29 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI (BY HİKO)


29 NİSAN 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

İSTANBUL 29 Nisan 2016  Cuma günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDANBAŞLAR): 7 liler için 7 – MUFASA ve 4 – GÜRMANAĞA ikilisi tutuyorum.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Daha önceki koşularında bu koşudaki birçok rakibini geride bırakmış olan son iki koşusu hiç iç açıcı olmamasına rağmen 2 – FLIGHT ATTENDANT benim ilk atım favori at ve plaselerin daha çok ganyan olduğu bu tür koşularda daha sonra önereceğim atlarada yer vermek gerekir bunlar 7 – GUILTY PLEASURE ve 3 – KATSUYA altılının ilk ayağı olması sebebiylede at yazmak isteyenlere 8 – KIZÇEM ve biraz sürpriz bir at 1 – ALLSHANTI önerebilirim.

3. KOŞU: 8 – RÜZGARIN RUHU güzel bir birincilik serisi yakalasada bu yarışta biraz fazla at yazmak taraftarıyım en sert rakibi 5 – GİRESUN olacaktır bu atın. Fazla at yazacaklara bu koşuda geçen yıl iyi bir başlangıç yapıp sonrasını getiremeyen 10 – HABİLDEN ve 3 – MERCANLI belkide olmayacak bir dua ama ben koşunun tek dişi safkanı 7 – TAHİRE’den bir bomba bekliyorum.

4.KOŞU: Eküri koşma avantajıyla 8 – SON OF A LEGEND (ek.11.WAR LEGEND) ilk atım biraz riskli olsada tek geçilebilir nedeni ise yarışa ağırlığını koyması beklenen iki isimden 1 – BEDWULF’un ilk çim deneyimi olması ve 3.DRIVE FASTER’in uzun süredir koşmaması.Koşunun çok sürprizle biteceğine ihtimal vermesemde son ikinci olduğu yarışını beğendiğim 6 – LİRA LİRA’dan bir sürpriz gelebilir.

5.KOŞU: 5 – BIG BROWN bana göre günün en güvenilir  bankosudur tabi bir aksilik olmaz ise.

6. KOŞU: İstanbulda 3 yaşlı ingilizlerin 1500 metredeki koşularını genellikle puanına göre üçüncü ve ikinci atlar atlar kazanmış sıralamamı bu mesafede çok yarış neticesi olduğu için bu şekilde yorumluyacam 3 – COLMAR ve 8 – THE PRESIDENT SON benim ilk ikilimi oluşturuyor daha sonra ise bir tatlı sürpriz 4 – DREAM AHMET ve koşunun favorisi 6 – POLDİ (ek.10.YÜKSEL FISH) ekürileri. Yazılabilir bununlada yetinmeyenler puana göre gurubun sonuncu ismi  9 – TRANSPORTER’i yazabilirler 

7. KOŞU: 8 – MOMENTERO benim verilerime göre tek çıkıyor riski sevenler değerlendirebilirler. Ama ben bir kaç at daha yazılması gerekir diye düşünüyorum. 5.FOULITA ve kuma yatkın orjini olmasına rağmen 6.GÖLALAN’ı bu ata sıkı rakip olarak görüyorum. Daha fazla at yazmak isteyenlere uzun süredir start almıyan 4 – BUTTERFLY DREAMS (ek.2.ALTIN ADIM) ekürileri ve bir bomba isim  1 – AKOYA PEARL önerebilirim.

29 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – 7 – 3  // 8 – 1

2.AYAK: 8 – 5 // 10 – 3 // 7

3.AYAK: (alternatif banko) 8 – SON OF A LEGEND (ek.11.WAR LEGEND)  //  1 – 3 // 6

4.AYAK: 5 – BIG BROWN (banko)

5.AYAK: 3 – 8 – 4 – (6/10) // 9

6.AYAK: (alternatif banko) 8 – MOMENTERO // 5 – 6 – (4/2) // 1SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!