28 MAYIS 2016 – ADANA ALTILISI

28 MAYIS 2016 – ADANA ALTILISI

28 MAYIS 2016 CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 9 koşulu bir yarış programı ekranlara gelecektir. BİRİNCİ ALTILI ve İKİNCİ ALTILI programlarına ev sahipliği yapacak olan ADANA YEŞİLOBA HİPODROMUNDA; BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 17:15’de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat: 18:30’da başlarkenİKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 4. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Adana’da 28 MAYIS CUMARTESİ gününün ikinci yarış programı (gece yarışları) gerçekleştirilecektir. Zorlu programda zorlu mücadeleler mevcut durumda. 3 Adet MAIDEN mücadele bulunuyor ki bu koşular her türlü sonuca açık yarışlardır. Her zaman MAIDEN mücadelelerde FAVORİ veya PLEASE isimler kazanmıyor maalesef. Ansızın bakıyoruz hiç dikkat çekmeyen bir safkan hop potoda karşımıza çıkıyor. Bu gibi durumlarda ŞANSIN her daim yanımızda olması gerekiyor. Biraz da gözlem tabiki. Bizler burada sizlerin dışarıda paralı sitelere yenik düşmemeniz adına kendi çalışmalarımızı ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Başarılı olur veya olmaz. Hiç bir zaman AT YARIŞINDA TUTTURMA GARANTİLİ diye bir şey yoktur. Bunu diyen ya çok sağlam TÜYO almıştır. Ya da sizleri kandırma adına bunu yapıyordur. Bizler de insanız, yarışsseveriz… Hatamız olur, gözümüzden kaçan safkanlar olur. Ama bu sitede herkesin yorumuna yer verilmektedir. Bu sitenin açılış amacı herkes fikir sunsun yarışseverler faydalansın diye yapıldı. Burada bizlerin sunduğu tahminleri birebir oynamanızı beklemiyoruz. Buradaki kurgularımızı kendi kurgularınızla özdeşleştirerek kupon yapmanıza yardımcı olma adına paylaşım da bulunuyoruz. Bizim TJK ile bağlantımız yok, at sahibi değiliz, antrenör hiç değiliz veyahutta bu bahsettiğim kişi / kurum ile bir akrabalığı olan tanıdığımız bile yok. Biz sadece yorumu yazarız oyunumuza bakarız. Burada elimizden geldiğince küçük kupon yaparak insanları büyük kupon yapmaktan ve ücretli sitelere para kaptırmalarını engellemek istiyoruz. Buyrun bizim yorumumuz aşağıda, sizler de en alt bölümde YORUM BIRAKMA alanından kendi düşüncelerinizi, kendi kuponlarınızı / tahminlerinizi gönderin. Herkese açık bir site, faydalanmak için maddi / manevi beklentisi olmayan bir yer. Lafı gene fazla uzattım sanırım. 28 Mayıs 2016 Adana at at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz…

1. KOŞU (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Adana’da ilk altılı ganyanın açılış ayağında 4 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-14 mücadelesi ekranlara gelecektir. YAMAK-3 koşusu gerçekten sancılı koşulardan bir tanesidir. Bu yüzden dikkat etmemiz gereken bence YAMAKLAR’dır… Burada en çok kazanan yamaklar; 29 tane birinciliğe sahip olan M. KESKİN , 18 tane birinciliğe sahip olan A. CAN BİNİZETOĞLU ve 14 birinciliğe sahip olan A. KAÇMAZ bindiği atlara öncelikli olarak dikkat çekmek istiyorum. Bu safkanlar; 9 – NİGHT SAFARİ , 12 – DEMİRİZ ve 4 – KALENDER KIZ üzerindeki yamaklardan dolayı yazmak lazım.Çünkü; En çok koşu kazanan yamaklar yukarıda saydıklarım. Daha sonra şans verilmesi gereken isimler; 5 – DALLICALI ve 3 – ARASHAN kuponlarda bulunmalıdır. Sürpriz arayanlar; 11 – KAMALIÇAŞ ve 7 – SİTEMKAR değerlendirebilirler.

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesinde; 1 – ANTEPLİ ARİF ve 10 – NADİDE SULTAN öncelikli olarak önereceğim isimlerdir. Bu iki safkanın eksik koşması halinde koşunun karışacağını belirtmek isterim. 9 – KIZAGAN , 13 – ZENCİ KIZI (8 ile eküri) , 3 – IHLAR AĞASI , 6 – CİLVELİ KIZ ve 12 – ŞİMALYILDIZI sırasıyla değerlendirilebilecek diğer şanslı isimlerdir. MAIDEN mücadele olduğu için kalabalık öneride bulundum. Siz içlerinden kendi kurgunuza yakın olan safkanları seçip, oynayabilirsiniz.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 – BATUTAY günün ilk bankosu olarak önerebileceğim isimdir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)Bir diğer MAIDEN mücadele bu koşu da gerçekleşecektir. İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunun başlangıç koşusu olan 3 Yaşlı Arapların start alacağı bu yarışta; 11 – SEVALSU , 13 – ZELİŞ SULTAN ve 7 – HAYALET SÜVARİ öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. 8 – KISMET KIZ sürprizde değerlendirilebilir.

5. KOŞU: Bu kalabalık ve zorlu mücadeleden birincilikle ayrılmasını beklediğim 5 – VULCANUS günün ikinci bankosu olarak sizlere önerimdir.

6. KOŞU: Bu koşuda önceki yarışını beğendiğim ve mesafenin kısalması ile daha başarılı olacağını düşündüğüm 2 – ÇINAR EFE ilk at olarak önereceğim isimdir. Riskli de olsa ufak kupon yapanlar tek bırakabilirler. Rakipleri ise; 1 – SABRİ BABA ve 4 – SAHALARIN EFESİ olacaktır. Sürprizi ise 5 – ŞERVAN YILDIZI ve 7 – MINT COPY yapabilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesinde; Grubun üzerinde gördüğüm 1 – SİNCAP GÜL günün bir diğer bankosu olacaktır. 

8. KOŞU: ADANA’da günün son MAIDEN mücadelesi altılı ganyanın tabela ayağında bulunmaktadır. 1 – EMİNBEY ve 4 – BAHARGÜZELİ arasında geçeceğini düşündüğüm bir koşu.

9. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar ŞARTLI-2 mücadelesi ile ADANA’da günün programını sonlandırıyoruz. 3 – BECENE GÜLÜ , 4 – DİLŞAH GÜLÜ ve 5 – JEKFER üçlüsünden birincilik bekliyorum. 2 – SEVİMKIZ ve 8 – CANIM ÇİDEM sürpriz yapmaya çalışacak safkanlardır. 

28 MAYIS 2016 – BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 9 – 12 – 4 // 5 – 3 // 11 – 7
 2. AYAK: 1 – 10 // 9 – 13 – 3 – 6 – 12
 3. AYAK: 3 – BATUTAY (BANKO)
 4. AYAK: 11 – 13 – 7 // 8
 5. AYAK: 5 – VULCANUS (BANKO)
 6. AYAK: 2 – ÇINAR EFE // 1 – 4 // 5 – 7

28 MAYIS 2016 – İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 11 – 13 – 7 // 8
 2. AYAK: 5 – VULCANUS (BANKO)
 3. AYAK: 2 – ÇINAR EFE // 1 – 4 // 5 – 7
 4. AYAK: 1 – SİNCAP GÜL (BANKO)
 5. AYAK: 1 – 4
 6. AYAK: 3 – 4 – 5 // 2 – 8

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "28 MAYIS 2016 – ADANA ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
recep 28

eyvallah üşenmeyip yayınlamışsın helal..başkası olsa hemen paralı site açim der..