28 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILISI

28 Temmuz Cuma gününün Akşam yeri olan İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda 8 koşulu güzel bir at yarışı programı ile ekranlarımıza gelecektir. 7’li Ganyan ve 7’li Plase 2. Koşu ile saat 18:30 ‘da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat: 19:00‘da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

28 Temmuz 2017 Cuma  İSTANBUL yarışları 8 koşu olup, günün önemli mücadeleleri ; 4. Koşu’da; “KOSOVA KOŞUSU“, 5. Koşu’da;ABBAS KOŞUSU“, 6. Koşu’da; YAZ HANDİKAPI KOŞUSU” ,8. Koşu’da; “YENİKÖY KOŞUSU olacaktır28 Temmuz 2017 (28.07.2017) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 1. KOŞU 1600 metrelik çim pistte izleyeceğimiz ŞARTLI – 4 koşuya; 3 ve Yukarı 6 İngiliz atı katılacaktır. 1. ÜÇLÜ GANYAN ‘ın başlangıç koşusu olan bu yarışta; 2 – MISS ELENI uyumlu pilotu ile kazanmaya bir adım önde gördüğümüz isim olup en ciddi rakibinin 4 – MARVELOUS IRON olacağını düşünüyoruz.

 2. KOŞU (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin 1200 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI-3 mücadelesi ile İSTANBUL VELİ EFENDİ Hipodromunda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu için start verilecektir. Koşuya katılacak 6 İngiliz tayının birincilik çekişmesinden; 2 – DARKHOLM ve 1 – BUSE KIZI birlikte şans verilmesini önereceğimiz safkanlardır. Sürpriz arayanlar; 3 – KRALSIN‘ı kuponlarına ekleyebilirler. 

 3. KOŞU (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR. 3 Yaşlı İngilizlerin 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP – 15 koşusuna 11 İngiliz atının katılımı ile  ALTILI GANYAN ayağı başlamaktadır. 5 – MOB RULES koştuğu gruplara göre burada kazanmaya en şanslı gördüğümüz isim olup, günün ilk banko safkanı olarak sizlere önereceğimiz isimdir.

 4. KOŞU : GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR.KOSOVA KOŞUSU” AÇIK GR – 2 koşusu ile başlayacak olan Beşli Ganyan ayağında 4 ve Yukarı 11 Arap atının 1900 mt.’lik çim pist üzerinde mesafede gerçekleştirilecekleri kıran kırana geçeceğini düşündüğün bu güzel mücadelede; 4 – KARAÜZÜM , 8 – SEMEND ve 1 – ATMACA BEYİ ayrımsız olarak kuponlara yazılması gerekir.

 5. KOŞU : ABBAS KOŞUSU” ŞARTLI – 1 koşu ile Dörtlü Ganyan başlayacağı bu koşuya,  2 Yaşlı 10 İngiliz tayının ilk kez start alacakları bu mücadelede; 2 – BODYGUARD HERO ve 5 – MAGIC BEAUTY kazanmaya yakın duran ikili olup, rakip yazacakların; HEPSİ diyerek geniş oyun yapması daha doğru olacaktır.

 6. KOŞU : YAZ HANDİKAPI KOŞUSU” KV -25 koşusu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.’lik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek olup ; 3 ve Yukarı  5 İngiliz atının katılacağı bu mücadelede; Son koşusunda rahat bir tempoda kazanan 1 – COPPERFIELD yine bu kupalı mücadeleyi de kazanacağını düşünüyor ve günü BANKO ismi olarak öneriyorum.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı Arap atlarının  ŞARTLI-4 koşusu ise İSTANBUL’da tabela ayağını oluşturacaktır. 2100 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu yarışa da 6 Arap atı katılacaktır. 3 – HERGELE uygun rakipleri yanında birinciliğin güçlü adayı olarak tuttuğumuz ilk isimdir. Rakip olarak formda jokeyi Ahmet ÇELİK idaresinde start alacak olan 5 – BABA ATLI hata affetmeyecek olup, kuponlara yazılması gerekir. 2 – KIRKPINAR ise sonraki şanslı safkan olarak değerlendirilebilir.

 8. KOŞU : YENİKÖY KOŞUSU ” KV – 7 / Dişi  koşu ile İstanbul Veli Efendi ‘de günü son mücadelesi başlayacaktır. 1200 mt.’lik kum pist üzerinde uzun mesafede gerçekleştirilecek olup ; 3 Yaşlı 8 Arap Tayının katılacağı bu mücadelede; 3 – ULUKIZ‘ın rakiplerine nazaran biraz daha öne gelmiş olması, küçük kuponların sığınabileceği bir liman gibi duruyor… Lakin koşunun seyrini değiştirebileceğini düşündüğümüz safkanlar ise; 2 – GÜLE GÜLE , 6 – DÜŞLEM ve 1 – MADAM ELLİ geniş kurgularda gözardı edilmemesi gerekir.

28 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İSTANBUL banko altılı tahmini

  1. AYAK: 5 – MOB RULES (BANKO)
  2. AYAK: 4 – 8 – 1
  3. AYAK: 2 – 5 // HEPSİ
  4. AYAK: 1 – COPPERFIELD (BANKO)
  5. AYAK: 3 – HERGELE // 5 // 2
  6. AYAK: 3 – ULUKIZ // 2 – 6 – 1