29 MART 2016 – ADANA ALTILISI

29 Mart 2016 SALI günü ADANA Yeşiloba Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

 

Salı günü Adana’da yapılacak olan at yarışı programında sizlere sunacağımız tahminler ile yardımcı olmaya çalışacağız. Genel olarak baktığımda program çok zayıfta değil çok zor da değil gibi… Lakin umulmadık bir yerde unutulan safkanlar bazen kendilerini ganyanlı olarak hatırlatabiliyor. Bu yüzden ince eleyip sık dokuyarak sizlere kurgumuzu aktaracağız. Tahminlerimizi değerlendiren ve takipçimiz olan sayın yarışseverlerimize bol kazançlar dileriz. 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – ERTUĞRUL ve 6 – TONY OBELIX ilk önereceğim isimlerdir. Daha sonra şans verilecek isimler ise; 7 – FALL THE SUN ve 2 – GOLD CLAMP yazılabilir.

2. KOŞU: 4 – GÖRGÜNCAN ve 1 – DİLBERGÜLÜ beşli ganyan ayağı için yeterli olacaktır. Rakip arayanlara önerim; 2 – BİNDALINGÜLÜ , 5 – FÜLANE ve 3 – BEYAZ ÖRTÜ geniş kuponlar da bulunabilir.

3. KOŞU: Daha önce yine aynı rakipleri ile start aldığında başarılı sonuçlar elde eden 5 – İBRA günün ilk bankosu olarak sizlere önerimdir. Rakip arayanlar zaten orada iki üç tane daha safkan var onları da ekleyebilirler. Ama bence İBRA uygun kilosu ile avantajlı konumda.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KV-8 mücadelesinde 4 – FRİKYA küçük kuponlar da sığınılacak liman olabilir. Rakipleri ise; Ağır kilosuna rağmen formunu koruyan 1 – ENDEREFE , etkili binicisi ile 5 – YOLDAŞ ve 2 – TEK ZULUT hata kollayacaktır.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN’a veda etmeye çalışacakları bir koşu. Genel olarak bakıldığında; 7 – MIGHTY RIVER ve 4 – EZOP KAHRAMANI bu tatlı mücadeleden birincilikle ayrılmaya en yakın iki isim. Bu iki isim beklenileni veremez ise 3 – BOMANI genelde adını MAIDEN koşular da çok duyduğumuz jokeyi A. C. BİNİZETOĞLU ile kendini bu kez potoya atabilir. En son İSTANBUL’da çim pistte bir yarış görüp geriye alınan 9 – PROFESSOR yaklaşık iki yüz gün aradan sonra ilk kum yarışında belki değişik bir koşu sergileyebilir. Süprizcilerin değerlendirmesi gereken bir safkandır.

6. KOŞU: Evet geldik ADANA’da son ayağa… Onsekiz atın katıldığı bu koşuda gerçekten banko isim verebilmek çok zor. Tahminim eğer buraya kadar favori ve please isimlerle gelirsek sanırım bu koşu ikramiyeyi belirleyecektir. Ama tam tersi de olabilir o kadar kalabalık koşular koyup yarışseverin gözünü korkutarak fazla at yazmasını sağlayabiliyorlar. Bakıyorsunuz favori veya please isim bu kadar atın içinden çıkıp hop potoya girebiliyor. Benim gözüme çarpan isim 3 – TAMBORA oldu. İşin açıkcası bu yarışı kazanmasını bekliyorum. Lakin beklenileni koşuya yansıtamaz ise; 8 – CHANDRAKANTA , 2 – KARTACALI , 6 – EASTERN PROMISE (15 ile eküri) ve 1 – DOCTOR PRETI devreye girebilecek isimler olarak benim çalışmalarım da çıkmıştır. Sizler de bütçenize uygun şekilde ekleme / çıkarma yapabilirsiniz.

 

29 MART 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 8 – 6 // 7 – 2

2.AYAK: 4 – 1 // 2 – 5 -3

3.AYAK: 5 – İBRA (BANKO)

4.AYAK: 4 – FRİKYA // 1 – 5 – 2

5.AYAK: 7 – 4 // 3 – 9

6.AYAK: 3 – TAMBORA // 8 – 2 – 6 – 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.