29 KASIM 2015 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 29 Kasım 2015 AT YARIŞI Tahminlerimize geçmeden önce, programda 8 koşu bulunduğunu belirtelim. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 14:30, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:00 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

İZMİR’de en çok yarış alan jokeyleri hatırlatalım…

NEVZAT AVCI, AKIN SÖZEN, İSMAİL GÜNGÖR , KADİR TOKAÇOĞLU, SİNAN ÖZEN

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Jokeyi ile iyi işlere imza atan ve ağır kilosuna rağmen bu grubu geçeceğini düşündüğüm 1 – DOĞU PINARI ilk at olarak öneriyorum. Rakip arayanlar ise; 3 – ALHABER ve 4 – AYÇİÇEK yazılabilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : İlk ayakta ilk bakışta 1 – ALAS ALAS ve 3 – PREZIOSA dışına çıkmayacağa benziyor. Ama diğer atlarında şansının olduğunu düşünüyorum bu ayakta. Bu iki atın yanına rakip arayanlar ise HEPSİ demelerini öneririm. Denk güçte atlar bir arada bulunuyor, ilk ayaktan emekli olmayalım.

4. KOŞU: 3 – DEATH RACER banko olarak öneriyoruz.

5. KOŞU: 1 – AKKURT , 2 – KARAMÜRSEL öncelikli yazılması gerekiyır. Daha sonraki atlar ise; 3 – DELİDUMRUL , 5 – KOŞANGÜZEL ve 6 – ŞAFAKHANIM

6. KOŞU: İlk at olarak 6 – BÜYÜK AĞA’yı önereceğim. Yaptığı başarılı yarışlar ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran bir at. Daha sonra 3 – BABADÖKER , 1 – FRENKLİ RÜZGARI , 5 – KEJO BABA bu ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

7. KOŞU: 1 – BORGATA küçük kuponların sığınma limanı olacaktır. Son yarışında 63 kg koşup bu koşuya 58 kg ve aynı jokey ile katılan BORGATA çok sanşlı. Ama burada ona rakip arayanlar; 6 – GRADE BOY yazabilirler.

8. KOŞU: 12 – TIGLON , 10 – ŞEHZADE METEHAN , 3 – DEM BABA , 9 – PRENS ALTINLI , 2 – ÇEVİKTAY bu ayakta MAIDEN koşu olduğu için biraz kalabalık tutsam da ilk göze çarpan 78 handikap puanıyla ŞEHZADE METEHAN’dır. Kimine göre artık çıkmalı, kimine göre ise bu saate kadar çıkmadıysa daha da MAIDEN’dan çıkmaz gibi düşünceler… Elbette her ihtimale açık olan bu koşu da tedbiri de elden bırakmamak lazım. Altılı oyununu ufaltmak isteyenler ŞEHZADE METEHAN’ı tek bırakabilirler.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.