28 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILISI

28 Temmuz Cuma gününün Akşam yeri olan İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda 8 koşulu güzel bir at yarışı programı ile ekranlarımıza gelecektir. 7’li Ganyan ve 7’li Plase 2. Koşu ile saat 18:30 ‘da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat: 19:00‘da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

28 Temmuz 2017 Cuma  İSTANBUL yarışları 8 koşu olup, günün önemli mücadeleleri ; 4. Koşu’da; “KOSOVA KOŞUSU“, 5. Koşu’da;ABBAS KOŞUSU“, 6. Koşu’da; YAZ HANDİKAPI KOŞUSU” ,8. Koşu’da; “YENİKÖY KOŞUSU olacaktır28 Temmuz 2017 (28.07.2017) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 1. KOŞU 1600 metrelik çim pistte izleyeceğimiz ŞARTLI – 4 koşuya; 3 ve Yukarı 6 İngiliz atı katılacaktır. 1. ÜÇLÜ GANYAN ‘ın başlangıç koşusu olan bu yarışta; 2 – MISS ELENI uyumlu pilotu ile kazanmaya bir adım önde gördüğümüz isim olup en ciddi rakibinin 4 – MARVELOUS IRON olacağını düşünüyoruz.

 2. KOŞU (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin 1200 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI-3 mücadelesi ile İSTANBUL VELİ EFENDİ Hipodromunda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE oyunu için start verilecektir. Koşuya katılacak 6 İngiliz tayının birincilik çekişmesinden; 2 – DARKHOLM ve 1 – BUSE KIZI birlikte şans verilmesini önereceğimiz safkanlardır. Sürpriz arayanlar; 3 – KRALSIN‘ı kuponlarına ekleyebilirler. 

 3. KOŞU (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR. 3 Yaşlı İngilizlerin 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP – 15 koşusuna 11 İngiliz atının katılımı ile  ALTILI GANYAN ayağı başlamaktadır. 5 – MOB RULES koştuğu gruplara göre burada kazanmaya en şanslı gördüğümüz isim olup, günün ilk banko safkanı olarak sizlere önereceğimiz isimdir.

 4. KOŞU : GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR.KOSOVA KOŞUSU” AÇIK GR – 2 koşusu ile başlayacak olan Beşli Ganyan ayağında 4 ve Yukarı 11 Arap atının 1900 mt.’lik çim pist üzerinde mesafede gerçekleştirilecekleri kıran kırana geçeceğini düşündüğün bu güzel mücadelede; 4 – KARAÜZÜM , 8 – SEMEND ve 1 – ATMACA BEYİ ayrımsız olarak kuponlara yazılması gerekir.

 5. KOŞU : ABBAS KOŞUSU” ŞARTLI – 1 koşu ile Dörtlü Ganyan başlayacağı bu koşuya,  2 Yaşlı 10 İngiliz tayının ilk kez start alacakları bu mücadelede; 2 – BODYGUARD HERO ve 5 – MAGIC BEAUTY kazanmaya yakın duran ikili olup, rakip yazacakların; HEPSİ diyerek geniş oyun yapması daha doğru olacaktır.

 6. KOŞU : YAZ HANDİKAPI KOŞUSU” KV -25 koşusu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.’lik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek olup ; 3 ve Yukarı  5 İngiliz atının katılacağı bu mücadelede; Son koşusunda rahat bir tempoda kazanan 1 – COPPERFIELD yine bu kupalı mücadeleyi de kazanacağını düşünüyor ve günü BANKO ismi olarak öneriyorum.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı Arap atlarının  ŞARTLI-4 koşusu ise İSTANBUL’da tabela ayağını oluşturacaktır. 2100 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu yarışa da 6 Arap atı katılacaktır. 3 – HERGELE uygun rakipleri yanında birinciliğin güçlü adayı olarak tuttuğumuz ilk isimdir. Rakip olarak formda jokeyi Ahmet ÇELİK idaresinde start alacak olan 5 – BABA ATLI hata affetmeyecek olup, kuponlara yazılması gerekir. 2 – KIRKPINAR ise sonraki şanslı safkan olarak değerlendirilebilir.

 8. KOŞU : YENİKÖY KOŞUSU ” KV – 7 / Dişi  koşu ile İstanbul Veli Efendi ‘de günü son mücadelesi başlayacaktır. 1200 mt.’lik kum pist üzerinde uzun mesafede gerçekleştirilecek olup ; 3 Yaşlı 8 Arap Tayının katılacağı bu mücadelede; 3 – ULUKIZ‘ın rakiplerine nazaran biraz daha öne gelmiş olması, küçük kuponların sığınabileceği bir liman gibi duruyor… Lakin koşunun seyrini değiştirebileceğini düşündüğümüz safkanlar ise; 2 – GÜLE GÜLE , 6 – DÜŞLEM ve 1 – MADAM ELLİ geniş kurgularda gözardı edilmemesi gerekir.

28 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İSTANBUL banko altılı tahmini

  1. AYAK: 5 – MOB RULES (BANKO)
  2. AYAK: 4 – 8 – 1
  3. AYAK: 2 – 5 // HEPSİ
  4. AYAK: 1 – COPPERFIELD (BANKO)
  5. AYAK: 3 – HERGELE // 5 // 2
  6. AYAK: 3 – ULUKIZ // 2 – 6 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.