29 OCAK 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İZMİR 29 Ocak 2016  Cuma  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 – HAFİZEM, 1 – UÇANHABER, 8 – HAYALGİBİ bu mesafelerin deneyimli kısrakları. Ayrım yapmadan yazılmalıdır.

2. KOŞU: 3 – SİNEMİS koşuda ağır favori görünümünde tek yazılabilnmesi için her türlü avantajı mevcut fakat kötü koşması halinde işler çok karışır ve sürpriz atlar gelebilir. Koşuda sürpriz yapabilecek iki safkan 8 – PEMBE BULUT ve 6 – BALOUCAT fazla at yazacaklara tavsiyemdir.

3. KOŞU: 2 – BOZDAĞ EFESİ ilk atım 3 – ARTUR çok sert rakibidir birlikte yazılmalı bu iki atın çekişmesinden yararlanıcak tek at 5 – GÖNÜL FIRTINASI olur ağır kilosu ile izmir pistinde ilk defa koşacak olan 1 – BÜYÜKDÜŞÜN koşunun sürprizi.

4. KOŞU: 3 – UTKUNHAN bu koşuda benim banko atımdır.

5. KOŞU: 2 – ATEŞ YAĞMURU ve 4 – MAZIKIRAN birlikte yazılmalıdır 

6. KOŞU: 7 – NORTH VALLEY usta jokeyi ile tek geçilebilir bu atla yetinmeyenler 9 – GENAROTOR ve böyle mesafelerde ihmal edilmiyecek 3 – SARI MUSTAFAM yazmayı ihmal etmesinler.

 

29 OCAK 2016 İZMİR AT YARIŞI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – 1 – 8

2.AYAK: 3 //// 8 – 6

3.AYAK: 2 – 3 //// 5 – 1

4.AYAK: 3 – UTKUNHAN BANKO

5.AYAK: 2 – 4

6.AYAK: 7 //// 9 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.