28 MAYIS 2017 – İZMİR ALTILISI

28 Mayıs 2017 Pazar günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 18:30’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

28 Mayıs 2017 Pazar günün ikinci yarış programına İZMİR Şirinyer HİPODROMU ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli mücadelesi 8. Koşu’da ekranlara gelecek olan “GECE KOŞUSU” KISA VADE-6 yarıştır. 28 MAYIS 2017 (28.05.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile ŞİRİNYER’de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için günün ilk startı verilecektir. 1100 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 1 – DADAŞCAN hem orjin bakımından hem de binicisi tarafından galoplarının yapıldığını gördüğüm için bu ayağın bankosu olarak tuttuğumu belirtmek istiyorum. Güçlü TURBO orjini ile bu kısa mesafeli yarışı bir nefeste bitirebilir… İlk defa start alacak olan DADAŞCAN, bakalım bizleri yanıltacak mı?

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesi ise YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE’nin başlangıç ayağını oluşturacaktır. 1400 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek koşuda; Ağır kilodan etkilenmez ise 1 – SAYGON favorimdir. Hata kollayacak isimler ise; 2 – VASEEM ve 5 – ÇAHAN olarak değerlendirilmeye alınabilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1900 mt.’lik kum pistte yapılacak 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu için İZMİR’de günün üçüncü startı verilecektir… 13 Arap atının birincilik mücadelesini izleyeceğimiz bu yarışta; 5 – MERTHAN , 1 – ATOM ADAM , 8 – KOVBOY ve 3 – KRONOS öncelikli olarak birinciliğe yakın gördüğm isimlerdir… Sürpriz için; 9 – FIRAT AĞA ve 4 – LİDEREFE gözardı edilmemelidir.

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 2000 mt.’lik uzun mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek BEŞLİ GANYAN’ın ilk ayağında ise; 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 koşusu ekranlara gelecektir. Son yarışını kazanan 9 – GÜVEN BEY koruduğu formu ile yine öncelikli olarak önplana çıkan isimdir… Lakin günün ganyanı da bu koşuda olduğu için biraz sürpriz isimlere yer vermek gerektiğini düşünüyorum. 3 – ZAMAN YOLCUSU , 5 – TAŞIYAN (11 ile eküri) , 4 – YİĞİTSOY (2 ile eküri) , 1 – ESRAR DEDE ve 6 – KABAKÇI imkan elverdiği müddetçe kuponlara eklenmesini önereceğim safkanlardır.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı 9 Arap atının katılacağı DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç koşusu, 1900 mt.’lik kum pist üzerinde yapılacaktır. ŞARTLI-3 mücadele olan bu yarışta; 2 – BALK ağır kilodan etkilenirse 4 – İÇİL hata affetmeyecektir… Bu ikili kuponlarda ayrımsız olarak değerlendirilmesi daha uygun olacaktır.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.’lik kum pistte seyredeceğimiz yarışta; 3 – SKYNET günün en sağlam bankolarından biri olacağını düşünüyorum.

7. KOŞU: İZMİR’de tabela ayağında günün bir diğer MAIDEN koşusu gerçekleştirilecektir. 8 – MUTLAN SULTAN her ne kadar ağır AGF olacaksa da burada; 1 – DEMİRBABA ve 2 – ERZURUMLU (7 ile eküri) gözardı edilmemesini önereceğim isimler olup, geniş kuponlarda yer alması gerektiğini düşünüyorum.

8. KOŞU: “GECE KOŞUSU” ŞİRİNYER’de günün önemli mücadelesi olan bu yarış ile, ALTILI’nın son ayağı için start verilecektir. KV-6 koşuya; 4 ve Yukarı 17 İngiliz atı katılacaktır. 1900 mt.’lik çim pist üzerinde yapılacak yarışta; 3 – AMBERİM , Kadir TOKAÇOĞLU ile günün bir diğer bankosu olarak seçtiğim isimdir.

28 MAYIS 2017 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 1 – 8 – 3 // 9 – 4
  2. AYAK: 9 – GÜVEN BEY // 3 – 5 – 4 – 1 – 6
  3. AYAK: 2 – 4
  4. AYAK: 3 – SKYNET (BANKO)
  5. AYAK: 8 – MUTLAN SULTAN // 1 – 2
  6. AYAK: 3 – AMBERİM (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.