28 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 28 OCAK 2016 Perşembe AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please 1. Koşu’dan saat: 14:30’da,  Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu’dan saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Bir günlük rahatsızlığımdan dolayı 27 OCAK 2016 tarihine ait tahminde bulunamadım. Sağolsun Hikmet bey, iki programıda sizlere elinden geldiğince yardımcı olacak şekilde sunmuş… 

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – SONKALELİM ve 2 – ARZAK arasında bir yarış olacağını düşünüyorum. Bu iki safkana kafa tutabilecek isim ise; 3 – BÜRKAN geniş kuponlarda bulunmalıdır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – OLIVE KING , 2 – CEMALLETTİN BEY , 4 – DEM BABA ve 6 – FELEKSOR altılının ilk ayağında öncelikle yazılacak isimlerdir. Burada süpriz yapabileceğini düşündüğüm safkan ise; 9 – TRAFALGAR dikkat edilmesi gerekir.

3. KOŞU: 4 – ZENCİRBEY etkili jokeyi ile burada kazanmaya en yakın safkan. Benim gözümde yarın en güvenilir banko isim olacaktır.

4. KOŞU: 1 – ALAS ALAS her ne kadar uzun mesafe deneyimi olmasa da burada ilk öncelik verilecek isim olacaktır. ALAS ALAS mesafeden etkilenirse; 5 – HAMARAT ve 4 – FLAWLESS VICTORY yarışa ortak olacaklardır.

5. KOŞU: Uzun mesafelerde her ne kadar boks sorunu yaşasa da ikincilik ve üçüncülükleriyle kendine tabelada yer bulan 1 – ARSPET burada değerlendirilmeye alınmalıdır. Mesafe 2200 geçte çıksa seri stiliyle yarışı son metrelerde kazanmaya yakın bir isimdir. 3 – BLACK KING , 4 – BÜYÜK AMED ve 6 – GRADE BOY kuponlarda bulunması gereken safkanlardır. 

6. KOŞU: Son yarışında PINK DIAMOND’a yenik düşen ve yanlış hatırlamıyorsam bizim de BANKOMUZ olan 11 – NAME HER NAME bu sefer yarışı kazanmayı başaracağını düşünüyorum. Şayet burada kendisine rakip göremediğimi de belirtmek isterim. Günün bir diğer bankosu olarak kuponlarda bulunmalıdır.

7. KOŞU: Öncelikli olarak 3 – ALAKIZ burada yarışı kazanmaya en yakın safkan. Daha sonra rakipleri ise; 2 – MİMOZA ÇİÇEĞİ , 4 – LEBRİZ ve hem ekürü avantajı hem de bomboş kilosuyla koşacak olan 7 – DEVRAN (10 ile ekürü) kuponlara ayrımsız bir şekilde yazılmalıdır. Süpriz arayanlar ise muhakkak 5 – SULTANPELİN ve 6 – ÖZGESU‘yu değerlendirmeye alsınlar…

 

28 OCAK 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – 2 – 4 – 6 // 9
  2. AYAK: 4 – ZENCİRBEY (BANKO)
  3. AYAK: 1 – 5 – 4
  4. AYAK: 1 – 3 – 4 – 6
  5. AYAK: 11 – NAME HER NAME (BANKO)
  6. AYAK: 3 – 2 – 4 – 7 // 5 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.