3 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

ADANA'da PAZAR gecesi 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. 3 ARALIK 2016 (03.12.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile ADANA'da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Son yarışında başarılı bir performans sergilemesi ile dikkatimi çeken 8 – GIFTED AKAY bu defa hafif kilo avantajı ile birinciliğe en yakın safkan olarak gördüğüm isimdir. Rakipleri ise; 2 – BÜYÜK AMED , 7 – NATIONAL ve 5 – MATİZ geniş kuponlarda yer verilebilecek diğer şanslılardır.

2. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 yarışı ile başlayacak olan BEŞLİ GANYAN oyunu ise 1300 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. Bu mesafelerde başarılı yarışlar gerçekleştiren 2 – ÜNLÜOĞLU alternatif banko olarak kabul edilebilir durumda. Ama bu safkana rakip yazıp sürpriz arayışına gireceğim derseniz; 7 – BAHÇEŞEHİRLİ'yi kuponlarda bulunduracaksınız. Ağır gruplarda start alıp tabelada yer almayı başaran 1 – PERİ BEYİ ise gözden uzak tutulması gereken safkandır.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusunda ise; 4 – TAY PALMA (5 ile eküri) koruduğu formu ile günün ilk banko safkanı olarak sizlere önerimdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 5 – BOTANVADİSİ grubun üzerinde bir safkan olduğu için tek yazılması normal olacaktır. Rakip eklemek isterseniz; 8 – SPLENDOR , 1 – APIKO DORA ve 9 – WHITE CREST'i düşünebilirsiniz.

5. KOŞU: ​5 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-14 yarışı ile TABELA AYAĞI'nı izleyeceğiz. 5 – CENGO son koşusunda yarım boyluk bir fark ile ikinci olarak pistten ayrılmıştı. Şimdi daha iyi bir yarış çıkararak potoya uzanmasını beklediğim bir diğer safkandır.

6. KOŞU: ​2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN koşusunda; 9 – RUNNER BALL ve 1 – BAŞYİĞİT ikilisini ayrımsız olarak kuponlara yazmayı tercih etmelisiniz diye düşünüyorum. Bu iki safkanın eksik koşması halinde ise; 8 – MORTODELA ve 11 – SCAMP'ın hata kollayacağını belirtmek isterim.

3 ARALIK 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – GIFTED AKAY // 2 – 7 – 5
  2. AYAK: 2 – ÜNLÜOĞLU // 7 – 1
  3. AYAK: 4 – TAY PALMA (BANKO)
  4. AYAK: 5 – BOTANVADİSİ // 8 – 1 – 9
  5. AYAK: 5 – CENGO (BANKO)
  6. AYAK: 9 – 1 // 8 – 11
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.