3 AĞUSTOS 2016 – ELAZIĞ ALTILISI

ELAZIĞ 3 Ağustos 2016 Çarşamba günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 15:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

3 AĞUSTOS Çarşamba Elazığ Hipodromunda 7 koşulu bir program bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 6. Koşuda ekranlara gelecek olan “ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI KOŞUSU‘dur.” 3 Ağustos Elazığ at yarışı tahminlerim şu şekildedir;

1. KOŞU: ELAZIĞ’da günün ilk koşusu olan 1. ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağında 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesini izleyeceğiz. 1700 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 6 – LADY ÇİKOLATA ve 5 – KIZILYELE diğer rakiplerine göre daha iyi durumda gözüken safkanlardır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1800 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek olan yedili ayağı için; 3 – BORDOBATUR bu defa rakiplerini geride bırakarak, potoya tek başına uzanabilir. Lakin sprintte gecikme yaşarsa 1 – BİRADER HAN ve 4 – DİVAN BEYİ zaten ayrılmaz ikili oldular mecburen kuponlara birlikte yazmamız gerekecek safkanlardır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağına geldiğimizde 3 Yaşlı Arap atların 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 mücadelede; En iyi dereceye sahip olan 7 – BEYBİNİN KIZI önemli jokeyi ile kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. Rakipleri ise; 4 – KIZILGERDAN , 6 – ROJHAT KIZI , 1 – BAHARGÜZELİ (10 ile eküri) ve 3 – DORUGÜZEL sıralamasını değerlendirebilirsiniz.

4. KOŞU: 1900 mt.’lik kum pistte BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 3 ve Yukarı İngilizlerin katıldığı SATIŞ-1 mücadelesinden sürpriz bir sonuç çıkabilir. O yüzden sıralamam; 1 – AL ANDALUS , 3 – FIRE PIECE , 16 – BURSIBUR (15 ile eküri) ve 9 – UĞURDAYI handikap puanları yüksek isimlerdir. Daha sonra dilerseniz tuttuğunuz favori, please isimlere yer verebilirsiniz. Zaten ELAZIĞ’da öyle favori ve pleaseler pek ön planda olmazlar yarışlarda…. Benim her zaman ki SATIŞ koşuları için geçerli olan düşüncem burada da aynı şekilde aktarılmıştır. HANDİKAP PUANI YÜKSEK SAFKANLAR SATIŞ Koşularını kazanmaya daha yakındır…

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi DÖRTLÜ GANYAN ayağında karşımıza çıkmaktadır. 2 – KAKTEE ve 1 – JUST IN TIME öncelikli olarak bu koşuda şans vereceğim isimlerdir. Start alacağı jokeyi ile yaptığı son galobunda rakiplerine fark atarak geçmesini beklediğim 10 – VICTORY GIRL ihmal edilmemelidir. Lakin her safkan yaptığı galobu bazen yarışlara yansıtamayabiliyor. Bu yüzden sonraki şanslı gördüğüm isimler; 4 – KOŞAN HATUN , 3 – KATLEYA , 7 – NUR KIZI  ve 8 – QUEEN OF DIAMONS geniş kuponlara yazılabilir.

6. KOŞU: Günün önemli yarışı olan ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI KOŞUSU’nda 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 mücadelesini izleyeceğiz. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 11 – TOMS TO TOMS (8 ile eküri) bu mesafede daha önceden 1.14.94’lük bitiriş derecesi ile rakiplerini geçememesi için hiç bir neden yoktur… Günün ilk bankosu olarak (biraz riskli de olsa) önereceğim.

7. KOŞU: ELAZIĞ’da Altılı Ganyan’ın Tabela ayağını oluşturan 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-15 mücadelesinde; 6 – DOĞA MARIA kazanmasını beklediğim ilk isimdir. Rakip arayanlar; 3 – ITALIANO ve 1 – HIGH TREE değerlendirebilirler.

8 KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 koşusu ile ELAZIĞ’da günün son startı verilecektir. 1500 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek olan son ayakta; 1 – TEKFORDUNGÜLÜ , 3 – AYDANARI , 2 – ADALETKAYA (9 ve 17 ile eküri) , 13 – İNCİR ÇEKİRDEĞİ , 5 – YANDIMAYŞE , 11 – GÜLSENUR ve 7 – KIRPAPATYA ile kalabalık geçilmesi gereken bir koşu olarak görüyorum.

3 AĞUSTOS 2016 – ELAZIĞ ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 7 – BEYBİNİN KIZI // 4 – 6 – 1 – 3

2.AYAK: 1 – 3 – 16 – 9

3.AYAK: 2 – 1 // 10 // 4 – 3 – 7 – 8

4.AYAK: 11 – TOMS TO TOMS (BANKO)

5.AYAK6 – DOĞA MARIA // 3 – 1

6.AYAK: 1 – 3 – 2 – 13 – 5 – 11 – 7

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.