3 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

3 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

ADANA'da PAZAR gecesi 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. 3 ARALIK 2016 (03.12.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile ADANA'da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Son yarışında başarılı bir performans sergilemesi ile dikkatimi çeken 8 – GIFTED AKAY bu defa hafif kilo avantajı ile birinciliğe en yakın safkan olarak gördüğüm isimdir. Rakipleri ise; 2 – BÜYÜK AMED , 7 – NATIONAL ve 5 – MATİZ geniş kuponlarda yer verilebilecek diğer şanslılardır.

2. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 yarışı ile başlayacak olan BEŞLİ GANYAN oyunu ise 1300 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. Bu mesafelerde başarılı yarışlar gerçekleştiren 2 – ÜNLÜOĞLU alternatif banko olarak kabul edilebilir durumda. Ama bu safkana rakip yazıp sürpriz arayışına gireceğim derseniz; 7 – BAHÇEŞEHİRLİ'yi kuponlarda bulunduracaksınız. Ağır gruplarda start alıp tabelada yer almayı başaran 1 – PERİ BEYİ ise gözden uzak tutulması gereken safkandır.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusunda ise; 4 – TAY PALMA (5 ile eküri) koruduğu formu ile günün ilk banko safkanı olarak sizlere önerimdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 5 – BOTANVADİSİ grubun üzerinde bir safkan olduğu için tek yazılması normal olacaktır. Rakip eklemek isterseniz; 8 – SPLENDOR , 1 – APIKO DORA ve 9 – WHITE CREST'i düşünebilirsiniz.

5. KOŞU: ​5 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-14 yarışı ile TABELA AYAĞI'nı izleyeceğiz. 5 – CENGO son koşusunda yarım boyluk bir fark ile ikinci olarak pistten ayrılmıştı. Şimdi daha iyi bir yarış çıkararak potoya uzanmasını beklediğim bir diğer safkandır.

6. KOŞU: ​2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN koşusunda; 9 – RUNNER BALL ve 1 – BAŞYİĞİT ikilisini ayrımsız olarak kuponlara yazmayı tercih etmelisiniz diye düşünüyorum. Bu iki safkanın eksik koşması halinde ise; 8 – MORTODELA ve 11 – SCAMP'ın hata kollayacağını belirtmek isterim.

3 ARALIK 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – GIFTED AKAY // 2 – 7 – 5
  2. AYAK: 2 – ÜNLÜOĞLU // 7 – 1
  3. AYAK: 4 – TAY PALMA (BANKO)
  4. AYAK: 5 – BOTANVADİSİ // 8 – 1 – 9
  5. AYAK: 5 – CENGO (BANKO)
  6. AYAK: 9 – 1 // 8 – 11
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
4 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir