29 MART 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

38. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 29 MART 2019 (29.03.2019) CUMA günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı HANDİKAP-15 mücadele ile İZMİR’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1600 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda; 3 – MEGIC IVAILO , 5 – MEHMETHAN , 1 – ASLAN MEHMET ve 2 – GRAY WOLF şanslı gördüğümüz isimler olup, ayrımsız bir şekilde kurgularınızda değerlendirilebilir.

 4. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz safkanların start alacağı HANDİKAP-16 yarış ise BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır… 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 2 – HIGH PRESSURE , 1 – SIMENTAL ve 6 – CONGENIAL SON öncelikli olarak çalışmalarımızda yer vereceğimiz isimlerdir… Rakip arayanlar ise; 4 – ÇINAR BEY , 3 – AKARCA KHAN , 10 – VICTORY WAY , 11 – DARK HEART ve 5 – STRABON gözardı etmesinler diyelim… 

 5. KOŞU : SADIK GİZ KOŞUSU KISA VADE-8 mücadeleye; 4 ve Yukarı 6 İngiliz atı katılacaktır. 1600 metrelik kum pistte ekranlara gelecek günün önemli yarışında; Daha üst sınıf atlarla koşup, tabelada kendisine yer bulan zaman zaman üstünlük sağlayıp kazanan 4 – ALAÇATI AĞASI için bugün yine uygun olduğunu düşündüğümüz bir grup ile karşı karşıya… Şablonumuzda riskli de olsa BANKO olarak önereceğiz, siz dilerseniz yanına tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz. 

 6. KOŞU : ÇAKABEY KOŞUSU AÇIK A-3/DHÖ yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı 7 Arap safkanın start alacağı 1400 metrelik kum pist mücadelesinde; Gökhan KOCAKAYA idaresinde güzel bir seri yakalayan 7 – TARIKHAN (6 ile eküri) yine günün kalesi olacak gibi duruyor… Bizlerde programın ikinci bankosu olarak sizlere önereceğiz. 

 7. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağını oluşturan MAIDEN koşuda; 3 Yaşlı 9 İngiliz atının birincilik çekişmesini seyredeceğiz… 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 4 – MOUNT MONET , 3 – HIGH DEFINITION , 2 – FIGHT FIGHTER , 5 – PİNOKYO ve 8 – MIA SOLE birlikte kuponlarda yer verilmesi gereken isimlerdir. 

 8. KOŞU 1200 metrelik çim pistte izleyeceğimiz günün son ayağında ise; 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ekranlara gelecektir. Son yarışında vermiş olduğu aradan etkilendiğini düşündüğümüz 10 – SERPİNTİ bu defa uyumlu pilotuyla tekrar start alıyor ve grubun en şanslı safkanı olarak karşımıza çıkmaktadır… Rakip ekleyeceklere; 1 – MY GLORY , 7 – LADY ADİLE , 11 – SINDY TIFFANY ve 6 – DENİZYILDIZI önerebileceğimiz diğer şanslılardır. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

29 MART 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 3 – 5 – 1 – 2
  2. AYAK: 2 – 1 – 6 // 4 – 3 – 10 – 11 – 5
  3. AYAK: 4 – ALAÇATI AĞASI (BANKO)
  4. AYAK: 7 – TARIKHAN (BANKO)
  5. AYAK: 4 – 3 – 2 – 5 – 8
  6. AYAK: 10 – SERPİNTİ // 1 – 7 – 11 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.