Merhaba Değerli Yarışseverler,

Evet beklenildiği gibi büyük bir rakam vermedi, hatta çok çok küçük bir ikramiye 24 TL verdi. Ne yapalım biz doğru tahmin ettiğimizi yayınlayalım da gerisi pekte mühim değil. Çünkü; Dışardan bu oyunlar ücretli olarak veriliyor biz ücretsiz site olduğumuz için hiç bir rahatsızlık duymuyoruz. Ne verirse versin. Biz doğru tahmin ettiğimiz için yayınlıyoruz. Değerli Hikmet abim, yine İZMİR'de doğru tahmin ile yarışseverlere 24 TL kazandırdı. Kendisini yorumlarından ötürü tebrik eder, bol şanslar dileriz. Takip eden yarışseverlerimize de daha büyük ikramiyeleri beraber tutturmayı hedeflediğimizi belirtmeden geçemeyeceğim. Sizler bizlerin yanında olduğunuz müddetçe emin olun daha büyük ikramiyeler kazanıp, kazandıracağız. By Hiko'nun sistem altılısı kendi oluşturduğu dosyaları ile aktarılmaktadır. Kendi çalışmaları doğrultusunda burada kimse de olmayan atları bile büyük bir cesaret ile yazabilmektedir. Bu tür safkanları herkes bulamayabiliyor. Kimisi galop çalışıyor kimisi koşu. AMA BY HİKO tamamen SİSTEM ALTILISI olarak çalışıp bizlere yorumlar halinde sunumunu yapıyor… Teşekkürler BY HİKO…

28 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILISI (BY HİKO)

Adsız

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.