3 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Altılı Tahminleri İSTANBUL 3 Ağustos Çarşamba günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı “YAAM DER KOŞUSU‘dur.”. 3 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 2200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek olan 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesinde; 5 – NATIONAL bu boş koşuda benim favorim olacaktır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 koşusu ile Yedili Ganyan oyunu başlayacaktır. 2 – CEP DURAK bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan bir safkan… Lakin ilk defa kumda koşacak olmasına rağmen galopları muhteşem olan 5 – WIN STAR WIN etkili jokeyi ile ters köşe yapabilir. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROM’unda Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. 1300 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu MAIDEN koşuda; 5 – KARAHEVES günün ilk bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1600 mt.’lik çim pistte ekranlara gelecek olan bu koşuda; 4 – FIRST POWER , 7 – MISS NİLAY , 6 – LIGHT IN BABYLON ve 5 – DRY CLEANER sıralamasını öneriyorum. Sürpriz için; 3 – PAN REKA dikkat diyelim…

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 mücadelesinde; 2 – FANTASTIC LERO yarışı kazanmaya en yakın safkan olarak görüyorum. Rakip arayanlar; 4 – EMPIRE SON ve 6 – OGHUZ değerlendirmeye alabilirler.

6. KOŞU: YAAM DER KOŞUSU ile 4 Yaşlı Arap safkanların KV-7 mücadelesi ekranlara gelecektir. Kazandığı yarışlar sonrası formunu koruyan 5 – HALİÇ günün bir diğer bankosu olacaktır.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesinde; Uygun rakiplerinin yanında 3 – THE WORLD IS YOURS kazanmaya en yakın safkan… Rakip yazmak isterseniz; 5 – DONTLOOSEDCONTROL, 6 – THATS THE MOMENT ve 2 – MOBANGO değerlendirilebilir.

8. KOŞU: İSTANBUL VELİEFENDİDE günün son koşusuna geldiğimizde ise; 2400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek mücadelede 5 – ERAYHAN, 4 – KIZILTUĞLUM ve 2 – TURANHAN kazanmasını beklediğim safkanlardır. Sürpriz için; 8 – DELİ ÜNVEREN, 12 – KULUTLU (11 ile eküri) ve 7 – ÇOŞKUNKIZ takip edilebilir.

3 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 5 – KARAHEVES (BANKO)

2. AYAK: 4 – 7 – 6 – 5 // 3

3. AYAK: 2 – FANTASTIC LERO // 4 – 6

4. AYAK: 5 – HALİÇ (BANKO)

5. AYAK: 3 – THE WORLD IS YOURS // 5 – 6 – 2

6. AYAK: 5 – 4 – 2 // 8 – 12 – 7

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.