28 EYLÜL 2016 – ELAZIĞ ALTILISI

Çarşamba günü ELAZIĞ'da 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 14:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

28 Eylül Çarşamba günü ELAZIĞ'da ekranlara gelecek olan 7 koşulu yarış programında şansınızın yanınızda olmasını temenni ederiz… 28 Eylül 2016 (28.09.2016) ELAZIĞ at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ELAZIĞ'da YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – ALEV HALA ve 7 – SPEEDY DOST birlikte şans verilmesi gereken safkanlardır. Sürpriz arayanların ise; 8 – UÇARBAŞ değerlendirilebilir.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-15 koşusu ile ALTILI GANYAN'ın başlangıç ayağı için start verilecektir. 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu mücadelede; 3 – BAHABEY herkesin favorisi olacaktır… Kaçınılmaz… Son yarışı muhteşemdi… AMA 62.5 kg. olunca kafamdaki soru işaretleri fırıl fırıl dönmeye başladı… E diğer please konumundaki 1 – EYYUPBABA'ya ne demeli 63 kg. ile karşımıza çıkıyor… Yok usta bu iki ata rakip yazmadan geçersek kafadan teslim oluruz. Tamam kaliteli isimler ama ELAZIĞ'da rampa aşağımıdır nedir, kafayı hangi at alıyorsa potoya kadar süratlenerek gidiyor… O yüzden ben bu ağır kilo safkanları yazıp riske giremem… Yanına ekleyeceğim isimler ise; 5 – TOMO AĞA ve 7 – EVRENOĞLU olacaktır…

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 – OSMANİYE ÇOCUĞU burada gerçekleştirdiği 3 koşusundada başarılı performans sergilemeyi başardı… Bu yüzden öncelikli olarak tuttuğum isim olup küçük kuponlarda banko olarak yazılabilir. En ciddi rakibi ise; ELAZIĞ pistinde ilk defa start alacak olmasına rağmen, bültenlerin pleasesi durumunda olan 2 – BUENOS DIAS olarak değerlendirebiliriz. Neye göre please at onu bende anlayamadım ama bu bültenlerin işini çözen beri gelsin usta… Koşunun sürprize açılması halinde ise; 7 – MOONBOW ve 3 – CAPITANE geniş kuponlarda yer alması gerektiğini düşündüğüm safkanlar olacaktır. Dediğim gibi ELAZIĞ olsun, DİYARBAKIR olsun ne kadar çalışırsan çalış, ne kadar uğraşırsan uğraş… Olmadık yerlerde olmadık atlar gelebiliyor. Bu yüzden RELAX yani RAHAT olmanızı öneririm. İçinize doğan atları ön plana çıkarın ve kuponlarınızı ona göre yapın. Şayet yukarıda farkındaysanız ELAZIĞ'da hiç start almamış bir atın PLEASE konumunda BÜLTENLER'de verildiğini gördük. Yazsak bir dert, yazmasak bir dert… Ne edelim şimdi siz söyleyin… Normal şartlarda kazanabilecek safkanı zaten kafa atı olarak veriyoruz. Ama gelememesi halinde ise yazdığımız rakiplerinin devreye girmesini bekliyoruz. He onlarda olmaz ise ALLAH SELAMET VERSİN ne diyelim… ELAZIĞ der geçeriz…

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 1 – TEPÇAPKAN ve 2 – HOZANBEY ayrımsız olarak burada kuponlarda yer verilmesi gerekir. 4 – DİLAVERAĞA ciddi rakip olabilir.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesinde; 6 – PİRNAZ günün ilk bankosu olarak önerebileceğim safkandır. 

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 mücadele ile ELAZIĞ'da tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1 – DİDİMOĞLU günün bir diğer bankosu olarak göze çarpan isimdir.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-17 mücadelesi ile günün son startı verilecektir. 3 – SILVERADO (1 ile eküri) , 4 – LASER BOY , 15 – NASİPLİ ve 14 – METİNBABA öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır. Sürpriz için 12 – SIMENTAL değerlendirmeye alınabilir.

28 EYLÜL 2016 – ELAZIĞ ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 3 – 1 // 5 – 7

2.AYAK: 4 – OSMANİYE ÇOCUĞU // 2 // 7 – 3

3.AYAK: 1 – 2 // 4

4.AYAK: 6 – PİRNAZ (BANKO)

5.AYAK: 1 – DİDİMOĞLU (BANKO)

6.AYAK: 3 – 4 – 15 – 14 // 12

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.