29 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILISI

29 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 29 MAYIS 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

29 MAYIS PAZAR günü gecesi İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Programda 5. Koşu’da bulunan “ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ” koşusu ile 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 mücadelesi ekranlara gelecektir. Bu önemli koşuda bütün safkanlarımızın ayaklarının düz basmasını temenni eder, başarılar dileriz. 29 MAYIS 2016 PERŞEMBE İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile İZMİR’de ilk 3’lü ganyan oyunu başlayacaktır. Burada; 4 – ROSA NERA (1 ile eküri) ve 7 – ŞİİRSEL ilk tuttuğum isimlerdir. Rakip olarak 5 – RUN FOR ÖZGECAN yazılabilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanlarının ŞARTLI-5 mücadelesi ile yedili ganyan ayağına start verilecektir. Son yarışını İZMİR’de 2000 mt.’lik mesafede başarılı bir şekilde kazanan 2 – SEÇKİNER bu defa yine formda gireceği yarışa banko olarak yazılabilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ile İZMİR’de altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 2 – RIDE HIGH ve 11 – LINDORA arasında birincilik mücadelesi olabilir. Bu iki safkanın eksik koşması durumunda ise; 3 – RAIL TRAP ve 10 – LAST SPEED uygun yol bularak yarışa yön değişikliği verebilecek isimlerdir. Sürpriz için 1 – FLY CAT ve 7 – DESIRES PEARL değerlendirilebilir.

4. KOŞU: Kazandığı koşu sonrası formunu koruyan 4 – DOMDOM günün ilk bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

5. KOŞU4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının KV-6 mücadelesi ile gerçekleştirilecek “ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ” koşusunda uzun aradan sonra çıktığı yarışı kazanarak formda ve dinç olduğunu bir kez daha gösteren 3 – INFERNO günün ikinci bankosu olacaktır. 

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 1 – CHOCOLAT NOIR , 3 – INDIGO ve 5 – PRINCESS DI (4 ile eküri) ön plana çıkan safkanlardır. Lakin buradaki diğer safkanlarında şanslı olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmak isterim. MAIDEN mücadele olduğu için küçük kupon yapanlar yukarıdaki üç safkanla geçebilirler. Geniş kupon yapanlar ise; 2 – DEEP FORTUNE , 7 – TİRAN ve 6 – SHARINGAN ekleyerek bu ayağı HEPSİ demiş olacaklardır. Az safkan olduğu için mesafe kısa ayağına çabuk isimler yarışı kazanacaktır. Yani 1000 mt.’lik çim pist koşusu, kafayı alan bitirir… O yüzden temkinli davranmak istedim. Belki yine FAVORİ isim çıkıp gelecektir. Orası da sizin kurgunuza bağlı. 

7. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar ŞARTLI-5 mücadele ile İZMİR’de altılı ganyanın tabela ayağına start verilecektir. Son koşusunu kazanan 3 – EKİNER ilk göze çarpan safkandır. Lakin 7 kg. fazlası var bakalım bu defa yine başarılı bir yarış çıkarabilecek mi izleyip göreceğiz. Rakip olarak 1 – MERTADAM değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu iki safkan dezavantajları ağrı kiloları olduğu için de 2 – VEZÜV sürpriz yapabilir diyorum.

8. KOŞU: 2 – ZAMAN YOLCUSU alternatif banko olarak küçük kuponlar da yazılabilir. Rakip arayanlar; 5 – GÜMÜŞHAN (7 ile eküri) önerebileceğim tek isimdir. Tuttuğunuz başka isimler var ise bu iki safkanın yanına yazabilirsiniz.

29 MAYIS 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 11 // 3 – 10 // 1 – 7
  2. AYAK: 4 – DOMDOM (BANKO)
  3. AYAK: 3 – INFERNO (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 3 – 5 // 2 – 7 – 6
  5. AYAK: 3 – EKİNER // 1 – 2
  6. AYAK: 2 – ZAMAN YOLCUSU // 5
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg thisSİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz