29 ŞUBAT 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 29 Şubat 2016 Pazartesi günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat 14:00’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – KARA ARDA ve 4 – HİCRAN SULTAN arasında geçebilecek bir koşu olarak tahmin ediyorum. Bu iki safkan yedili ayağına ayrımsız şekilde yazılmalıdır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar MAIDEN mücadelesi olan altılının birinci ayağında sıralamam; 1 – AL SERAY , 8 – ÖZÜMSENA , 10 – YABAN GÜVERCİNİ ve 5 – KAFKAS FİLİZİ öncelikli olarak yazılması gereken safkanlardır. Bunların dışında takip ettiğiniz isimler var ise eklenebilir. Ama orta şekerli kuponlar için bu dört safkan yeterlidir görüşündeyim.

3. KOŞU: 3 – GÖREME , 2 – DOĞUHAN ve 1 – GÖKBAKIR arasındaki mücadeleden GÖREME başarılı çıkabilir. Lakin rakipleri ise yazdığım iki safkan olacaktır.

4. KOŞU: 3 – NIGHT OF THE OCEAN , 5 – DIRTY ve süprizde değerlendirilmek üzere 6 – ILARIA bu koşuda ön plana çıkan isimlerdir.

5. KOŞU: 4 – YÜCELİR günün bankosu olarak öneriyorum.

6. KOŞU: 1 – RÜZGAR ETO önceki yarışta 2 – BARRERA ile mücadelesinde boy farkı ile birinci olmuştu. Bu sefer RÜZGAR ETO’nun kilosu BARRERA’dan fazla iki isminde bu koşuda şansının olduğunu düşünüyorum. Şayet BARRERA kilo avantajını iyi kullanabilirse RÜZGAR ETO’yu potoda yakalayabilir.

7. KOŞU: 5 – KÖÇERGÜLÜ binicisi hata yapmadığı müddetçe MAIDEN’dan çıkmaya en yakın isim. Lakin istenilen yarışı veremez ise altılının son ayağı olan 7. Koşu karışabilir. Bu yüzden ben burada KOÇERGÜLÜ’nü banko olarak sunacağım. Geniş kupon yapan yarışseverlerin bu ayağı çok at ile geçmelerini öneririm.

 

29 ŞUBAT 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 8 – 10 – 5

2.AYAK: 3 – 2 – 1

3.AYAK: 3 – 5 – 6

4.AYAK: 4 – YÜCELİR (BANKO)

5.AYAK: 1 – 2

6.AYAK: 5 – KÖÇERGÜLÜ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.