28 ŞUBAT 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

25. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 28 ŞUBAT 2019 (28.02.2019) PERŞEMBE günü 7 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesiyle birlikte ŞİRİNYER’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 10 – DÖKERLİZ , 3 – KIRMIZI , 9 – AŞANKIZ , 1 – BİTİRİM DADAŞ ve 2 – FIGHT FIGHTER kazanmaya en yakın gördüğümüz safkanlar olup, kurgularınızda ayrımsız değerlendirilmesini öneririz… 

 3. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-15/DHÖ yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Koruduğu formu ile 3 – KARAŞÖVALYE yine kazanmasını beklediğimiz isimdir… 

 4. KOŞU 1900 metrelik kum pistte ekranlara gelecek ŞARTLI-5 koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı 6 İngiliz atının start alacağı mücadelede; 1 – DOMBRA ve 2 – BAYDÖKER ikilisi bu ayağın kapalısı olarak gördüğümüz safkanlarıdır… Sürpriz yazacak yarışseverler ise; 4 – MIZZEN OF TURKEY değerlendirebilirler.

 5. KOŞU 4 Yaşlı Arap atların katılacağı ŞARTLI-5/DHÖW yarışıyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 2 – AL ANDAKAR , 4 – DEMİRPOYRAZIM ve 1 – BABAUÇAN her yarış birbirlerine üstünlük sağlayan isimler olup, kuponlarda eşit şans verilmesini önereceğimiz safkanlardır.

 6. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağını oluşturan, günün bir sonraki MAIDEN koşusu’nda; 3 Yaşlı 11 İngiliz atı katılacaktır. 1400 metrelik kum pistte seyredeceğimiz yarışta; 2 – GO FOR THE AFTER koruduğu formu ile bu defa MAIDEN’a veda edeceğini düşündüğümüz safkandır. 

 7. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1600 metrelik kum pistte ki SATIŞ-2/DHÖW mücadelesiyle birlikte program üzerinde ki günün son startı verilecektir. İçlerinde fotoyu önde geçmeye en yakın gördüğümüz 8 – SEBAHAT binici hatasına maruz kalmaz ise kazanacağını tahmin ediyoruz… Lakin eksik koşması halinde; 2 – DAİMON , 5 – ALLEGRA , 4 – ZEKİOĞLUM ve 6 – KRALİOVA hata affetmeyecek diğer şanslılar olarak geniş oyunlarda değerlendirilmesi gerekir… 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

28 ŞUBAT 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 10 – 3 – 9 – 1 – 2
  2. AYAK: 3 – KARAŞÖVALYE (BANKO)
  3. AYAK: 1 – 2 // 4
  4. AYAK: 2 – 4 – 1
  5. AYAK: 2 – GO FOR THE AFTER (BANKO)
  6. AYAK: 8 – SEBAHAT // 2 – 5 – 4 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.