28 MART 2017 – KOCAELİ ALTILISI

28 MART 2017 SALI günü 6 koşulu bir yarış programı olan KOCAELİ‘de; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

28 MART SALI günü KOCAELİ Hipodromunda 6 koşu ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı “KARTEPE KOŞUSU” olacaktır. 28 MART 2017 (28.03.2017) Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Birbirlerine yakın dereceler ile koşu bitiren safkanların bir araya geldiği bu yarışta; 4 – TOKATÇI isimli safkanın ROYAL ABJAR yavrusu olmasından bu mesafelerde etkili yarışlar çıkarabileceğini düşünüyorum. Günün ilk bankosu olabilir mi diye sorarsanız bence gözümüz kapalı yazalım derim. Zaten bir tek bulmamız şart, teksiz altılı oynuyorum diyen çok azdır… Ya kafadan merhaba deriz, ya da elveda… Bu safkan son yarışınıda aynı pist ve mesafede, uyumlu binicisi ile gerçekleştirerek kazanmayı başarmıştı. Yine koruduğu formu ile birinciliğin güçlü adayı olacaktır. 

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI UYGULAMASI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR…  4 ve Yukarı İngiliz atların 1700 mt.’lik kum pistteki HANDİKAP-14 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 -MENINA ve 8 – KEEP ON SHINING daha hazır gireceği bu yarışta birincilik için düşündüğüm ikili olacaklardır. 5 – PATATUKA bu ikilinin en ciddi rakibi olarak gözüküyor. Geniş kuponlar; 4 – FATO ANA , 2 – DOUBLE STEEL ve 1 – KONIGIN ekleyebilirler.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN yarışı ise; 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Mesafenin uzaması ile iyi yarışlar çıkarabilen 8 – KALIMBA ve 1 – BLACK ADLER (4 ile eküri) kazanmaya bir adım önde olan safkanlardır. 3 – BURUNDI ise geniş kuponlara sigorta olarak eklenebilir.

4. KOŞU: KARTEPE KOŞUSU” günün önemli mücadelesi olacaktır. 4 Yaşlı Arap atların katılımı ile yapılacak olan AÇIK A-3 koşu, 1700 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. 6 – SAADIN GÜCÜ zaten açıklamamıza gerek yok… Sitedeki arkadaşlarla da konuştuk, değerlendirdik… Tepkileri aynen şuydu “Biz binsek yine de gelir…” Herşeyiyle kalite, ALLAH nazardan korusun diyelim ve bir sonraki ayağa geçelim. Günün bir diğer teki olarak sizlere sunmuş olalım.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 yarışını 1500 mt.’lik kum pistte izleyeceğiz. Koşuya katılacak 6 İngiliz atının vereceği birincilik çekişmesinde; 2 – CHICAGO , 1 – OVA KARTALI , 5 – BAILAMOS ve 4 – ANGEL HORSE bir türlü ayırıp sizlere sunamadım… Bu dört safkanı kuponlara ayrımsız olarak işleyelim derim… Birbirlerine üstünlük sağlayabilecek isimleri ayırıp yazmak hatalı bir oyun şekli olur.

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 koşusu ise günün son ayağını oluşturacaktır. 1900 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 6 – TUMBULZELE ve 2 – GÜLFEM ikilisi küçük kuponlara yeterli olacak safkanlardır. Rakip arayanların; 4 – GÜNYÜZÜ , 1 – BESSEY ve 5 – HALENAY‘ı değerlendirmeye alabilirler.

28 MART 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – TOKATÇI (BANKO)

2.AYAK: 3 – 8 // 5 // 4 – 2 – 1

3.AYAK: 8 – 1 // 3

4.AYAK: 6 – SAADIN GÜCÜ (BANKO)

5.AYAK: 2 – 1 – 5 – 4

6.AYAK: 6 – 2 // 4 – 1 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.