29 MAYIS 2018 – ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

29 Mayıs 2018 Salı günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu‘nda 8 koşulu bir yarış programı izleyeceğiz… Programdaki 8 koşuda, ilk iki yarış; 1. ÜÇLÜ GANYAN ve 7’Lİ PLASE oyunlarının başlangıç ayaklarını oluşturmaktadır… Ankara’da yarışlar da ki atların sayılarının az olması ise, programı biraz rahat şekilde değerlendirmemize yardımcı olacaktır. 

29 MAYIS 2018 (29.05.2018) SALI ilk yarış yeri ANKARA 22. Yarış gününde, programın önemli mücadelesi 6. Koşu’da ekranlara gelecek olan “NECATİ ÜNSAL KOŞUSU” KISA VADE-6 yarıştır. ALTILI GANYAN oyunu 3. KOŞU ile saat 15:30’da başlayacaktır.

29 MAYIS 2018 (29.05.2018) ANKARA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-17 mücadele ile ANKARA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 3 – GALLOP TO WEST bu mesafede 2.17.65’lik dereceye sahip olmasıyla birlikte ön tarafta yer vereceğim ilk isimdir… Küçük kuponlar alternatif tek olarak değerlendirebilirler… Gelelim rakiplerine; Son yarışında 2200 metrelik kum pistte 54 kg. ile 2.23.51’lik derecesiyle yarıştan birinci ayrılan 11 – ÖZDEMİR şimdi 50 kg. olması avantajıyla ilk başta önereceğim safkandır. Hemen ardında ikincilik, üçüncülük elde eden 9 – HOY HOOY ve 8 – ÖZTÜRKMEN geniş kuponlarda şans verilebilir… Sürpriz için; Pist ayırmaksızın, uzun mesafelerde başarılı yarışlar çıkaran 7 – OSMANİYE ÇOCUĞU‘nu gözardı etmeyiniz.

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-17/DHÖ koşusuyla birlikte BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 9 – AKÇEŞME takip atım olup, Ayhan KURŞUN idaresinde HANDİKAP-16 yarış kazanan AKÇEŞME yine aynı binicisi ile fotoya uzanmasını bekliyorum… Eksik koştuğu taktirde; 5 – BOZTEPEBEYİ , 3 – BİLBİLAN , 2 – ÇELİKKALKAN ve 4 – YILDIZABAKAN‘ın şanslı olacağını belirteyim.

 5. KOŞU 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz ŞARTLI-2/DHÖ yarışa; 3 Yaşlı 5 Arap atı katılacaktır. Çim pist yarışları az olan safkanların bir arada olmasından ötürü HEPSİ diyerek geçilmesi taraftarıyım.

 6. KOŞU NECATİ ÜNSAL KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW mücadele ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı 6 Arap atının start alacağı yarış 1400 metrelik çim pistte yapılacaktır. Özcan YILDIRIM idaresinde 7 koşuda 4 birincilik elde eden 4 – BİRKASIM yine sevdiği pist ve mesafede birinciliğin güçlü adayı olduğunu düşünüyor, günün bankosu olarak öneriyorum… Riskli bir banko biliyorum, ERKMEN ve MAVİDALGA’nın yanında bu atı tek vermek belki biraz paraya gitmeye benziyor ama koşularını incelediğimde BİRKASIM biraz daha öne geldiği için, ŞABLONUMA tek olarak yazacağım. Dileyen yanına tuttuğu safkanları ekleyip, geniş oyun yapabilirler. AGF atı tek vermek bizim işimize gelmiyor zaten favorileri herkes yazıyor kuponuna… Mühim olan gelebileceğine inandığımız atları önplana çıkararak sizlerin dikkatini çekebilmektir. İnceleyip, elemek veya eklemek tamamen sizlere kalmış.

 7. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 2000 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4 yarışı ise tabela ayağını oluşturacaktır. 6 safkanın birincilik mücadelesi vereceği bu koşuda; 1 – ANKA ile 3 – SKY WOLF ikilisi buranın kapalısı olarak gözüküyor… Pekte anlatılacak bir şey yok, mesafede en iyi dereceye sahip isimler… 

 8. KOŞU 4 ve Yukarı 11 İngiliz safkanın HANDİKAP-14/Dişi mücadelesiyle birlikte programın son yarışı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Start arasından sonra bir yarış gören 4 – WHIPLASH başarılı bir sonuç elde edemedi… Lakin AÇIK YARIŞ görmüş bir ismin burada dökülen grubu daha hazır gireceği bu koşusunda toplamasını bekliyorum. 

29 MAYIS 2018 – ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONU: banko altılı tahmini

  1. AYAK: 3 – GALLOP TO WEST // 11 // 9 – 8 // 7
  2. AYAK: 9 – AKÇEŞME // 5 – 3 – 2 – 4
  3. AYAK: HEPSİ
  4. AYAK: 4 – BİRKASIM (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 3
  6. AYAK: 4 – WHIPLASH (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.