29 ŞUBAT 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

At yarışı tahminlerimizin yanı sıra, sizlerinde gönderdiği altılı kuponlarınızı (yatırılabilir şekilde olanları) onaylıyoruz… Yarış başlama vaktinden önce (30 dakika kalaya kadar), siteye abartılı olmaksızın yollanan her tahmini değerlendirip, gerçek bir kişi tarafından gönderildiğine kanaat getirdikten sonra (sistem otomatik boş mail göndererek, yazılan tahminin gerçekten o kişiye ait olup olmadığını teyit etmektedir) yayınlanmasına izin vermekteyiz. Tabi burada girilen isim veya kullanıcı adı pek bir önem arz etmemektedir. Siteye katkı sağlamak amacıyla verilen tahminde, kişinin gerçek mail adresi kullanarak tahmin girişi yapması asıl önemli olan olaydır. Birde düzenli bir şekilde tahmini yazmak… Bu çok zor değil, alt alta her ayağı sıralayarak siteye girenlerin kolay bir şekilde tahmininizi değerlendirmesini sağlamanız gerekmektedir. Takdir edersiniz ki her tahmini düzenleme imkanımız yoktur. Bu yüzden paylaşılmış yani onay almış tahminleri inceleyerek, yazım ve düzeni görebilirsiniz. Daha sonra bu düzene uygun şekilde, sizlerde siteye altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Unutmayın bazı yarışseverler, başkasının gönderdiği tahmine cevap olarak yorum yapıyorlar. Bu tarzda olan tahminlerde silinmektedir. Her yazının sonunda “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” başlığı yer almaktadır. Bu alanı her kişi ayrı ayrı doldurup, paylaşım yapabilir. Bu başlığın altında bulunan yorumlar ise paylaşılmış veya onaylanmış tahminlerdir. Onların altına gidip cevap yaz veya yorum yaz şeklinde kendi tahmininizi yayınlanmanız hem görsellik açısından hem de yarışseverlerin değerlendirmesi açısından zorluk çıkaracağından dikkate alınmaz. Bu tarz gönderileri de düzeltme imkanımız bulunmadığı için mecburiyetten siliyoruz… Burada ki amaç herkesin farklı altılı tahminini değerlendirebilmenizdir… Tahmin Gönderme ekranında sorun yaşıyorsanız veya tam olarak nereye yorum yazacağınızı bilmiyorsanız, sitemizde anasayfada o güne ait tarihli yazının hemen altında “TAHMİN GÖNDER” ve “DEVAMI” diye iki ayrı buton bulunmaktadır. Buradan Tahmin Gönder’e basarak direk o programa ait yazının “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümüne geçiş yaparsınız ve kolayca o alanı doldurarak at yarışı tahmininizi sitemize yollayabilirsiniz. Bu sorunu bir çok yarışsever yaşadığı için açıklık getirmek istedik… Daha sonra benim tahminim neden silindi diye tekrar soru sormak zorunda kalıyorlar… Bir de kupon miktarları çok önemli tabiki… 70 TL – 80 TL’nin üzerinde bir paylaşım da bulunmak burada yarışseverlere katkı sağlamaz aksine bütçelerini zorlamalarına sebebiyet verir… Bu yüzden sitemizin ana kuralı olan küçük kurgularla, başarı elde etmeyi hedeflediğimizi tekrar belirtmek isteriz.

29 Şubat 2020 (29.02.2020) Cumartesi 18. Yarış gününde akşamı ekranlara gelecek olan İSTANBUL at yarışı oyununda; Sizler için hazırlamış olduğumuz ve çalışmalarımız neticesinde ortaya çıkan altılı tahminimiz şu şekildedir.;

 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW koşusu ile Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 2 – REİSOĞLU , 3 – SAKALAYDIN , 6 – DALİCİM ve 7 – BİR ÖMÜR başarılı koşuları ile dikkatleri üzerine çekmek istediğimiz isimlerdir… Ayrımsız bir şekilde kurgularda değerlendirilmesi taraftarı olduğumuz bu safkanların yanısıra 11 – LAZ OĞLUM‘u sürpriz arayanların gözardı etmemesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 3. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin 1300 metrelik kum pistte ki MAIDEN yarışıyla birlikte Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 13 safkanın start alacağı bu zorlu sınavda; 1 – CİBO HAN , 8 – RAMOLKOGEL , 4 – GOLDEN AGE ve 2 – ERGİN KHAN öncelikli olarak küçük kuponların ayrılmaz isimleri olup, KOCAELİ’den sentetik piste getirilen 9 – SEPULVEDA ters bir sonuç ile altılı kuponlarını takla ettirebilir, dikkat.

 4. KOŞU 4 Yaşlı 7 Arap atın KISA VADE-6/DHÖW mücadelesiyle Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki birincilik çekişmesinde; 1 – HAZAR DENİZİ ve 3 – CİĞERDELEN fotoyu önde geçebilecek safkanlar olarak değerlendirmelerimiz neticesinde önde tuttuğumuz isimlerdir. Koşu’nun sürprizini ise 6 – HOLİGAN yapabilir…

 5. KOŞU SEYFETTİN ÇALBATUR KOŞUSU KISA VADE-8 yarışı ise günün önemli mücadelesi olup, 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. 3 Yaşlı 4 İngiliz safkann bir araya geleceği bu yarışta; Denk güçte isimlerin birincilik çekişmesini seyredeceğiz… Uygun grubu bulan 3 – PROKOPİ günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğimiz isimdir. 

 6. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı HANDİKAP-17 koşusuyla birlikte Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 5 – RED TORNADO‘nun 1500 metrelik kum pistteki 1.30.29’luk derecesiyle, rakiplerinin yanında kazanması en muhtemel isim olarak gözükmektedir. 9 – HARPUT RÜZGARI ve 1 – BALDEMAR geniş oyunlarda değerlendirilmesi gereken diğer şanslılardır. Aradan sonra yarış görecek olan 4 – BEYOND REDEMPTION etkilenmez ise burada adından söz ettirebilecek diğer safkandır. 

 7. KOŞU 3 Yaşlı 13 İngiliz safkanın start alacağı günün bir sonraki MAIDEN yarışı, 1300 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. VELİEFENDİ Hipodromu’nda programın kapanış startını oluşturan bu mücadelede; Rakiplerine göre daha iyi durumda olan, 1400’ü 1.25.80 gibi başarılı bir derece ile tamamlayan 8 – REGAMOUR koruduğu formu ve etkili pilotuyla bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın isim olarak gözükmektedir. 

 

29 ŞUBAT 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

  1. AYAK: 2 – 3 – 6 – 7 // 11
  2. AYAK: 1 – 8 – 4 – 2 // 9
  3. AYAK: 1 – 3 // 6
  4. AYAK: 3 – PROKOPİ (BANKO)
  5. AYAK: 5 – RED TORNADO // 9 – 1 // 4
  6. AYAK: 8 – REGAMOUR (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.