29 ŞUBAT 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

Cumartesi günü, ilk yarış yeri olan ADANA YEŞİLOBA Hipodromu‘nda 7 koşulu altılı ganyan programı yer almaktadır. 29 Şubat 2020 Adana at yarışı oyunu 2. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır.

Adana’da 25. Yarış gününde gerçekleştirilecek 7 koşulu program için sizlere hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz ile altılı ganyan kurgularınızda yardımcı olmayı hedefliyoruz… Burada sunulan tahminlerin yanı sıra, sizlerin de hazırlamış olduğu tahminleri, kolay bir şekilde siteye gönderebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu yazımızın sonunda “Sizlerden Gelen Tahminler” bölümünde gerekli alanları doldurarak (lütfen geçerli mail adresinizle) ve her ayağı bir satıra gelecek şekilde yani alt alta yazıp yollarsanız (yan yana yazılan tahminler onaylanmaz), onaylayıp yayınlanmasını sağlarız… Bu sayede yarışseverlerin bir araya geldiği bu platformda herkesin takip ettiği safkanlar ve oynayacağı altılılar ortak bir noktada değerlendirilmiş olacaktır… Birinin gözünden kaçanı, diğeri yakalayıp paylaşabilir. Farklı tahminleri inceleyerek kendi altılı kurgunuzu yaratmanıza olanak sağlanacaktır.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı 10 Arap atın katılacağı 1900 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/DHÖW mücadelesi ile ADANA’da Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1 – YEŞİLKALE , 3 – ATİKSOYLU , 6 – SİLVERTAY ve 5 – GÜNPINAR‘ın koşularını incelediğimizde diğer safkanların bir adım önünde yer almalarından ötürü kuponlarda ayrımsız yazılması taraftarıyız.

 3. KOŞU 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın bir araya geleceği MAIDEN yarış ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1300 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek zorlu koşuda; 5 – MY HEAD , 8 – PEACE RUBY ve 7 – OĞLUM MEMET başarılı yarışlarıyla bu defa MAIDEN’a veda edebilecek isimlerdir…

 4. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 koşusuyla birlikte Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Koruduğu form durumu ile 7 – SERDAR KHAN günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğimiz isimlerdir.

 5. KOŞU YEŞİLOBA KOŞUSU AÇIK G-2/DHT mücadelesiyle, Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1900 metrelik kum pistte yapılacak günün önemli yarışında; 4 ve Yukarı 5 Arap atın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. Grubun üst sınıf isimlerinin bir araya geldiği; 2 – AŞEMEZ , 1 – ARTUKLU ve 4 – ÇELİKKALKAN‘ı kuponlarda ayrımsız bir şekilde değerlendirmesi gerektiğini düşünüyoruz.

 6. KOŞU Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN koşuda; 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın 1300 metrelik kum pistte ki zorlu mücadelesiyle Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1 – ALTAN ABİ , 8 – SAN BENITO , 9 – SÜPERSTAR ve 5 – MERTYUSUF‘u yazıp burayı sağlama almanızı öneririz…

 7. KOŞU 4 ve Yukarı 12 Arap atın katılacağı 1200 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-4/DHÖW/Dişi koşusu ise, Adana yarış programının kapanış ayağını oluşturmaktadır. 3 – DİLBER GÜLÜ , 7 – BİDANEM , 4 – ELMASINKIZI , 2 – BELALI GELİN ve 1 – ALANKOZ sıralamasını bütçenize göre kurgulamanızı öneriyoruz.

 

29 ŞUBAT 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 3 – 6 – 5
  2. AYAK: 5 – 8 – 7
  3. AYAK: 7 – SERDAR KHAN (BANKO)
  4. AYAK: 2 – 1 – 4
  5. AYAK: 1 – 8 – 9 – 5
  6. AYAK: 3 – 7 – 4 – 2 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.