28 OCAK 2017 – ADANA ALTILISI

28 OCAK CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altilim.net olarak; ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacağını sizlere duyurmuş olalım… Bol Şanslar Dilerim.

28 OCAK 2017 CUMARTESİ gecesi ADANA'da 6 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 5. Koşu'da ekranlara gelecek olan "HAFIZ KOŞUSU" olacaktır. 28 OCAK 2017 (28.01.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi, 1900 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Günün ganyanında yapılacağı koşuda; 2 – BAY ZAZA ve 3 – CELAL BEY ikilisi öncelikli olarak kazanmasını beklediğim isimlerdir. 7 – TOPÇU OĞUZHAN, 8 – UDOH ve 5 – FRODO BAGGINS sürpriz olarak değerlendirilebilir.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu 1300 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. BEŞLİ GANYAN oyunun başlayacağı bu yarışta; 6 – BAHATHER, 11 – STRATEGICALLY, 12 – ARJUNA ve 8 – GOLD CHANCE birlikte şans verilmesi gerekir. 

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-17 yarışı ise 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. DÖRTLÜ GANYAN'ın başlayacağı bu mücadelede; 3 – TATLIKOTAN ve 7 – DİRANŞAN küçük kuponlara ayrımsız olarak yazılması tavsiyemdir. Ama sürpriz arayacak dostlarımıza; 1 – ŞAFAK VAKTİ, 10 – BİLBİLAN ve 5 – DAMLATAŞ'ı gözardı etmemeleri gerektiğini hatırlatmak isterim.

4. KOŞU: 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz tabela ayağında ise; 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusunda; Favori ve Please isimlerin start arası olmasından dolayı koşuda etkili bir yarış çıkarabileceği mesafede start aldığını düşündüğüm 1 – EZGİLİ riskli de olsa banko olarak önerimdir.

5. KOŞU: HAFIZ KOŞUSU Günün önemli yarışı olup, 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri KV-7 mücadele ile TABELA AYAĞI için start verilecektir. 3 – JUST EAGLE alternatif banko olarak bu koşuda değerlendirilebilir. Tabi eşit güçte safkanların yer aldığı bu yarışta 4 – LAST POINT, 7 – DUBLIN ve 1 – ARDALI hata kollayacak isimler olacaktır.

6. KOŞU: Günün son ayağında 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesini izleyeceğiz. 1400 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; DB takısı ile daha iyi yarışlar sergileyen 15 – ÇIKMANGÜLÜ günün sürprizli ikinci bankosu olarak tuttuğum safkandır. Bu koşuda gelmemesi için hiç bir sebep göremiyorum. Belki teşvik eksikliği veya uygun yol bulamama sorunu oluşursa o zaman ayrı. Ama son koşularındaki başarısı eminim ki Dilbağı takısından dolayı… Galobu da bu arada diğer safkanlara göre gözle görülebilir bir şekilde ayrıcalıklıdır. Bu pist ve mesafede 1.39.72'lik derecesi ile cabası. Ben açık sözlüyüm biliyorsunuz bu safkanı tek verdiğim için tepki veren de çıkabilir, inceleyip baktıklarında hak verenlerde çıkabilir. O yüzden benden favori safkanları sürekli olarak tek atmamı beklemeyin. Kime güvenirsem onu tek sunarım. Favorileri banko vererek tutturduk, kazandık vs. gibi espri dolu sözcüklerle bir konu başlığı açmak istemiyorum. Bu safkan bakalım AGF'de hangi sırada olacak zamanı gelince göreceğiz….

28 OCAK 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – 3 // 7 – 8 – 5

2. AYAK: 6 – 11 – 12 – 8

3. AYAK: 3 – 7 // 1 – 10 – 5

4. AYAK: 1 – EZGİLİ (BANKO)

5. AYAK: 3 – JUST EAGLE // 4 – 7 – 1

6. AYAK: 15 – ÇIKMANGÜLÜ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.