29 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 29 Haziran Çarşamba günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

29 Haziran 2016 Çarşamba günü İstanbul programında iki önemli yarış bulunmaktadır. Altılı Ganyanın üçüncü ayağında “AT YARIŞI YAZARLARI DERNEĞİ KOŞUSU” ve dördüncü ayağında “ABRURRAHMAN ATÇI KOŞUSU” olmak üzere iki önemli yarışa ev sahipliği yapacak olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu için 29 Haziran İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da günün ilk koşusunda 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesini izleyeceğiz. Bu koşu ile yedili ganyan oyunu başlayacaktır. 2400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu mücadelede 6 – MERCANLI benim sizlere önerebileceğim yedili ayağı için banko bir isimdir. Hem uygun kilosu hem de bu mesafelerde etkili koşabilen bir safkandır.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL’da altılı ganyan oyunu 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile başlayacaktır. ALTILI’nın ilk ayağına MAIDEN koymaları yok mu yeminle oyundan soğutuyorlar yarışseverleri. Henüz yarış karakterleri belli değil çim koşmuş, kuma gelmiş… Onu da geçtim iyi jokeyler ile start alan safkanlar her daim şanslı olabiliyorlar. Bu yüzden ilk ayak HEPSİ diyerek geçilmesini öneriyorum… Küçük kupon yapacak yarışseverler için; 2 – EVANDROS ve 3 – GADDARA ikilisini değerlendirebilirler.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin SATIŞ-1 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyununa start verilecektir. Daha önceden de belirttiğim üzere SATIŞ koşularında önceliğimiz hep HANDİKAPI yüksek olan safkanlar olsun. Daha sonra favori , please , sürpriz doldurursunuz. Bu durumda; 16 – CANGÜZEL (59 handikap puanıyla) , 10 – WILD FLOWER (51 handikap puanıyla) , 7 – FAST WHISPER (48 handikap puanıyla) ve 11 – PANZEHİR (47 handikap puanıyla) öncelik tanıyacağım isimlerdir. Belki safkanların yarışları kötü olabilir ama SATIŞ koşularında genelde HANDİKAP puanı yüksek safkanların koşuyu kazandığını gözlemlemiş bulunmaktayım. Daha sonra koşunun favori ismi olan 4 – SHOWE BEGINS ve please ismi 9 – WARRIOR LADY yazılmadan kuponu yatırmak biraz riskli olur. 

4.KOŞU: “AT YARIŞI YAZARLARI DERNEĞİ KOŞUSU” ile 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 mücadelesi ekranlara gelecektir. Bu önemli koşuda; 1 – GOLDEN TOWER ve 2 – HARPUTLUNUN OĞLU arasında birincilik mücadelesi olacaktır. En ciddi rakipleri ise 7 – DIAMOND FLAME hata kollayacak isimdir.

5.KOŞU: 4 Yaşlı Araplar KV-8 koşusu ile İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMU’nda ÜÇLÜ GANYAN başlayacaktır. 1 – AĞRI KESİCİ ve 10 – GÖZYAŞI GECESİ ikilisinden birincilik bekliyorum. 3 – DESPOT ve 5 – HANCIOĞLU uygun yol bulmaları durumunda ciddi rakip olabilecek isimlerdir.

6. KOŞU: İSTANBUL’da tabela ayağında 3 – GRAVESEND günün bankosu olarak değerlendirilebilir. 

7. KOŞU: 1900 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek olan günün son yarışında 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ekranlara gelecektir. 5 – YEDİİKLİM günün bir diğer bankosu olacaktır.

29 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – 3 // HEPSİ

2.AYAK: 16 – 10 – 7 – 11 // 4 – 9

3.AYAK: 1 – 2 // 7

4.AYAK: 1 – 10 // 3 – 5

5.AYAK: 3 – GRAVESEND (BANKO)

6.AYAK: 5 – YEDİİKLİM (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.