3 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

3 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

CUMARTESİ günü İSTANBUL'da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:30'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Söylemeyim, söylemeyim diyorum ama demeden de geçemeyeceğim arkadaşım AT YARIŞI = YARIŞSEVER'dir… Sen bu eşitliği bozarsan AT YARIŞI bir tarafta, YARIŞSEVER'ler bir tarafta kalır.

3 ARALIK CUMARTESİ günü ikinci altılı (gece) programı olan İSTANBUL yarışları 7 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. 3 ARALIK 2016 (03.12.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için VELİEFENDİ Hipodromunda ilk start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 7 – ÖNDEREFE (6 ile eküri) ve 3 – FIRTINA DERESİ koşuyu kazanmaya en yakın safkanlardır. 9 – CANIM ÇİÇEK , 4 – FİNCANCI ve 5 – HABERŞAH sürpriz için değerlendirmek isteyenlere önerimdir.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusu ALTILI GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 2100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 4 – ALLSHANTI , 6 – VICTORY SUN ve 3 – PAIX birinciliğin en güçlü adayları olarak gördüğüm isimlerdir. Sürprizi ise; 8 – CASH IN ve 2 – BE MY SHADOW uygun yol bulmaları halinde affetmeyeceklerini düşünüyorum.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Son yarışını yine uyumlu jokeyi O. YILDIZ ile kazanan 2 – HABİLDEN çok rahat potoya uzak fark atarak girmişti. Yine aynı jokey aynı mesafe ve aynı pistte gerçekleştireceği bu koşuda günün ilk banko safkanı olarak seçtiğim isimdir.

4. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadele bu koşu ile ekranlara gelecektir. 2 – ALİNAZİK , 10 – TETİNA , 7 – YALÇIN ve 4 – KARAZİNDAN birlikte yazıp, zorlu yarıştan kimin birinci ayrılacağını seyredebiliriz.

5. KOŞU: GÜNÜN GANYANI olan bu yarışta aman dikkat… Bu aralar farkındaysanız günün ganyanı olan ayaklarda değişik değişik safkanların geldiğini görüyoruz. O yüzden bundan sonra sizlere hangi koşunun günün ganyanı olduğunu belirteceğim. 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile gerçekleştirilecek bu koşu 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Burada riske gireceğim hem günün ganyanı hemde günün ikinci bankosu olarak 3 – DAILY MAIL önereceğim. Geçen KARATAŞ ile ne oldu ne bitti anlamadım ama bu sefer sanırım emin ellere geçmiş durumda. T. YILDIZ devraldığına göre demekki safkanı ustanın eline vermek istediler. Olmuyor kardeş… Geçen bu safkana KARATAŞ bindiğinde favori konumunda gösteriyordunuz. 1.35'e koştu ama startta oturdu kaldı ? Şimdi neden bültenlerde üçüncü at konumunda !! Size diyorum size bültenciler… BIRAKIN ARTIK JOKEYE GÖRE PUAN VERMEYİ ! T. YILDIZ ile 2 defa start alıp birinde 1.'lik, diğerinde 2.'lik elde eden DAILY MAIL'in hiç bir şekilde START PROBLEMİ YOKTU… Ne olduda acaba geçen ki yarışında oturdu kaldı at ? Hadi oturdu kaldı. Sizlerin şimdi bu safkanı uyumlu jokeyi ile tekrar start alacağı için FAVORİ KONUMUNDA göstermeniz gerekir. Hemen KARATAŞ başka ata biniyor diye puanlamalar burada değişiyor, onun bindiği safkan hemen favori konumuna getiriliyor. GELİRİ OLMAYAN AT YOKTUR. Geliri olmadığını bilse zaten SAHİBİ o atı o yarışa sokmaz… Tamam KARATAŞ'ın bindiği atta gelebilir, bu da gelebilir. At Atı geçer… Lakin yapılan neden hep programlarda KARATAŞ'ın bindiği atlar favori gösteriliyor, buna kızıyorum. SANKİ HEPSİ ÇIKIP GELİYOR. Bir verirsin, iki verirsin artık üçüncüde de pes et be kardeşim. Ne inatmış sizde ki ! Şimdi herkes benim gibi değil tabi, adam diyecek ki KARATAŞ ile STARTTA OTURAN at şimdi nasıl tek atılır. Ben atarım sayın yarışseverler. Çünkü; Oyun içinde oyun nereye kadar… Onun yanına at yaz bunun yanına sürpriz ara diye uğraşıp durursak zaten karman çorman oluyor. Zaten istedikleri de bu. 

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu ile İSTANBUL'da TABELA AYAĞI koşacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak koşuda; 1 – LİRA LİRA start arası olsa da geliri bu grupta çok yüksek olduğundan öncelikli tuttuğum isimdir. Zaten bu start arasına aklımız ermiyor artık. 140 gün aradan sonra müsade ediyorlar hop at kendisini potoya atıyor. Yani tamamen şans… O anki jokeylerin ruh hali mi diyelim, yoksa atı sürpriz olarak gelmesini sağlayıp bir sonraki yarış programında FAVORİ olarak çıkmasını mı sağlamak istiyorlar diyelim ve bu sayede o favori gösterilen atın gelememesi durumumunda yarışseverin tepkisi ne olur mu diyelim… Diyelim de diyelim… Neyse sözü gene uzatmadan rakiplerini sunmak istiyorum. 7 – YİĞİTER , 8 – AKFIRAT ve 9 – ÇAKILTAŞI en ciddi hata kollayacak isimlerdir. Daha sonra; 11 – GUILTY PLEASURE , 6 – GOLDEN FOOT , 4 – SAN MARINO , 13 – BLACK ORPHAN ve 12 – GHOST WARRIOR sürpriz için sıralamamdır… Burada ilk önerdiğim at gelmez ise hepsinin geliri var… Özellikle yazdığım safkanlar ciddi rakip konumundadırlar.

7. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-5 yarışa 3 Yaşlı İngiliz safkanları katılacaktır. 2 – MEMEDİM , 3 – BLACK WASP ve 4 – MIDNIGHT MAGIC ayrımsız yazmakta fayda var. 

3 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 6 – 3 // 8 – 2
  2. AYAK: 2 – HABİLDEN (BANKO)
  3. AYAK: 2 – 10 – 7 – 4
  4. AYAK: 3 – DAILY MAIL (BANKO)
  5. AYAK: 1 – LİRA LİRA // 7 – 8 – 9 // 11 – 6 – 4 – 13 – 12 
  6. AYAK: 2 – 3 – 4

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

17 Yorum - "3 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
Kadir Altınöz

Ne desek boş güzel kardeşim, iyice soğuttular insanları. O gun Daily Mail bende tekti ve diğer 2 tekim gelmişti 5'de kaldim:( Zaten önceki gün de Ederlezi tekti ondan yattım, Mehmet Kaya bir film çevirdi bu kez de!

murat erkel
Birinci ayakta ben sizin ilk üçlünün yanına ekürileri yazacağım 3-4-6-10..İkici ayakta HABİLDEN yanına istikrarsız yarışlar sergilemesine rağmen bu mesafenin en başarılı ismi DOST ELİ…birde eli kulağında hafif kilolu ŞANS KÜPÜ..1-2-10  Üçüncü ayak..başka koşuda bulamadığım için tek hakkımı burada kullanıyorum..2 nolu ALİ NAZİK banko..Dördüncü ayakta kasım ayının ortasında kazandığı 1300 kum yarışından sonra düzenli idmanlarına devam eden ve dereceli galopları ile bu koşuya odaklandığını gözlemlediğim CHAMP LION favorim..Bu kez start problrmi yaşamaz ise DAILY MAIL ile ikisi arasında bir yarış bekliyorum..Sıralamam 6-3  Beşinci ayak dediğiniz gibi çok zor..1-8-4-12-11 benim sıralamam..Son ayak ise aynı. 2-3-4..Bu kupon 23 tl tutuyor ki fazla bile..Bakıyorum bazı tahmin… DEVAMI »
takipci

Murat erkel kocaeli yorumlarinizi bekliyoruz 

tozan

İstanbul Tahminim 4 TL tutarında..

1.ayak bu ayağın favori plase şeklinde biteceğini düşünüyorum… 4-5-3

2.ayak supriz bitecek…süprizi yaparsa (10) ŞANSKÜPÜ yapar..

3.ayak favori gelecek (2) ALİNAZİK 

4.ayak favori plase sürpriz  ihtimalli olacağını düşünüyorum  dört isim belirledim..4-1-3-2

5.ayak genelde plase sonuçlanan 5 ayakta  (11) GUİLTY PLEASURE yi tutuyorum..

6.ayak her ihtimalli bir koşu favoride gelebilir plase ve suprizde..  2-4-5-1-8-3    bol şans..

yahya koç

Günün 6 cı koşusunda Golden foot Özcan yıldırımla Günün Bankosu olarak öneriyorum

 

Emre
İlk ayakta 6 Numaralı Victory Sun , Dorukhan Palaur ile birlikte benim Alternatf banko adayım büyük ihtimal Plase konumuda çıkacaktır ama bugün şansızlığını kırar . İkinci ayak Habilden Favori çıkmayı haketsede Arap yarışlarında bir degişik sonuçlar alındığından rakiplerini düşünüyorum Üçüncü ayak maiden yarışta zamanı gelipte geçen bir Tetina var tek rakibi ise son yarışına göre Alinazik olur. Dördüncü ayakta Startta oturmuş bir Daily mail var karşımızda Tolga yıldızla ayağına çabuk tay son yarışında koşmamıştır . Bugün ön plandadır . Yalnız yıl birinciliği için yarışan Halis ve Özcanıda heemn arkasına yazmakta fayda var Beşinci ayakta her ne kadar Lira Lira üstün… DEVAMI »
Ümit

herkese bol şanslar 3 Aralık istanbul 5 li ganyan tahminim

altilinin zor olduğunu düşünüyorum küçük oyunlarla da  bulunamayacağını düşündüğümden beşliye yöneldim rastgele 

1. Ayak dosteli, habilden, erayhan, nevcihan, cömertkan, gökdere ve vicdansız arasında bir yarış bekliyorum

1.2.3.5.7.9.4

2. Ayağa tetina ve alinaziğin yeterli olacağini düşünüyorum 

10.2

3. Ayak bence  blu king, caharkala, daily mail ayrımsız yazılmalı sürprizi love song yapabilir

1.2.3.4

4. Ayak guilty pleasure, lovely prens , golden foot, çakıl taşı, gost warrior, ak fırat hatta bütçesi olan daha da ekleyebilir 

11.17.6.9.12.8

5. Ayak Karataş la memedim günün bankosu

herkese şimdiden bol şanslar 

Black

Kim ne derse desin aynen katıyorum dailymail tolga yıldızi gördüm sahipleri yola geldi anlaşılan dedim sonra bir baktım bultenlere 1 2 ayırmışlar amma sacmalamislar bırakın start problemi falan hikaye tolga ile kafayı aldığı an kuyruğunu gostermez gibi geliyo banada ben dörtlu yapacam ve  tek  bankomdur.ayrıca bu  sitenin cesaretli bir şekilde hiç  Çekinmeden yorum yapmasına bayılıyorum arkadaş helal size gerçekten herzaman takip ediyorum sizi  ve edecemde bol şans not:daily mail gelmsse dahi bizim canımız sağolsun daha nice  bankolar bu sitede çıkar arkadaşlar bu siteye her zaman güvenin. bol şans herkese…

AYDIN KARTAL
1.AYAK::::…   Şartlı 5’de fazla varlık gösterememiş bazıları handikap atı grubu üstünde atlarından oluşuyor. En fazla dikkat çeken, ve haklı olarak bu grubun  üzerinde olan, istikrarlı isim 8-CASH IN, Safkan kazanması gerekir, zira uzun tedavi süresi olumlu sonuçlar verdiğini gösteriyor, iki koşuda gördü,  favorim. Aradığı mesafe ve rakipleri bulan Powerscourt yavrusu 7-WESTERN POWER ve fırsat kolayan 6-VICTORY SUN rakip olabilecek isimler. 2.AYAK::::…  H16 zor koşu…. 7-ÇÖMERTKAN ve 2-HABILDEN en plana çıkan isimler… 10-ŞANSKÜPÜ, son koşusuna göre form tutduğunu gösterdi, bence arkasını getirir. 1-DOSTELİ, ve kalite bir isim olan 11-ÖZKARA, formda aprantisi Adem Şen idaresinde start alacak olan 8-DEMİRCENK, son koşularına anlam veremediğim… DEVAMI »
Ugur
Son ayakta kosan memedim agir cimde ve kumda iyi kosular cikartmis ama  sentetik kumda hic kosmamis, tek atilacak bir at oldguna inanmiyorum. Black wasp in son kosusunda ne oldugunu kimse anlamadi ama bence memedime karatas biniyo olmasa, black wasp gunun tekiydi. Bu ayakta karatasi yikip, black wasp i tek gececegim. Dun bursada batman aslani icinde  ayni seyi yaptilar, gunun teki olcak bir at degildi. Yanlış bir algı yönetimi var, boşu boşuna kuponları yönlendiriyorlar. İlk ayakta formsuz palaurun victory sun ı getirmesi zor, rakipler çok güçlü. İlk ayakta eküriler ya da cash in arasında geçer bu yarış. 2. Ayakta nevcihan onu iyi tanıyan jokeyiyle… DEVAMI »
Mahir kaya

2 ci ayak nuşanınoğlu ve 5 ci ayakta king of trakya ya dikkat diyorum! 2-3 gün önce buldum bu siteyi dost paylaşımlar aslanlar gibi herkese bol şans

Abdullah Dalyan

yedili plase (1)

(4-6)-(2-10)-(2-7)-(2-6)-(11)-(3)

BOL ŞANSLAR

murat baş

1. ayak halis  abi  kazanır  gibi fakat  6  numaralı  at galobunda iyi gibi  zorlar.

2. ayak ben  bu gün  uygun  gurupda  1  numaralı  dosteli yarışı  kazanır  diyorum banko

3. ayak  2,3,4,5,7,10

4. ayak  hepsi diyorum

5. ayak: tabela ayağı  bomba çıkabilir  12  4  9 yeterli

6. ayak: son  ayak   memedim  banko

SEDAT DEĞİRMENCİ
Her zaman yinelediğim gibi AGF kavramı, gerçekten insanları yanıltmak için uygulanan bir yöntem. Size tamamıyla katılıyorum. Ben bunun istatistiği çıkardım defalarca. Gün içinde AGF' den enfazla 2 at geliyor. 3 gelirse, ki çok nadir, vereceği para 40-50 Tl yi geçmiyor. Çoğu kez de sadece 1 AGF geliyor. Bu normal bir durum olamaz. 6 yarışta en fazla 1 ya da 2 atın gelmesi normal değil. Hatta yaptığım istatistiklerde 2. durumdaki atın gelmesi favorilerden fazla. Sonuç olarak AGF olan Allshanti-Habilden-Alinazik-Blueking-Liralira-Memedim den sadece 1, çok nadir 2 tanesi geliyor. Anlatmak istediğim şu, hele bunlardan birini tek atarsanız diğerlerini kuponunuza koyarak kuponu büyütmeyin. Altılım: 1.Ayak: Paix-Victory Sun- Cash-İn… DEVAMI »
dursun yılmaz

1.ayak : (Alshanti) ve (Victotry sun) ilk ayaga yeterli. 2.ayak : (Habilden) günün ilk kalesi olur bankom.. 3.ayak : (Tetina) , son yarisi tatminkar (Alinazik) galop ve derece olarak cok diri(Vodina) ve (yalcin) yeterli  4.ayak: (Champ lion) (charkala) ve ( blue king) yeterli 5.ayak : (cakiltasi) ( guilty pleasure) ( lira lira) (black orphan) (  6.ayak (memedim) günün ikinci bankosu