28 MART 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

ŞANLI URFA 28 Mart 2016 Pazartesi günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Normal şartlarda 1 – ÇÖLAVI bu gurubu geçmesi en normal bir sonuç olacaktır yazıcağım şu atlara lütfen dikkat edin diyeceğim sadece 2 – EYYUPBABA,7 – TUMBUL SAVAŞ zaten koşunun plase atları 3 – ÇELİKSOY ise sürpriz bir at bu yazdığım 3 at antrenör ekürisi durumunda yani burada bir taktik savaşı olacak çölavını geçmek için antrenör ne düşünüyor onu yarışta göreceğiz fakat 3-ÇELİKSOY’a H.ÇİZİK’i bindirmişler bence bu atla yarışa gidecektir antrenör G.Balta. Ya 1 – ÇÖLAVI tek yazılacak yada saydığım bu isimleride yazmak zorundasınız.

2. KOŞU: Urfada 4 yaşlı arap tayları için yapılan 1700 metre mesafeli koşularda ilk 4 atın yanısıra çok miktarda ve çok sürpriz sonuçlar alınmış benim yazılmasını öngördüğüm isimler şunlar: 4 – DEHACAN, 10 – ZEMZEMOĞLU, 9 – YILMAZIM, 6 – GÜNEY ELBRUZ sürprizde önereceğim isimler ise 7 – İSMAİLİM (ek.8-SIRTLAN) ekürileri ve adeta henüz at geçmemiş gibi görünen 1 – ALTINLI ŞAHİNİ.

3. KOŞU: Startla birlikte 7 – KURTARDEDE’nin koşuyu forse edeceğini sanıyorum 1 – AYABAKAN hemen gelip numarayı almadığı takdirde ve beklemeye kalkarsa yine bir hüsran yaşar ve bu yarışı 2 – BABAMEHEY son kazandığı koşudaki gibi güle oynaya kazanır. bu koşudaki sürpriz atım ise 3 – CAPİTANE’dir.

4. KOŞU: Ne kadar zorlansakda Urfada bir banko at vermek zorundayım o banko at ise 2 – ŞEVALABLA olacaktır. 

5. KOŞU: 1 – CAMUZAĞA bu guruba göre 1 gömlek fazla yanlız azda olsa kilo sorunu var en yakın rakibi olarak 6 – MAHMUT BERAT’ı görüyorum koşuda iddialı olabilecek  Diğer safkanlar ise 8 – SEMETEY OĞLU ve 4 – HAKANSOYLU 

6. KOŞU: Günün en zor koşusu öncelikle 2 – ANİZARBOS (ek:8-NEW ALAÇAT) ekürileri ve 3 – BELENGEZ koşunun önde gelen isimleri koşunun sürprizle sonuçlanacağını varsayarsak yazabilirseniz 1 – ZENDA, 11 – WARHEAD, 9 – DEDE ME, 4 – ELBİ ve boş kilosu ile 12 – NARKOZCU’yada bir çarpı atmakta yarar var.

28 MART 2016 – ŞANLI URFA ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 //// 3 – 2 – 7

2.AYAK: 4 – 10 – 9 – 6 //// (7/8) – 1

3.AYAK: 1-2 //// 3

4.AYAK: 2 – ŞEVALABLA

5.AYAK: 1 – 6 – 8 – 4

6.AYAK: (2/8) – 3 //// 1 – 11 – 9 – 4 – 12

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.