29 AĞUSTOS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 29 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Günün ilk yarış programı olan KOCAELİ'de PAZARTESİ günü 6 koşu ekranlara gelecektir. 4. Koşu'da günün en önemli yarışı olan "GEBZE KOŞUSU" ile 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-8 mücadelesini izleyeceğiz. 29 AĞUSTOS Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ'de Altılı Ganyan oyunu ekranlara gelecektir. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta; 1 – BOYKA bu mesafede başarılı bir yarış ile karşımıza çıkabilir, bu yüzden ilk tuttuğum safkan olacaktır. Jokeyinin iyi idaresi sonucunda rakiplerini geride bırakarak potoya uzanabilir. Peki beklediğimiz gibi koşu sergilemez ise neler olabilir, bakalım… 2 – LA BOHEME , 4 – KOSTANAY , 7 – ÖZDEMİR ve 6 – TOYGAR devreye girebilecek safkanlar olarak gözükmektedir.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1200 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 14 – ULUÇKIZI , 1 – ŞÖLENİM , 3 – NURYÜZLÜM ve 4 – PEXUSS kazanmaya en yakın isimler olacaktır… Sürpriz için geniş kuponlarda; 12 – PADOKGÜLÜ ve 2 – ESENLİ değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 yarışı 1700 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 2 – YEŞİLMİŞİK kazanmasını beklediğim ilk safkandır. En ciddi rakibi ise; 1 – SEPTEMBER WIND olacaktır. 8 – SHERMAN OAKS ve 3 – ALTIN ADIM rakiplerinin eksik koşması halinde söz sahibi olabilecek isimlerdir.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-8 mücadelesi ile günün önemli yarışı olan "GEBZE KOŞUSU" gerçekleştirilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte 7 İngiliz atının katıldığı bu önemli mücadelede kaliteli isimler yine kaliteli jokeyler ile start almaktadır. 3 – CLARK KENT yine bu koşuda öncelikli olarak kazanmasını beklediğim ilk safkandır… En ciddi rakibinin ise; 6 – LAGUARDIA olacağını düşünüyorum. Onu atlatırsa potoya uzanabilir… Ama yakalanırsa LAGUARDIA affetmeyecektir… Yine de önemli bir koşu ve büyük isimlerin yer aldığı bir yarış olduğu için tuttuğunuz isimlere yer vermenizi öneririm.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 koşusu 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 – İLGİLGE'nin güzel bir yarış çıkararak potoya girmesini bekliyorum. 

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ'de günü sonlandırmış olacağız… 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu zorlu yarışta; 1 – EDEBEY günün bir diğer bankosu olarak önerebileceğim isimdir.

29 AĞUSTOS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – BOYKA // 2 – 4 – 7 — 6

2.AYAK: 14 – 1 – 3 – 4 // 12 – 2

3.AYAK: 2 – YEŞİLMİŞİK // 1 // 8 – 3

4.AYAK: 3 – CLARK KENT // 6

5.AYAK: 4 – İLGİLGE (BANKO)

6.AYAK: 1 – EDEBEY (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.