Loading...

3 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

3 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

3 Aralık 2015 Perşembe BURSA At Yarışı 8 Koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 2. Koşu ile başlangıç saati: 13:00, ALTILI Ganyan 3. koşu ile başlangıç saati: 13:30’dur. BURSA programında kendi tuttuğunuz atları bizlerin tahminleri birleştirerek kuponlarınızı yatırmanızı öneririz. Perşembe Bursa programında herkese bol şanslar dileriz.

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN / PLEASE BU KOŞU İLE BAŞLAR): 5 – PEXUSS kalitesiyle bir önceki yarışta SEVEN SISTERS’in arkasından ikincilik yapmayı başarmıştı. 02.12.2015 tarihli Kocaeli’de SEVEN SISTERS rahat bir birincilik sergilediğini de dile getirmek isterim. İlk at olarak önereceğim isim 5 – PEXUSS’dur. Rakip arayanlar 3 – UMNİSE yazılabilir. Yedili ayağı olduğu için tuttuğunuz atlar var ise yanlarına ekleme yapabilirsiniz. Bizim önereceğimiz iki attır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar Şartlı-3 olan bu koşudaki öncelikli atlarım 1 – DÖKERBEY ve 12 – TATARGÜZELİ olacaktır. Bu iki at neden ön plana çıktı derseniz, önceki koşularında çok iyi atlarla start aldıklarını gözlemledim. Koşulardaki totoları belki iç açıcı değil ama kimlerle koştukları çok önemli. Şimdi bakıyorum şuan ki start alacakları safkanlara neredeyse rakip göremiyorum. Lakin, birinci ayaktan da kesin kararlı konuşmayı pek sevmiyorum. Yine de bu iki at öncelikli olacak şekilde rakiplerini sıralayalım; 6 – GÖLKIZI , 2 – FERHAT BEY , 7 – AKSİ KARDEŞ ve 3 – LİDERYELE

4. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşudaki sıralamam şöyledir; 1 – AĞACEMAL öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesini beklediğim bir isim. 3 – KEREMCAN , 6 – TURGAYHAN daha sonra yazılması gerekir.

5. KOŞU: 4 – STORMBELL ilk atım olacaktır. (Eğer pist ıslak olmazsa iyi koşacağına inanıyorum.) Daha sonra 6 – DİLEKGÜLÜ , 12 – YILMAYA , 1 – MISS TURKEY , 2 – DİLBAR

6. KOŞU: 7 – RÜYAGİBİ ve 3 – ALİ RUHİ arasında geçebilecek bir yarış.

7. KOŞU: 7 – ASİ KIRTAY günün bankosu olarak öneriyoruz.

8. KOŞU: İşin açıkcası süpriz beklediğim bir ayak. Mesafe “erkek atların” ağır bastığı yönünde. (İSTATİSTİKLER BUNU SÖYLÜYOR) Bu yüzden ben erkek safkanları öncelikli olarak kuponlara yazılmasını tavsiye ediyorum sıralamam şu şekilde olacaktır sizler de tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz; 3 – CRASSUS , 7 – GALLOPPING BLISS , 13 – HAWKER HUNTER , 9 – HARD STONE , 10 – RISING STEEL , 11 – BOND OF BROTHERS , 16 – NUMERO UNO. Daha sonra (dişilerden); 14 – RACLETTE , 6 – KHALASAR ve 4 – İRLANDA KARTALI yazılabilir.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.