28 OCAK 2017 – İSTANBUL ALTILISI

28 OCAK 2017 CUMARTESİ günü İSTANBUL'da 7 koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:30'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00'de başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

28 OCAK 2017 Cumartesi gününün İLK ALTILI programı olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında günün önemli yarışı; 5. Koşu'da; "FLYING STAR KOŞUSU" olacaktır. 28 OCAK 2017 (28.12.2017) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek YEDİLİ GANYAN ayağında; 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesini izleyeceğiz. 4 – ALDERAMİN son koşularında da göstermiş olduğu başarılı yarışları ile bu grupta birinciliğe en yakın isimdir. Ama jokey konusunda pek birşey diyemeyeceğim keyfi yerindeyse getirir, değilse başka safkan uzanır gider… 

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 koşusu ile VELİEFENDİ Hipodromunda ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; 2 – HABİLDEN ve 3 – MONTEGO arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum. Bu ikilinin eksik koşması halinde ise; 4 – CANDOSTUM ve 1 – GEZEGEN hata affetmeyecek safkanlar olup gözardı edilmemelidir.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR…  4 ve Yukarı Arapların 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 mücadele ile BEŞLİ GANYAN'ın ilk ayağı ve Günün Ganyanı uygulaması ekranlara gelecektir. 15 Arap atının katılacağı bu koşuda; 4 – DURDEN günün ilk banko safkanı olarak burada önereceğim isimdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN / SATIŞ koşusu 1200 mt.'lik kum pistte yapılacaktır… Gerçekten her duruma açık bir yarış MAIDEN'i SATIŞ'a getireceklermiş gibi… 10 safkanın birincilik için katılacağı bu mücadelede; 1 – BEKİRİM ve 8 – MYGIRLASYA öncelikli olarak kuponlara yazılması gerekir. Daha sonra; 7 – KALIMBA, 5 – FIRE FLAME ve 6 – INDIAN PRINCESS geniş kurgularda eklenebilir.

5. KOŞU: Günün önemli yarışı olan "FLYING STAR KOŞUSUile ÜÇLÜ GANYAN oyunu için İSTANBUL Hipodromunda start verilecektir. 4 ve Yukarı İngiliz atların 1400 mt.'lik kum pistteki KV-6 mücadelesi olan bu yarışta; 4 – ZU HAT, 2 – GOLDEN TOWER ve 3 – YALPAGAN arasında geçmesini beklediğim bu önemli koşuda sürpriz için 7 – LEMNOS'u geniş kuponlara eklemenizi öneriyorum.

6. KOŞU: 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pist koşusu olan tabela ayağında ise; 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 koşusu ekranlara gelecektir. 1 – BAYBAŞKAN son yarışında S. KAYA ile güzel bir ikincilik yaparak pistten ayrılmıştı… Şimdi tekrar aynı binicisi ile daha etkili bir yarış çıkararak birinciliğe uzanmasını beklediğim isimdir.

7. KOŞU: VELİEFENDİ'de verilecek son start ile günün bir diğer MAIDEN / SATIŞ yarışı gerçekleştirilecektir. 1 – BIG SHOW bu pist ve mesafede 1.12 51'lik derece yaparak pistten ayrılmıştı. Şimdi günün bir diğer bankosu olarak kuponlara yapabileceğimiz bir isim olduğunu düşünüyorum.

Evet 3 BANKOLU İSTANBUL oyunu kurguladım. Sizler tuttuğunuz isimlere yer vermeyi unutmayın. 

28 OCAK 2017 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – 3 // 4 – 1

2. AYAK: 4 – DURDEN (BANKO)

3. AYAK: 1 – 8 // 7 – 5 – 6

4. AYAK: 4 – 2 – 3 // 7

5. AYAK: 1 – BAYBAŞKAN (BANKO)

6. AYAK: 1 – BIG SHOW (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.