Loading...

29 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

29 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

Adana 29 Kasım 2015 Pazar günü 8 koşuya ev sahipliği yapıyor. Programda, 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 2. Koşu saat: 18:00’de start veriliyor. 6’Lı Ganyan oyununa ise 3. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Yedili ganyan ayağında; 2 – PENTOLINE anlaştığı jokeyiyle tekrar piste çıkıyor. Herhangi bir aksilik yaşamaz ise kazanmasını bekliyorum. Lakin en yakın rakibi 3 – TONY OBELIX olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 9 – KARTACALI günün bankosu olarak öneriyorum. Bir önceki koşusuna nazaran verdiği kilo ve etkili jokeyi A.KAÇMAZ ile fotoda olayı bitireceğini düşünüyorum.  Banko olarak KARTACALI yazılabilir. 

4. KOŞU: MAIDEN bir koşu olan bu ayakta sıralamam; 11 – TATVAN GÜLÜ , 5 – KAIMOS , 9 – PAN STAR , 1 – AQUA olacaktır.

5. KOŞU: 1 – SERHANTAY ve 3 – BİLDENHAN arasında geçebilecek bir yarış. Bu iki atın biri kazanması gerekiyor. Lakin en yakın rakipleri; 2 – ATEŞ KRALLIĞI ve 7 – TAŞKIR olur, geniş kupon yapanlar ekleyebilirler.

6. KOŞU: 5 – GOOD CURY banko olarak önerebileceğim bir diğer isimdir.

7. KOŞU: Altılının Tabela ayağında “MAIDEN” bir koşu daha burada ki sıralamam şu şekilde olacaktır; 6 – KUMKAT , 2 – DERİNİYA , 9 – PEARL KHAN , 1 – CANPETEK

8. KOŞU: 7 – ÇOKKAZAN KIZI , 4 – NURAN HANIM arasındaki çekişme birinciyi belirleyecektir.

1
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
Necipozgur

Cok sagol emegine saglik usdat