29 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

29 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 29 NİSAN 2016 CUMA günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Kalabalık bir İZMİR programı bizleri bekliyor. Zorlu geçecek yarışlar da bakalım bankolarımız ile verdiğimiz safkanlar siz değerli yarışseverlerimize faydalı olacak mı… Yarış esnasında oluşabilecek sıkıntılarda maalesef yorumlarımıza müdahale edemiyoruz. Bizler tam bir gün öncesinden bu koşuları yorumlayıp sizlere sunuyoruz. O günkü yarış saatine kadar çıkan atlar, hava muhalefetlerini sizler göz önünde bulundurarak bizlerin kurgusunu değerlendirmenizi öneririz. Aksi durumlar da bizler de fark ediyoruz yazdığımız atlardan çıkanlar oluyor, yağışlı havayı sevmeyen atlar olabiliyor. Bu tip durumlar biraz sizlerin çalışmasına bağlı olarak değişmektedir. Bizler elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz. Amaç hiç kimseyi üzmek değil aksine ufak kuponlar ile harçlıklar yakalatabilmektir. 29 Nisan Cuma günü İZMİR yarışlarında şansınız ve bahtınızın açık olması dileğiyle…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Galoplarında dikkatimi çeken 6 – SABIRLIHANIM yedili ayağı için tek bırakılabilir. MAIDEN mücadele olduğundan rakip arayanlar ise; 3 – İYİNESİL , 1 – ALDERAMİN (5 ile eküri) ve 4 – İZDÜŞÜMÜ kuponlara yazılabilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Son yarışlarındaki formunu koruyan ve her koşu aşama kaydeden 10 – GÜLMİSAL altılı ganyanın başlangıç ayağına adını büyük harflerle yazdırabilir. İzmir de koşmamış olsa da İzmir’de yaptığı galobunu beğendiğim safkan 12 – RUHUM belki de süprizcilerin değerlendireceği bir safkan olacaktır. Öncelikle dikkatime takılan isimleri yazmak istedim kafanız karışmasın. Bu iki safkanın dışında ise kuponlara yazılmasını önereceğim isimler; 3 – MONDİNİN OĞLU , 6 – ÖĞÜNSEL ve bir türlü koşularına anlam veremediğim 2 – CANKOPARAN ne olduğunu anlamış değilim ya jokeylerini beğenmedi ya da İZMİR pistini… İzleyip göreceğiz.

3. KOŞU: Son koşularına göre biraz kilosu yükselmiş olsa da 3 – BULLET PROF bu grubu da sırtında taşıyacak yapıya sahip bir safkandır. Rakipleri ise; 4 – CLARIS , 7 – ZORDERİN ve 10 – NANİ NANİ (11 ile eküri) olacaktır.

4. KOŞU: Günün en önemli koşularından birisi… Bir tarafta HALİS KARATAŞ ile hiç geçilmeyen ve kıl farkı ile bile olsa yarışı kazanan 6 – YILMABAŞAR , öteki tarafta MUSTAFA ÇİÇEK ile 4 – ŞAHPAZLI ve en tehlikeli olarak gördüğüm safkan ise son üç koşusunu usta jokeyi KADİR TOKAÇOĞLU ile kazanan 1 – EMBİR HAN… 

5. KOŞU: 4 – UTKUNHAN bu koşuda ön planda tuttuğum bir safkandır. Gerek galopları gerek koşuları ile bu yarışta kazanmaya en yakın safkan olarak görüyorum. Rakipleri ise; 1 – KANATORYA ve 3 – ŞEHZADE METEHAN yazılabilir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar MAIDEN mücadele ile tabela ayağına start veriliyor. 3 – HIÇKIRIK ve 4 – İBİBİK bu ayak için çalışmalarımda çıkan safkanlardır.

7. KOŞU: 7 – CANIM CİĞERİM günün bankosu olarak önerimdir.

 

29 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 10 – 12 // 3 – 6 – 2
  2. AYAK: 3 – BULLET PROF // 4 – 7 – 10
  3. AYAK: 6 – YILMABAŞAR // 4 – 1
  4. AYAK: 4 – UTKUNHAN // 1 – 3
  5. AYAK: 3 – 4
  6. AYAK: 7 – CANIM CİĞERİM (BANKO)

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!