29 KASIM 2018 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

7. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 29 KASIM 2018 (29.11.2018) PERŞEMBE günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesiyle İZMİR’de ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 1300 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 4 – LONG RIFLE üst üste kazandığı koşuları ile grubun formda ismi olup, birinciliğin güçlü adayı olarak karşımıza çıkıyor… Eksik koşması halinde; 1 – BONANZA , 10 – BIG FARRIER ve 8 – ŞEHRİBAN adından söz ettirebilecek diğer şanslılardır. 

 4. KOŞU BODRUM KOŞUSU KISA VADE-22/DHÖW yarış, 1600 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı 11 Arap atının start alacağı koşuda; 1 – ROMEO ve 3 – SARAYBOSNA ikilisi küçük kuponlara yeterli olacaktır… Geniş oyun yapanların 5 – CELALİYE , 9 – BÜTÜNAY ve 8 – DEMİRDEN‘i gözardı etmemesini öneririm.

 5. KOŞU 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-15/Dişi mücadelesinde; 2 Yaşlı 7 İngiliz safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğiz. Yarış gördükçe daha iyi duruma gelen 1 – LADY ADİLE bu defa fotoyu önde geçmeye en yakın safkandır. 

 6. KOŞU ŞİRİNYER’de ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan AYDURTOR KOŞUSU KISA VADE-8 yarışta; 3 ve Yukarı İngilizlerin 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri zorlu mücadele ekranlara gelecektir. Eşit güçte ki 5 safkanın bir araya geldiği bu mücadelede HEPSİ diyerek rahat bir yarış izleyebilirsiniz.

 7. KOŞU 3 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW koşusuyla, tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik çim pist üzerinde yapılacak yarışta; 1 – AŞANBEY bu defa MAIDEN’a veda etmeye hazır gözüküyor… Şablonumuzda günün bir diğer bankosu olarak önerimizdir.

 8. KOŞU İzmir altılı ganyan programının son ayağına geldiğimizde ise; 3 Yaşlı 11 Arap atının katılacağı ŞARTLI-4/DHÖW mücadeleyi izleyeceğiz. 1200 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 3 – CAN HÜMEYRA yine küçük kurgularda alternatif tek olarak değerlendirilebilir… Rakip ekleyecekler ise; 2 – CANIMBABAM , 1 – AKDOĞAN , 7 – DAİMON ve 4 – AKKUŞKRALI‘nı ihmal etmesinler.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

29 KASIM 2018 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 4 – LONG RIFLE // 1 – 10 – 8
  2. AYAK: 1 – 3 // 5 – 9 – 8
  3. AYAK: 1 – LADY ADİLE (BANKO)
  4. AYAK: HEPSİ 
  5. AYAK: 1 – AŞANBEY (BANKO)
  6. AYAK: 3 – CAN HÜMEYRA // 2 – 1 – 7 – 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.