29 MART 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 29 Mart 2016 Salı günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1- GOLDEN SWORD aprantisi iyi idare edebildiği takdirde tartışmasız bu gurubu geçecek güce sahip bir aksilik halinde işler büyük ölçüde karışır at ilave etmek isteyenler çiçeği burnunda maidenden çıkmış iki isim 6 – VAYVAYVAY ve 5 – KIZIL KOURGAN’a dikkat derim.

2. KOŞU: Önceki yıllarda bu koşuyu aynı mesafede 4 – CATCH THE WİND iki defa 11 – IANTAPP bir defa kazanmış yani ikiside bu mesafeye aşinalar bence ayrım yapılmadan yazılmalıdır hayli sürprizlere gebe olan bu koşuda yazabilirseniz  12 – SLEVEN ve  5 – SOLO TÜRK’ünde sürpriz şansları vardır. Ağır kilolu iki safkan 1 – DİLBAR ve 2 – CRASSUS bence tabela mücadelesi yaparlar.

3. KOŞU: 4 – BAHTIŞAHANE (ek:2-DOLUDİZGİN) ekürileri koşuda ilk şansa sahip isimler bunlara en sıkı rakip 3 – AK KATMER’i görüyorum koşunun sürprizi ise 5 – AYDANARI olur.

4. KOŞU: İlk 3 atı yazın geçin diyeceğim ama bu kolaycılık olur 3 – BİLDENHAN çok iyi bir tempo atı aynı zamandada çok zor bir at 1900 metre mesafede 6 – DERBİŞAH’ı geçtiği yarışta bunu gözlemledim karataşın istediği şeyleri yapmayınca karataş kamçı kullanmak zorunda kaldı son dönemeçde ben yinede bu atı başta tutuyorum sürekli rakibi 6 – DERBİŞAH bu koşuya iyi hazırlandığı gözüküyor ikisi birlikte yazılabilir 9 – TORAMAN bu iki atın kapışmasından yararlanıcak tek isim.

5. KOŞU: 4 – GRAN EMPORİUM, 1 – AEGEAN RİDDLE benim önceliklerim 7 – RAGİNG BULL ve dişi atlardan 9 – AKYAZILI DİLA diğer şanslı isimler.

6. KOŞU: 3 – DİSTANT RİSİNG, 2 – PRESENT PERFECKT ve 1 – BARRERA son ayağa bu üç atla girmek sanırım koşuyu biraz rahat izlemenize yeter.

 

29 MART 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1- GOLDEN SWORD //// 6 – 5

2.AYAK: 4 – 11 //// 12 – 5 //// 1 – 2

3.AYAK: (4/2) – 3 //// 5

4.AYAK: 3 – 6 //// 9

5.AYAK: 4 – 1 //// 7 – 9 

6.AYAK: 3 – 2 – 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.