28 ŞUBAT 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

İzmir Şirinyer Hipodromu‘nda 28 Şubat 2020 Cuma günü ekranlara gelecek olan 6 koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

İzmir 26. Yarış günü için sizlere hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların 1600 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14/DHÖW koşusu ile İZMİR’de Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. Bu pist ve mesafede 1.53.67 derece yapan 7 – CESURAYAK‘ın beğendiğimiz form durumu ile günün ilk bankosu olarak önerimizdir. 

 2. KOŞU : 4 ve Yukarı 9 Arap atın start alacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-3/DHÖW mücadelesiyle Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. Yine burada hem form hem başarılı yarışları ile grubun üzerinde olduğunu düşündüğümüz 4 – KIZILHAN’ı kurgularda banko olarak yazabileceğinizi belirtmek isteriz. 

 3. KOŞU 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın bir araya geleceği 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek MAIDEN mücadelesiyle Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 3 – MEDZAMOR , 1 – ANGELITO ve 4 – ÖMER IN MY LOVE yazarak bu ayağı riske atmamanızı öneririz. 

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin KISA VADE-6 yarışı ise, Üçlü Ganyan oyununun ilk startını oluşturmaktadır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; Handikap puanlarına göre de öne gelen 1 – MY ROYAL SUN ve 2 – DOYOUN HEARTED ikilisi bu ayağın kapalısı olarak düşünülebilir. 

 5. KOŞU 3 Yaşlı 5 İngiliz atın katılacağı ŞARTLI-5 koşu ile Altılı’nın tabela ayağını izleyeceğiz. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Koşularını beğendiğimiz ve takibimizde olan 1 – EXTRAVAGANT küçük kuponlarda alternatif tek olarak yazılabilecek isim konumundadır. En ciddi rakibinin ise 2 – KICK COLLEEN olacağını düşünüyor, geniş oyunlarda ihmal edilmemesi gerektiğinin altını çiziyoruz. 

 6. KOŞU 4 Yaşlı 10 Arap atın ŞARTLI-3/DHT/Dişi mücadelesiyle günün kapanış startı verilecektir. 1200 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; 2 – ALESTA bu ayağın sürdirek favorisi olacağını düşündüğümüz başarılı safkandır. Rakip yazarak geniş oyun yapacaklar; 9 – MİRENDA , 3 – DUYGU SELİ , 5 – ASLA PESETME ve 1 – SELİNİKA‘yı gözardı etmesinler diyelim. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

28 ŞUBAT 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 7 – CESURAYAK (BANKO)
  2. AYAK: 4 – KIZILHAN (BANKO)
  3. AYAK: 3 – 1 – 4
  4. AYAK: 1 – 2
  5. AYAK: 1 – EXTRAVAGANT // 2
  6. AYAK: 2 – ALESTA // 9 – 3 – 5 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.