29 KASIM 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

29 Kasım 2019 (29.11.2019) Cuma günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 5. Yarış gününde; 7 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı ve 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-16/Dişi yarışı ile Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1 – RUN FOR THE SUN , 4 – TURKISH RANSOM , 6 – WAR REASON ve 9 – JAK VJETAR kurgularınızda eşit şans verilmesini önereceğimiz isimlerdir. 

 3. KOŞU 3 Yaşlı 11 Arap atının start alacağı MAIDEN/DHÖW/Dişi koşu ise, Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağını ekranlara getirecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda; 2 – ALSİNEM , 8 – MİLACAN , 4 – BUZLUKIZIM ve 5 – DUYGU SELİ grupta MAIDEN’a veda etmeye en yakın safkanlar olarak gözükmektedir. 

 4. KOŞU 3 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4/DHÖW koşu ise, Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 4 – KARA DERE ve 3 – HARUN BABA bu ayağın önde gelen iki güçlü safkanıdır. Kuponlarda bu isimleri ayrımsız yazarak daha sonra takip ettiğiniz veya gözünüze çarpan safkanları eklemenizi öneriyoruz. 

 5. KOŞU 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek birincilik çekişmesinde; Başarılı yarışları ile öne çıkan 2 – KUZEY YAĞMURU günün ilk bankosu olarak önerimizdir. 

 6. KOŞU 3 Yaşlı 11 Arap safkanın MAIDEN/DHÖW/Dişi yarışı ise tabela ayağını ekranlara getirecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 5 – MİSS GÖLCÜK başarılı yarışları ile bu defa MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz ilk safkandır. Eksik koşması halinde 4 – KIZIM RAZİYE , 1 – ASLA PESETME , 6 – NARKIZ ve 8 – PUFUDUK hata kollayacağını düşündüğümüz diğer isimlerdir.

 7. KOŞU 2100 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün son startında; 3 ve Yukarı 12 İngiliz atının ŞARTLI-3 mücadelesini seyredeceğiz. İçlerinde en iyi durumda gördüğümüz 9 – GUR KHAN günün bir diğer teki olarak değerlendirilebilir.

At yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

29 KASIM 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 4 – 6 – 9
  2. AYAK: 2 – 8 – 4 – 5
  3. AYAK: 4 – 3
  4. AYAK: 2 – KUZEY YAĞMURU (BANKO)
  5. AYAK: 5 – MİSS GÖLCÜK // 4 – 1 – 6 – 8
  6. AYAK: 9 – GUR KHAN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.