29 HAZİRAN 2016 – ELAZIĞ ALTILISI

ELAZIĞ 29 HAZİRAN 2016 Çarşamba günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 15:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

29 HAZİRAN Elazığ Hipodromunda 8 koşulu bir program bulunmaktadır. Günün önemli yarışı Altılı Ganyanın Dördüncü Ayağında ekranlara gelecek olan “KEBAN KOŞUSU” olacaktır. 29 Haziran Elazığ at yarışı tahminlerim şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ELAZIĞ’da ilk koşuya start verilecektir. Bu koşu ile 1. ÜÇLÜ GANYAN’da başlamış olacaktır. 1100 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda son yarışını 1000 mt.’lik kum pistte 1.06 gibi bir derece ile bitiren 7 – GÜLŞİLAN koşunun çok önde gelen ismi olup banko olarak kuponlara yazılabilir. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile YEDİLİ OYUNLARI’na start verilecektir. 1200 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek bu koşuya 12 Arap atı katılacaktır. 1 – VİNDIRHAT (12 ile eküri) öncelikli olarak koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkandır. Rakipleri ise; Ağır kilosuna rağmen 2 – YEŞİLTAŞ , 3 – TEKFORDUNGÜLÜ , 8 – AĞAZAMANI ve 7 – KRAL MÜDÜR kuponlara yazılabilir. 9 – ULUÇAKAR sürpriz arayanların değerlendirmesini önereceğim bir safkan.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizler 1100 mt.’lik kum pistte MAIDEN’dan çıkmak için start alacaklardır. Görüldüğü üzere geçende yanılmadım bu konuda üst üste ikincilik veya üçüncülük yapmış safkanlardan hep çekinirim. Neydi o dur bakıyım hatırlayacağım… CANCAHİDEM…. demi. Dikkat edin demiştik, bu atın istikrarı sürekli devam ediyor. Niye ama ÜZERİNDEKİ JOKEY’den kaynaklı diye de belirttik. Kaç kere binmiş sürekli ikinci getirmiş. He belki atta da problem olabilir ama bence bir jokey değişikliğine gidilmesi gerekiyor o safkan için… Denemesi çok basit ne kaybederler ki ? Şimdi DÖNELİM KONUMUZA DAĞILDI GENE… ELAZIĞ Altılı Ganyan başlangıç ayağındayız… Burada karşımıza çıkan favori isim 4 – VOLKANIMSIN artık MAIDEN’a veda etmesi gereken bir safkan, tıpkı CANCAHİDEM gibi… Ama yine aynı senaryo 3 yarış 3’ünde de aynı jokey 3 koşunun 3’ü de 3.’lük ile bitmiş… Nedir yani bu şakamı tekerleme gibi oldu. Olaya bak ya… Ama ne yapalım yine de ilk at olarak önermek zorundayız. Dediğim gibi GÜVENMİYORUM !! CANCAHİDEM’i o gün banko yazanlar gibi PATATES olmayın. Rakiplerini muhakkak yazın, değerlendirin. Gelse de en azından bu zorlu mücadeleyi rahat bir şekilde izlersiniz. 1 – BORBORE , 9 – SEORA , ilk defa koşacak olmasına rağmen 3 – SEMETEY OĞLU ve son koşusunda aşama kaydettiğini gösteren 10 – SPEEDY BOST kuponlara yazılmadan geçilmemelidir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 mücadelesinde; 12 – MASTAR KIZI günün ilk bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir.

5. KOŞU: ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 12 – MIAMI BEACH ve 6 – ERKANIM öncelikli olarak birinciliğe yakın isimlerdir. 8 – NOW OR NEVER , 4 – OCEAN RAIN ve 1 – SARAÇKIZI rakipleri olarak kuponlara yazılabilir. Sürpriz için 9 – WARHEAD değerlendirilebilir.

6. KOŞU: “KEBAN KOŞUSU ile 4 ve Yukarı Arap safkanların 1700 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri KV-7 mücadele İKİNCİ ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç koşusu olacaktır. Bu önemli koşuda; 3 – KAÇAR FEVZİ ve 5 – SEMETEY OĞLU ikilisinden birincilik gelebilir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesi ELAZIĞ’da altılı ganyanın tabela ayağını oluşturacaktır. 3 – DORUGÜZEL ve 1 – AYŞEROSE ikilisi ayrımsız kuponlara yazılmaldır. Bu pist ve mesafede en iyi iki dereceye sahip safkanlardır. 

8. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile ELAZIĞ’da günün son yarışını izleyeceğiz. 2 – CAPPADOCIA , 3 – HASKAN (5 ile eküri) ve 1 – SAVAŞER öncelikli olarak bu koşuda ön planda tuttuğum safkanlardır. Eksik koşmaları halinde 10 – GUTİ (8 ve 18 ile eküri) ve 11 – MİRZEYBİN yazılabilir.

29 HAZİRAN 2016 – ELAZIĞ ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 4 – VOLKANIMSIN // 1 – 9 – 3 – 10

2.AYAK: 12 – MASTAR KIZI (BANKO)

3.AYAK: 12 – 6 // 8 – 4 – 1 // 9

4.AYAK: 3 – 5

5.AYAK: 3 – 1

6.AYAK: 2 – 3 – 1 // 10 – 11

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.