Merhaba değerli takipçilerimiz,

29 KASIM 2016 Salı günü ekranlara gelen ADANA yarışlarında sizlere doğru tahmin vermeyi başardık. Evet beklenilenden az verdi diyebiliriz. 64 TL… Ama unutmayın sitemizde YEDİLİ GANYAN'da tutmuştur. Onun ikramiyeside 600 TL'dir..

Elimizden gelenin en iyisini sunmaya gayret gösteriyoruz, biliyorsunuz. Burada sunulan tahminleri, şablonları değerlendiren yarışseverlere bir kez daha hatırlatma yapmak istiyorum. Konu altlarından yorum bırakarak o güne ait olan yarış programlarına sizlerde tahminlerinizi yazabilirsiniz. 

Tutturan tüm dostlarımıza bol kazançlar diler, daha büyük ikramiyeleri beraber kazanmak ümidiyle diyelim. 

29 KASIM 2016 – ADANA ALTILISI için TIKLAYINIZ…

KISACA ŞABLONUMUZU HATIRLAYALIM;

YEDİLİ Ayağında 3 – TUNAHANBEY'de mevcuttu bizde… Bu sayede HEM 7'li GANYAN Hem 6'lı GANYAN oyununu doğru bilmiş bulunmaktayız.

29 KASIM 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 4 // 6 – 5
  2. AYAK: 8 – 3 // 1 – 2 – 7
  3. AYAK: 1 – 2 // 3 – 5
  4. AYAK: 2 – ÇAĞLARKAN // 1 – 4
  5. AYAK: 2 – GEZGİNCİ (BANKO)
  6. AYAK: 4 – 5 // 2 // 1 – 6 – 11

adsiz

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.