28 EKİM 2016 – İZMİR ALTILISI

CUMA günü İZMİR at yarışı programında 8 koşu bulunmaktadır… Günün ilk altılı programı olan İZMİR'de; Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 14:30'da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 15:00'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

28 Ekim Perşembe İZMİR ŞİRİNYER Hipodromunda 8 koşu'lu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları 4. Koşu'da; "EDREMİT KOŞUSU" ve 6. Koşu'da; "GÖKÇEADA KOŞUSU" olacaktır. 28 Ekim 2016 (28.10.2016) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 1200 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz MAIDEN koşu 3 Yaşlı Arap safkanların katılımı ile gerçekleşecektir. 3 – İREMBEYİ ve 8 – GÖKSULTAN ikilisi öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Rakip yazmak isterseniz; 6 – REMZİ AĞA (7 ile eküri) , 11 – SURPERİ ve 5 – OĞLUM KERİM değerlendirmeye alınabilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. Grubun en formda ismi olarak gördüğüm 1 – LOVE ME TENDER yine birinciliğin en güçlü adayı olarak gözükmektedir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ALTILI Ganyan'ın başlangıç ayağına da MAIDEN mücadele koymuşlar… Hiç sevmiyorum ilk ayaktan ya herro ya merro oluyor. Dolduruyoruz favori, tek atıyoruz sürpriz geliyor. Ne yapacaz anlamadım ki neyse gene bildiğimiz yoldan devam edelim biz.. 4 – DOST HAN , 3 – BÜYÜKNEFES , 5 – UÇANDAĞ ve 9 – KÜÇÜKŞİLAN kuponlara yazmanıız öneririm.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların KV-8 mücadelesi ile günün ilk önemli yarışı olan EDREMİT KOŞUSU ekranlara gelecektir. 5 – RAIL TRAP ve 7 – AYZA ikilisi BEŞLİ GANYAN'ın başlayacağı bu yarışta öncelikli olarak kuponlara ayrımsız önereceğim isimlerdir. Daha sonraki şanslı isimler olarak gördüğüm; 8 – COPPERHEAD , 2 – BÜYÜK AJİBA ve 4 – YILDIRIM ŞAH geniş kuponlara yazılabilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 koşusu 1400 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. 2 – FAUSTINO ve 1 – TAHİRE'yi birinciliğe en yakın safkanlar olarak görüyorum.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 mücadelesi ise 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleşecektir. 3 – MANOUSH alternatif banko olarak küçük kuponların değerlendirebileceği bir isimdir. En ciddi rakibinin 5 – TRALLES GIRL olacağını düşünüyorum. Daha sonra; 2 – FLO JO ve 4 – SAYDA kurgularınıza bağlı olarak geniş kuponlara ekleyebileceğiniz diğer şanslı isimler olduklarını belirtelim.

7. KOŞU: İZMİR'de tabela ayağında günün son MAIDEN yarışı için start alacak olan 3 Yaşlı Arap atları birincilik için mücadele vereceklerdir. Son koşusunda pistten ikincilik ile ayrılan 6 – YARBEY'in yarışını beğenmiştim ve takip listeme almıştım. Şimdi sanırım banko vermenin tam zamanı… Zaten grubun içerisinde en hazır görünen isimde YARBEY'dir… Tabi MAIDEN koşudur, diğer ayaklarda tek bulabilirseniz buraya at yazmanızı şiddetle tavsiye ederim.. Öncelik her daim kendi kurgunuz, daha sonra bizler yardımcı eleman niteliği taşırız…

8. KOŞU: 1700 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek olan 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesinde; Artık bu üst üste kazanılmış ikinciliklere bir son verip, koşudan birinci olarak ayrılmasını beklediğim 1 – ESRAR DEDE günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

28 EKİM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 3 – 5 – 9
  2. AYAK: 5 – 7 // 8 – 2 – 4
  3. AYAK: 2 – 1
  4. AYAK: 3 – MANOUSH // 5 // 2 – 4
  5. AYAK: 6 – YARBEY (BANKO)
  6. AYAK: 1 – ESRAR DEDE (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.