28 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

CUMA günü İSTANBUL'da 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 16:45'de, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 18:00’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

28 Ekim Cuma günü yapılacak olan İSTANBUL gece yarışlarındada 9 koşu ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; 4. Koşu'da "CELALETTİN ÇUBUKCU KOŞUSU" olacaktır. 28 EKİM 2016 (28.10.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz ise şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 koşusu ile İSTANBUL Veliefendi'de 1. ALTILI GANYAN için ilk start verilecektir. 2100 mt.'lik kum pistte yapılacak olan yarışta; 4 – BABA ATLI kazanmaya yakın gözüküyor. Ama ne diyeyim Halis bey'in nerede hangi atı getireceğini artık kestiremez olduk. Rakip yazmak gerekirse; 1 – IŞKINAT ve 2 – TORNACI bu ayağın sigortası olur gibi.

2. KOŞU3 Yaşlı Arap safkanların MAIDEN yarışı 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir.  8 – UMURŞAH burada alternatif banko olarak küçük kupon yapanların değerlendirebileceği bir isimdir. 3 – BARBUT ve 6 – MÜDERRİS ciddi rakipleri olabilir. 

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek yarışta; 3 – BARCELONA kazanmaya en yakın safkan olup alternatif banko önerimdir. Rakiplerini sıralamak gerekirse; 1 – MURTECİZCAN, 6 – KASMANBEY ve 2 – ŞANSKÜPÜ dikkatimi çeken safkanlar oldu.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 koşusu ile 2. ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 5 – DIAMOND FLAME, 8 – SHOPAHOLIC, 2 – LADY BEAUTY ve 4 – MISS ELENI ayrımsız olarak kuponlarda bulunması gerekir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-17 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 4 – GRAVESEND burada günün ilk bankosu olarak siz değerli yarışseverlerimize önerimdir.

6. KOŞU: 1300 mt.'lik kum pistte yapılacak olan ŞARTLI-4 mücadeleye katılacak olan 3 ve Yukarı İngiliz atların çoğu start arası olan isimlerden oluşmaktadır. Bizim işimizi bir nebze olsun kolaylaştırıyor gibi. Biliyorsunuz genelde start arası olan safkanlar ilk yarışlarında başarılı olamayabiliyorlar. Bu yüzden; Grubun en formda ismi olarak gördüğüm 8 – TORCHY günün bir diğer bankosu olarak önereceğim safkandır.

7. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi 1200 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. 3 – VICTORY FLIGHT yine burada AGF'de belkide yüzde 70'in üzerinde FAVORİ ve TR'nin teki olarak çıkacaktır. Lakin benimde görüşüm burada VICTORY'den yana olacaktır. Bu ayakta bu safkanı banko bırakır iseniz bir önceki ayağa at ekleme yapabilirsiniz. Yani 2. Altılının üçüncü ayağına. Çoğu favorilerin birinciliğe yakın çıktığı programda dikkatli olunuz. Belki bizimde gözümüzden kaçan isimler olabilir. Yorum yaparak kendi düşüncelerinizi de aşağıdan yazıp yollayabilirsiniz. Unutmayın bizim yorumlarınızın yanı sıra sizlerin gönderdiği altılı tahminlerinide takip eden dostlarımız var. Paylaşım yapmaktan çekinmeyin. Ben küçük kupon olarak önerilerini yapmaya çalışıyorum. Sizler gerekli eklemeleri yapabilesiniz diye elimden geldiğince tuttuğum atları yazmaya çalışıyorum. 

8. KOŞU: ​Günün bir diğer MAIDEN mücadelesinde; 5 – SAYGON ve 6 – SERDENGEÇER ikilisinin kazanmasını bekliyorum.

9. KOŞU: VELİEFENDİ Hipodromunda verilecek son start ile İSTANBUL'da günün son ayağı ekranlara gelecektir. SATIŞ-2 koşusu olan bu mücadeleye 3 Yaşlı İngiliz safkanları katılacaktır. 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 2 – GOYCOCHEA, 1 – BLACK WASP, 3 – TAMERCAN ve 5 – SADO BY SADO öncelikle yazılmasını istediğim safkanlardır. 8 – FLY TIME sürpriz için düşünülebilir.

28 EKİM 2016 – İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – BABA ATLI // 1 – 2
 2. AYAK: 8 – UMURŞAH // 3 – 6
 3. AYAK: 3 – BARCELONA // 1 – 6 – 2
 4. AYAK: 5 – 8 – 2 – 4
 5. AYAK: 4 – GRAVESEND (BANKO)
 6. AYAK: 8 – TORCHY (BANKO)

28 EKİM 2016 – İSTANBUL İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 5 – 8 – 2 – 4
 2. AYAK: 4 – GRAVESEND (BANKO)
 3. AYAK: 8 – TORCHY (BANKO)
 4. AYAK: 3 – VICTORY FLIGHT (BANKO)
 5. AYAK: 5 – 6
 6. AYAK: 2 – 1 – 3 – 5 // 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.