29 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

Adana 29 Kasım 2015 Pazar günü 8 koşuya ev sahipliği yapıyor. Programda, 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 2. Koşu saat: 18:00’de start veriliyor. 6’Lı Ganyan oyununa ise 3. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Yedili ganyan ayağında; 2 – PENTOLINE anlaştığı jokeyiyle tekrar piste çıkıyor. Herhangi bir aksilik yaşamaz ise kazanmasını bekliyorum. Lakin en yakın rakibi 3 – TONY OBELIX olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 9 – KARTACALI günün bankosu olarak öneriyorum. Bir önceki koşusuna nazaran verdiği kilo ve etkili jokeyi A.KAÇMAZ ile fotoda olayı bitireceğini düşünüyorum.  Banko olarak KARTACALI yazılabilir. 

4. KOŞU: MAIDEN bir koşu olan bu ayakta sıralamam; 11 – TATVAN GÜLÜ , 5 – KAIMOS , 9 – PAN STAR , 1 – AQUA olacaktır.

5. KOŞU: 1 – SERHANTAY ve 3 – BİLDENHAN arasında geçebilecek bir yarış. Bu iki atın biri kazanması gerekiyor. Lakin en yakın rakipleri; 2 – ATEŞ KRALLIĞI ve 7 – TAŞKIR olur, geniş kupon yapanlar ekleyebilirler.

6. KOŞU: 5 – GOOD CURY banko olarak önerebileceğim bir diğer isimdir.

7. KOŞU: Altılının Tabela ayağında “MAIDEN” bir koşu daha burada ki sıralamam şu şekilde olacaktır; 6 – KUMKAT , 2 – DERİNİYA , 9 – PEARL KHAN , 1 – CANPETEK

8. KOŞU: 7 – ÇOKKAZAN KIZI , 4 – NURAN HANIM arasındaki çekişme birinciyi belirleyecektir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.