28 KASIM 2016 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA'da 28 KASIM 2016 Perşembe günü 7 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat: 18:00'da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. 

28 Kasım Perşembe gecesi izleyeceğimiz URFA yarışlarında 7 koşu ekranlara gelecektir. 28 KASIM 2016 (28.11.2016) Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-16 koşusu ile URFA'da YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1700 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; Üst üste kazandığı koşularında formunu koruyan 4 – ŞÜKRANIN OĞLU yine birinciliğin en güçlü adayı olarak önplana çıkmaktadır. Tek ciddi rakibi ise; 3 – BÜYÜK BEREN olabilir diye düşünüyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 yarışı ile ALTILI GANYAN oyunun başlangıç ayağı için start verilecektir. Uzun bir aradan sonra start alıp bir yarış gören 3 – BAŞARILAR (2 ile eküri) bu defa daha iyi bir koşu sergileyeceğini düşünüyorum. 1 – HÜR TUMBUL , 4 – HACO ve 5 – KAKTEE en ciddi rakipleri olarak görüyorum. Sürpriz için; 10 – EZBERBOZAN ve 9 – MAKEDON geniş kuponlarda yer verilmesini istediğim safkanlardır.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 1 – ÇİFTÇİ KIZI (4 ile eküri) ve 3 – TAY BİKE ikilisininn birincilik için uğraşları potoda sonuç verebilir. Lakin bu ikiliyi yakın takibe alacağını düşündüğüm; 5 – KATNISS en ufak hatada yarışı lehine çevirmeye hazır bir şekilde bekleyecektir. 7 – FOURTUNE ve 9 – SARAÇKIZI ise koşuda sürpriz yapmaya müsait olarak gördüğüm diğer şanslı isimlerdir.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1300 mt.'lik kum pistte yapılacak bu zorlu yarışta; URFA'da ilk defa koşacak olsada burada gerçekleştirdiği son iki galobu gerçekten start alacağı gruba göre çok iyi olan 9 – ASLA VAZGEÇEMEM öncelikli olarak tuttuğum isim olacaktır. Tabiki her türlü sonuca açık olan bu yarışta fikir yürütürken önce galoplar sonra koşuları önplanda tutmak zorundayız. Bu safkana rakip olarak; 3 – HARZEMŞAH , 5 – SUN OF RACING ve 8 – UMUDA KOŞAN kuponlara yazılabilir. Sürpriz için ise; 7 – UÇANASLAN burada takibe alınabilecek isimdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 koşusunu 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğiz. 1 – İNCİR ÇEKİRDEĞİ geçen ki yarışını nasıl kaybetti diye düşünüyordum… Dedim rakipler mi güçlü geldi acaba baktım olabilir dedim. Birde aklıma üstündeki şoförüne bakmak geldi. Aman yarabbi 4 defa binip hiç getiremediğini görünce heh dedim sorun bundan kaynaklı da olabilir. Şimdi bu iki problemi oturup çözmeye çalışsak günlerimiz, saatlerimiz heder olur gider… O yüzden yine en yüksek puan ile bültenlerimizin baştacı olan İNCİR ÇEKİRDEĞİ'ni banko önermek sıkıntılı diye düşünüyorum. Eğer şoför olarak H. ALTUNKILIÇ'ı görseydim emin olun direk banko yazın derdim. Çünkü; Onunla uyumlu bir hale gelmiş bu safkan niye jokey değişikliğine gidiliyor anlamış değilim. Burada 4 – PRENSES SARA ile birlikte kuponlara yazılmasını uygun buluyorum. Tabiki takdir sizin yine, kurgu size ait. İçinizden tek atmak geliyorsa buna biz değil hiç kimse engel olamaz. Sadece olan biteni burada yazıya dökmeye çalışıyoruz. 

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesi ile TABELA ayağı için start verilecektir. Burada henüz yeni MAIDEN'a veda eden safkanların favori ve please konumunda olması beni tedirgin etmedi değil. O yüzden 4 – FRENKBAĞI'nı öncelikli olarak tuttuğumu belirtmek isterim. Daha sonra rakip arayanlar ve bu safkana güvenemeyenler; 9 – HİLALGÜZELİ ve 3 – DEVACI'ya kuponlarında şans verebilirler.

7. KOŞU: URFA'da buraya kadar sağlam gelebilirsek güzel bir banko ile günü kapatmayı düşünüyorum. Bir diğer MAIDEN mücadelenin yapılacağı son ayakta; 1 – ÇÖL ASLANI son yarşında ŞARTLI-2 koşup yarım boy fark ile pistten ikinci olarak ayrılmıştı. Bu defa burada rahat bir yarış seyrederek, uyumlu jokeyi N. ALTIN ile potoya uzanmasını bekliyorum.

28 KASIM 2016 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – BAŞARILAR // 1 – 4 – 5 // 10 – 9
  2. AYAK: 1 – 3 // 5 // 7 – 9
  3. AYAK: 9 – ASLA VAZGEÇEMEM // 3 – 5 – 8 // 7
  4. AYAK: 1 – 4
  5. AYAK: 4 – FRENKBAĞI // 9 – 3
  6. AYAK: 1 – ÇÖL ASLANI (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.