29 AĞUSTOS 2016 – ADANA ALTILISI

29 Ağustos PAZARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 9 koşulu bir yarış programı ekranlara gelecektir. BİRİNCİ ALTILI ve İKİNCİ ALTILI programlarına ev sahipliği yapacak olan ADANA YEŞİLOBA HİPODROMUNDA; BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 17:15'de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat: 18:30'da başlarkenİKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 4. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Haftanın ilk günü ikinci yarış programı olan ADANA'da kalabalık bir program bulunmaktadır. 29 AĞUSTOS Adana at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-2 mücadelesi 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleşecektir. Bu koşu ile ADANA'da BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 4 – ZEYNOABLA , 2 – ŞEYMACAN KIZ , 6 – TEKJIN ve 3 – EYLÜLDEGEL kazanmasını beklediğim safkanlardır. 9 – ÇETREFİL ise sürprizde değerlendirmeye alınabilecek bir isimdir.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ise 2200 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. 1 – HAYATI CEDİD burada rahat bir şekilde birinciliğe uzanacaktır… Günün ilk bankosu olarak önerimdir.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunları başlayacaktır. 5 – CRAVE , 8 – SEE YOU AGAIN , 6 – DREAM FAIRY , 4 – ÜÇER ve 3 – JUST RUN yazarak bu ayağı sağlama almak gerektiğini düşünüyorum… Sürpriz yapmayı seven S. ERKUŞ ise 9 – YAZ ADASI ile uygun bir yol bulursa affetmez, dikkat diyelim.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1700 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 1 – VICTORY CHARM banko olarak tutuyorum. 

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 6 – BERATINKIZI ve 1 – İŞKODRA öncelikli olarak kuponlarınıza yazmanızı önereceğim safkanlardır. Rakip olarak ise; 2 – DIVINE POWER ve 3 – QUICK STEP değerlendirilebilir.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi BİRİNCİ ALTILI'nın son ayağını, İKİNCİ ALTILI'da ise DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturuyor…. 3 – DOCTOR POL ve 4 – FOURWAY ikilisi kazanmaya en yakın safkanlardır. 5 – ASİ KURT ve 9 – TANSELİ sürpriz için geniş kuponlar da değerlendirebilir.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların KV-8 mücadelesinde 1700 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 2 – BAHARŞAH ve 6 – KARAYÜREK ikilisinden birincilik gelebilir. 8 – VİCDANSIZ ve 4 – GÜLEN EFE sürpriz için ideal safkanlardır.

8. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-2 koşusu ile tabela ayağını izleyeceğiz. 2 – ASLANSTAR günün bir diğer bankosu olacaktır. Ufak bir hatırlatma yapayım burada… Şimdi içinizden 5 – YENİ KARTAL'ı neden yazmadın diyenler vardır duyuyorum ben onları. Arkadaşlar 289 gün ara vermiş bir safkan önce kuma çıkmadan direk çime çıkıp kazanması bana göre zor.  Yine de siz bilirsiniz… Burada sadece tahmin yürütüyoruz. Asla kimseye garanti altılı diye birşey vermiyoruz. Bunu zaten biliyorsunuz… Şansımız yaver giderse, buradaki şablonları güzel değerlendirebilirsek kazanmaya daha yakın oluruz. Bizlerin tahminini aynen yatırmak yerine kendi tuttuğunuz safkanlarla karşılaştırarak aklınıza yatacak bir kupon hazırlayıp oynamanızı istiyoruz… Kısmet işi bunlar…

9. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile ADANA'da günün son yarışını izleyeceğiz. 1300 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – KASAP ÜNAL , 7 – KAIMOS , 12 – LİTOR ve 4 – JUST ANGRY kazanmasını beklediğim isimler olup ayrımsız olarak kuponlara yazılmasını öneriyorum. 

29 AĞUSTOS 2016 – BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – 2 – 6 – 3 // 9
 2. AYAK: 1 – HAYATI CEDİD (BANKO)
 3. AYAK: 5 – 8 – 6 – 4 – 3 // 9
 4. AYAK: 1 – VICTORY CHARM (BANKO)
 5. AYAK: 6 – 1
 6. AYAK: 3 – 4 // 5 – 9

29 AĞUSTOS 2016 – İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 1 – VICTORY CHARM (BANKO)
 2. AYAK: 6 – 1
 3. AYAK: 3 – 4 // 5 – 9
 4. AYAK: 2 – 6 // 8 – 4
 5. AYAK: 2 – ASLANSTAR (BANKO)
 6. AYAK: 1 – 7 – 12 – 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.