29 OCAK 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

29 OCAK 2019 SALI günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 15:00‘de başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

29 Ocak 2019 SALI (29.01.2019) ADANA 13. Yarış gününde 7 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15/DHÖW mücadelesiyle birlikte YEŞİLOBA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 1 – ÖZBATU koruduğu formuyla yine rakiplerine üstünlük sağlayarak fotoyu önde geçebileceğini düşündüğümüz isimdir.

 3. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ise; BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte seyredeceğimiz zorlu mücadelede; 14 safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 3 – FEHMİBEY , 6 – KALAMENDO , 10 – PURO , 1 – BABA HANCI , 12 – STEEL MATADOR ve 13 – VARAN EFE burada birlikte şans vermenizi önereceğimiz isimlerdir. 

 4. KOŞU 4 ve Yukarı 11 Arap atının katılacağı KISA VADE-6/DHT/Dişi yarışı, 1400 metrelik kum pistte yapılacaktır. Aynı zamanda DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startının verileceği bu koşuda; Grubun üzerinde olan 2 – BİRKASIM bir müddet ara vermiş olsa da hazırlıklarında formda görünen isimdir… Lakin binicisi ile bu ara yıldızlarımız barışmıyor (Özcan YILDIRIM), banko yazdığımız yerde getiremeyip, çok at yazdığımız yerlerde çok rahat atı kazandıran biniciye sahip… Bu aralar Özcan YILDIRIM ile ilgili ciddi sıkıntı yaşayan yarışseverlere tutup banko yazın demek ne kadar doğru olur ki… Yine küçük kupon yapanlar alternatif tek şeklinde kuponlarında yer verebilirler… Ama şablonda rakiplerini yazmadan geçmeyeceğiz. Yine start arası olan 10 – TAÇSER (1 ile eküri) üst sınıf atlarla mücadele vermiş, grubun ikinci şanslı ismi olarak görmekteyiz… 5 – DİLBER GÜLÜ ve 7 – GÖRGÜNCAN‘ı ekleyip rahat bir şekilde seyredilebilecek koşudur… 

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı İngiliz safkanların AÇIK A-2 mücadelesi, 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 8 safkanın sahaya çıkacağı bu yarış ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu da başlamış olacaktır. 180.000 TL birincilik ödülü bulunan bu yarışta; 4 – HOT CHOCOLATE ve 7 – OĞLUM BERAT ikilisini kazanmaya yakın görüyoruz… Tabi koşunun favorisi ve plasesi konumunda olan 1 – BITCOIN ve 3 – GLOIN bütçeye göre kuponlara eklenebilir… Biz öntarafta biraz sürprize yer verdik, dileyen bu safkanları tamamen yazıp kahvesini yudumlayabilir. Derece olarak tamamen HOT CHOCOLATE ve OĞLUM BERAT’ı önplanda tuttuğumuzun altını çizelim, sonra nereden çıkardınız kafa atları olarak diye sorular geliyor… 

 6. KOŞU : Adana altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 5 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖW yarışını izleyeceğiz. 5 – KADHAN koruduğu formuyla günün bir diğer bankosu olarak önerimizdir.

 7. KOŞU ADANA’da, programın son ayağında gerçekleştirilecek günün bir sonraki MAIDEN mücadelesine; 3 Yaşlı 15 İngiliz atı katılacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecek zorlu sınavda; 1 – ALPERBEY , 11 – SNOWMAN ve 12 – STRONG BELIEF kazanmasını beklediğimiz isimlerdir. 

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

29 OCAK 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 1 – ÖZBATU (BANKO)
  2. AYAK: 3 – 6 – 10 – 1 – 12 – 13
  3. AYAK: 2 – BİRKASIM // 10 – 5 – 7
  4. AYAK: 4 – 7 // 1 – 3
  5. AYAK: 5 – KADHAN (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 11 – 12
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.