY MAIL önereceğim. Geçen KARATAŞ ile ne oldu ne bitti anlamadım ama bu sefer sanırım emin ellere geçmiş durumda. T. YILDIZ devraldığına göre demekki safkanı ustanın eline vermek istediler. Olmuyor kardeş… Geçen bu safkana KARATAŞ bindiğinde favori konumunda gösteriyordunuz. 1.35'e koştu ama startta oturdu kaldı ? Şimdi neden bültenlerde üçüncü at konumunda !! Size diyorum size bültenciler… BIRAKIN ARTIK JOKEYE GÖRE PUAN VERMEYİ ! T. YILDIZ ile 2 defa start alıp birinde 1.'lik, diğerinde 2.'lik elde eden DAILY MAIL'in hiç bir şekilde START PROBLEMİ YOKTU… Ne olduda acaba geçen ki yarışında oturdu kaldı at ? Hadi oturdu kaldı. Sizlerin şimdi bu safkanı uyumlu jokeyi ile tekrar start alacağı için FAVORİ KONUMUNDA göstermeniz gerekir. Hemen KARATAŞ başka ata biniyor diye puanlamalar burada değişiyor, onun bindiği safkan hemen favori konumuna getiriliyor. GELİRİ OLMAYAN AT YOKTUR. Geliri olmadığını bilse zaten SAHİBİ o atı o yarışa sokmaz… Tamam KARATAŞ'ın bindiği atta gelebilir, bu da gelebilir. At Atı geçer… Lakin yapılan neden hep programlarda KARATAŞ'ın bindiği atlar favori gösteriliyor, buna kızıyorum. SANKİ HEPSİ ÇIKIP GELİYOR. Bir verirsin, iki verirsin artık üçüncüde de pes et be kardeşim. Ne inatmış sizde ki ! Şimdi herkes benim gibi değil tabi, adam diyecek ki KARATAŞ ile STARTTA OTURAN at şimdi nasıl tek atılır. Ben atarım sayın yarışseverler. Çünkü; Oyun içinde oyun nereye kadar… Onun yanına at yaz bunun yanına sürpriz ara diye uğraşıp durursak zaten karman çorman oluyor. Zaten istedikleri de bu. 

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu ile İSTANBUL'da TABELA AYAĞI koşacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak koşuda; 1 – LİRA LİRA start arası olsa da geliri bu grupta çok yüksek olduğundan öncelikli tuttuğum isimdir. Zaten bu start arasına aklımız ermiyor artık. 140 gün aradan sonra müsade ediyorlar hop at kendisini potoya atıyor. Yani tamamen şans… O anki jokeylerin ruh hali mi diyelim, yoksa atı sürpriz olarak gelmesini sağlayıp bir sonraki yarış programında FAVORİ olarak çıkmasını mı sağlamak istiyorlar diyelim ve bu sayede o favori gösterilen atın gelememesi durumumunda yarışseverin tepkisi ne olur mu diyelim… Diyelim de diyelim… Neyse sözü gene uzatmadan rakiplerini sunmak istiyorum. 7 – YİĞİTER , 8 – AKFIRAT ve 9 – ÇAKILTAŞI en ciddi hata kollayacak isimlerdir. Daha sonra; 11 – GUILTY PLEASURE , 6 – GOLDEN FOOT , 4 – SAN MARINO , 13 – BLACK ORPHAN ve 12 – GHOST WARRIOR sürpriz için sıralamamdır… Burada ilk önerdiğim at gelmez ise hepsinin geliri var… Özellikle yazdığım safkanlar ciddi rakip konumundadırlar.

7. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-5 yarışa 3 Yaşlı İngiliz safkanları katılacaktır. 2 – MEMEDİM , 3 – BLACK WASP ve 4 – MIDNIGHT MAGIC ayrımsız yazmakta fayda var. 

3 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 6 – 3 // 8 – 2
  2. AYAK: 2 – HABİLDEN (BANKO)
  3. AYAK: 2 – 10 – 7 – 4
  4. AYAK: 3 – DAILY MAIL (BANKO)
  5. AYAK: 1 – LİRA LİRA // 7 – 8 – 9 // 11 – 6 – 4 – 13 – 12 
  6. AYAK: 2 – 3 – 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.